Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Piękny duży DOM z ogrodem W CHOJNOWIE

Data utworzenia: 25 luty 2018, 10:03 Kategoria: Nieruchomości – sprzedam, wynajmę, zamienię
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, 3 kondygnacyjnego, podpiwniczonego, o powierzchni całkowitej 363m2 (mieszkalnej – 258m2), posadowionego na pięknie zagospodarowanej działce w Chojnowie.

Dom otoczony wieloma tarasami, wykonany z wysokiej jakości materiałów, ponadto zawiera mnóstwo praktycznych i nowoczesnych rozwiązań.

Nieruchomość oferuje nam otwartą powierzchnię na parterze gdzie znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz częścią wypoczynkową (ok 108m2, z czego ok. 40m2 ma wysokość 3,2m) kuchnię i  łazienkę. Na I piętrze usytuowanych jest 8 pokoi i 3 łazienki, natomiast na poddaszu 3 pokoje, kuchnia i łazienka. W piwnicy mieści się centrala monitoringu, wc, garaże, pralnia, spiżarnia oraz 2 magazynki. Dodatkowo do dyspozycji mamy przepięknie zagospodarowaną 14 arową działkę, której powierzchnia oraz przeznaczenie terenu (mieszkalno-usługowy) umożliwia prowadzenie dodatkowo działalności gospodarczej i posadowienie na niej np. warsztatu. Budynek natomiast przystosowany jest do zamieszkania dla 4-5 rodzin: parter może stanowić odrębne mieszkanie, klatka schodowa prowadząca na piętra, gdzie znajdują się trzy 2-pokojowe lokale z łazienkami i jeden 3 pokojowy z łazienką i kuchnią. Z większości pokoi jest wyjście na zadaszone tarasy. W kubaturze budynku znajdują się trzy niezależne garaże oraz 3 piony kanalizacyjne.

Nieruchomość o wysokich walorach inwestycyjnych - idealna zarówno dla wielopokoleniowej rodziny jak do prowadzenia działalności typu: pensjonat, hotel czy przedszkole!

Cena: 695.000 zł do negocjacji!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów

Tel.: 530-767-460
Data wygaśnięcia: 05 kwiecień 2018, 09:36

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.