Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

NOWOCZESNY - PRZESTRONNY LOKAL W CHOJNOWIE

Data utworzenia: 02 styczeń 2018, 12:11 Kategoria: Nieruchomości – sprzedam, wynajmę, zamienię
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu  lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 54,5 m2, usytuowanego w nowym budynku przy ulicy Rejtana w Chojnowie. Lokal zlokalizowany jest na parterze z głównym wejściem od ulicy. Słoneczny a zarazem przestronny daje wielkie możliwości aranżacyjne. Przed budynkiem parking. Nowy budynek zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Posiada : - drzwi antywłamaniowe
                - elektryczne rolety
                - okna trzy szybowe
                - pomieszczenie sanitarne

W bezpośrednim otoczeniu znajduje się Bank, Szkoła, Urząd Pracy, Urząd Miasta, Sklepy Spożywcze, Kamienice oraz Bloki Mieszkalne. Dzięki dużej ruchliwości gwarantuje nam ogromne możliwości sprzedażowe oraz wysoką rentowność.

Cena wynajmu:  1790 zł + media + kaucja

Zapraszamy do prezentacji !!!

Kopyra Nieruchomości
Biuro wyceny i obrotu nieruchomości
tel. (+48) 535 372 753

Dzięki Naszemu doświadczeniu , wieloletniej współpracy z notariuszami, radcami prawnymi, biurami projektowymi, rzeczoznawcami majątkowymi zapewniamy fachowość, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Oferujemy bezpłatną pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości i nie tylko - dowolność wyboru najkorzystniejszych kredytów z ofert ponad 20 banków !!!

Zapraszamy również na oficjalną stronę biura Kopyra Nieruchomości

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Tel.: 535372753
Data wygaśnięcia: 24 styczeń 2018, 09:38

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.