Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rowerem jeździmy pomagając dzieciom- Samsung Hope Relay

Witam.

Zapraszam serdecznie na turystyczne wycieczki po okolicach Chojnowa. Jeżdżę okazjonalnie ale postanowiłem parę dni temu, że o ile pogoda pozwoli będę śmigał codziennie, przynajmniej do 12 sierpnia 2012r. Po pierwsze motywacja jest związana z darmową aplikacją na telefon "Samsung Hope Relay" dzięki której uprawiając sport i przebywając kilometry przekazujemy złotówki dla dzieci z SOS Wioski Dziecięce.

Szersze info bardzo łatwo znaleźć w internecie aby się zapoznać z czym to się je, a tak na marginesie nie trzeba mieć telefonu Samsunga żeby to działało. Działa na iOS, Android, Bada można połączyć z Facebookiem. Maksymalnie dziennie można zaliczyć na konto dzieci 10 złotych za przebyte min. 10 kilometrów. Po drugie zarabiam dla dzieci i może także zgubię parę kg. (przydało by się :) )

Zapraszam serdecznie wszystkich chcących wspomóc akcję lub po prostu pojeździć na rowerze.

Start przed szkołą 1- Gimnazjum 1 obecnie :) dziś 20.07.2012r. o 17.30. Dystans dopasowujemy do największego cieniasa :) czyli pewnie do mnie, natomiast nie mniej niż 10 km. Zapraszam.

zgłoś komentarz
fajna akcja i dodatkowa motywacja.
zgłoś komentarz
Już niebawem pojawi się oficjalny punkt na chojnow.pl gdzie bedzie mozna umawiac się na tego typu wycieczki. Zapraszam już dziś. Więcej inforamcji w redakcji lub u mnie grzesiek [ at ] gosouth.pl

Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Dla mnie 17:30 to trochę za wcześnie jak na dziś. 19:30 brzmi znacznie lepiej. Ja zaś chce napisać iż w niedzielę tradycją już jest, że z kolegą Wojtkiem kręcimy nieco dalej. Najlepsze spalanie tłuszczu odbywa w trakcie jazdy w tzw. tlenie, czyli długie, raczej powolne kręcenie :) My jedziemy długo.

Co do wątku poRUSZAJ SIĘ! to napiszę ciut więcej już teraz: otóż w planach jest tworzenie ustawek, czyli zbiorowiska większej liczby osób, tak aby można było w większej grupie jechać. Dodatkowo będzie tam też relacja dotycząca wypadów, wypraw rowerowych/turystycznych użytkowników.
zgłoś komentarz
Jak mam taką Nokię 6310i też pomogę ,robię dziennie 20-30 kilometrów ,zależy, czy muszę mieć taki zbajerzony aby pomagać ?
zgłoś komentarz

Wycieczka zaliczona w bardzo miłym towarzystwie mojej żony. Przyjemnie ale tylko we dwoje.

Przebieg: 23 km. Tempo typowo turystyczne. Kolejne 10 zł doliczone do "Samsung Hope Relay".

Zapraszam jutro: 21.07.212r. na godzinę 11.00, spot jak dziś pod Gimnazjum nr 1.

zgłoś komentarz
czyli cel osiagniety. kibicuje Ci Piotrze. szczerze zycze powodzenia. sam sciagne te appke i na spacerach bede zaliczal choc 10 kilosow przejsc moze byc ciezko.
zgłoś komentarz
Psymon Hahahahhahahahahha xD Zryłeś mi banie, rozwaliłeś mózg, szare komórki, dobiłeś leżącego. jestem Twoim fanem !! Staryyyy WIELBIE CIE dokładnie to za ten tekst powyżej.. Hahhahahah xD

mam taką Nokię 6310i też pomogę ,

Nie mogeee hehe xD, to CI sie udało hahaahahah xD Bosss tej strony !! Admina MU bo zasłużył :) ;D
zgłoś komentarz
Dzisiaj samotne kręcenie, przebieg to 25 km, cel uzyskania kolejnych 10 zł w Samsung Hope Relay osiągnięty.
Alternatywna wycieczka rowerowa dla "Grześkowej" na niedzielę to planowany przebieg 24-30 km. Trasa okolice Chojnowa, pewnie na Rokitki, zapraszam.
Start- 22.07.2012r., godzina 11.00, pod Gimnazjum nr 1.
zgłoś komentarz
@REPSOL46 mam taką Nokie ale nie pomogę bo ona niema żadnego systemu wink os ani andka ,bda ani nawet symbidy ! taka bida ale mojej słuchawki nie zamienię ,szkoda  bo robię na rowerze 11,6 km co dzinnie do pracy w jedną stronę ,takie marnotrawstwo .
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.