Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

DZIAŁKA BUDOWLANA W ROKITKACH

Data utworzenia: 07 marzec 2018, 01:47 Kategoria: Nieruchomości – sprzedam, wynajmę, zamienię
Polecamy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1237 m2, usytuowaną w Rokitkach, gmina Chojnów.

Nieruchomość o dogodnym regularnym kształcie, usytuowane w pobliżu domków jednorodzinnych oraz lasów i terenów rekreacyjnych, w cichej i spokojnej okolicy.Teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem MN1 - przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.

Uzbrojenie w drodze: energia elektryczna, woda oraz kanalizacja 

Wyjątkowa lokalizacja nieruchomości w pobliżu znajdują się dwa strzeżone kąpieliska, tereny rekreacyjne: ośrodki w domkach kempingowych i na polu namiotowym oraz prywatne domki wypoczynkowe, cicha i spokojna okolica, osiedle domków jednorodzinnych, bardzo dobry dojazd do Chojnowa oraz Lubina.

Cena: 61 850 zł

Zapraszamy do prezentacji !!!

Kopyra Nieruchomości
Biuro wyceny i obrotu nieruchomości
tel. (+48) 531 797 811
e-mail: biuro@kopyra.nieruchomosci.pl

Dzięki Naszemu doświadczeniu, wieloletniej współpracy z notariuszami, radcami prawnymi, biurami projektowymi, rzeczoznawcami majątkowymi zapewniamy fachowość, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Oferujemy bezpłatną pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości i nie tylko - dowolność wyboru najkorzystniejszych kredytów z ofert ponad 20 banków !!!

Zapraszamy również na oficjalną stronę biura Kopyra Nieruchomości

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Tel.: 531797811
Data wygaśnięcia: 28 marzec 2018, 02:50

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.