Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

UWAGA ! Melinda wrócił jako Rysiu !

Dlaczego Melindo wróciłeś jak Rysiu ? nawet nie próbuj się wypierać bo już mam potwierdzenie .Przecież konto Melinda nadal istnieje a regulamin mówi że można mieć jedno konto !? czy założyłeś je tylko po to aby mi dokopać ?
zgłoś komentarz
Konto "Rysiu" zostało zbanowane.

Przypominamy:
§ 6. Uczestnictwo w Portalu
7. Jedna osoba może mieć maksymalnie 1 Konto w Serwisie.
zgłoś komentarz
No proszę moja Żabcia Medlinka tak się wypierała że nie jest Rysiem a jest ,to już drugi przypadek że ludzie zakładają po kilka kont żeby zemną sobie pogadać ,ja tego nie rozumiem jedno im nie wystarcza ?
zgłoś komentarz
Tym razem moja żabcia Melinad wróciła jako broono970 ,dług mnie zwodziła żabcia ale już ustalone . Pozdrawiam cię Melindo .Powiedz ,wytłumacz (nie mi ja tego nie zrozumiem ) innym dlaczego "normalnie" z konta Melinda zemną nie rozmawiasz ? dlaczego ukrywasz tak mocno swoją tożsamość kiedy się chcesz do mnie zbliżyć ? Kiedy czytasz wszytko co pisze i wszystko komentujesz :)
zgłoś komentarz
Ach ta administracja,jak ona może pozwalać Malindzie mieć drugie konto jako broono.Sam sie dziwie,że mnie jeszcze nie zablokowali he,he.
zgłoś komentarz
Sam się dziwie Mendolino, na co czekają ,może jak w przypadku konta Rysio, którym też nie byłeś hehe czekają aż powtórzy się IP, ale ty teraz jesteś cwany i jak piszesz z konta brunol970 pisze z netu przenośnego .Jednak mi tego nie potrzeba ja wiem Melindo na 200%, że to ty ! jak w przypadku Rysia czy innych zbanowanych kont ! innych osób.Jak nie wiem to się tylko domyślam,głośno mylę, ale tu żabciu :) niema pomyłki ! to ty Mendolinko ,nikt takich głupot taki językiem nie pisze, ale Żabciu moja zdradziło ciebie co innego :) nie napiszę co ,zawsze ciebie na tym łapię :) Jak tam Medolin byłeś na dniu Cioci ? (musiałeś na 100%) teraz grają operetki i musicale ! musisz być koniecznie i nie bądź taki cwany zmiana netu nie zmienia tego co piszesz żabencio :)* Papa Melondo vel Rysiu vel brunno970 !
zgłoś komentarz
"Ach ta administracja,jak ona może pozwalać Malindzie (pisze to z konta Malinda ale z punktu widzenia/pozycji broono) mieć drugie konto jako broono.Sam sie dziwie,że mnie jeszcze nie zablokowali (że nie zostało zbanowane konto broono jak kiedyś Rysiu) he,he. " Jeszcze tylko kwestia formalna Melindo ,jak założyłeś konto drugie konto Rysiu to ono zostało zbanowane a nie Melinda ,tak samo będzie w przypadku konta @broono ! Możesz mieć tylko jedno żabciu :) Słowo do admina ,proszę przeczytać co napisał Melinda ,przecież on przyznaje że to on jest broono,tym co napisał !
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.