Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zima - kto kroku dotrzyma?

Ponoć zima to okres rozleniwienia każdego z rowerzystów. Otóż pomiędzy bajki można to twierdzenie włożyć. Jutro (niedziela 9 grudnia 2012) o 10:30 udowodnimy to i w las pojedziemy. Rowerami - naturalnie. 

Wszyscy zainteresowani! Zbiórka o 10:30 przy orliku w dużym parku. Jedziemy w stronę Rokitek/Biskupina. 

Czapki i rękawice obowiązkowe.

Pozdrawiam
Grzesiek
zgłoś komentarz
to ja was podziwiam chlopaki.mnie wspolczucie bierze dla tych co musza co rano odsniezac samochod a co dopiero rowerem jezdzic w takie zimno.napiszcie po powrocie ile osob sie stawilo bo ciekaw jestem odwagi rowerzystow
zgłoś komentarz
Ja już dziś mogę napisać, że będzie na bank nas dwóch. W sensie Wojtek i ja. Penie nikt się nie stawi, (uwaga teraz prowokacja) bowiem śniegu się boją. Temp. będzie oscylować w granicach -5 stopni, więc nie powinno być tak strasznie.
Swoją drogą niebawem będziemy zapraszać na wypady na stok. Narty, deski! Kto co woli. Ja wolę snowboardy oczywiście Wojtek ponoć narty, a obaj będziemy stawiać drugie kroki na te stoki. 
zgłoś komentarz
Tej porze roku tylko nieliczni dotrzymali kroku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami byłem tylko ja i Wojtek. Było do przewidzenia - super. Temperatura oscylowała w granicach -2 stopni, więc ciepełko. Śnieg pięknie na polach się srebrzył, a w lesie lisy i sarny :) Ot takie widoki. Przejechaliśmy blisko 25 km w około 1 godzinę 30 minut.

Pozdrawiam i być może za tydzień zapraszam.
zgłoś komentarz
W takim razie gdzie Ci wszyscy zwolennicy drogi rowerowej od Rokitek do Złotoryi ? Gdzie Radna Czapska ze swym rowerem co tak zachwalała ten pomysł, gdzie przewodniczący rady co się był równie zachwycony choć chyba dawno na rowerze nie siedział , gdzie reszta radnych ? 

rozebrać tory żeby sprzedać złom było komu ale o tym głośno nie mówimy

Pozdrowienia dla organizatorów takich akcji. Z pewnością na wyjazdy na narty czy też deskę snowboardową będą cieszyły się wiekszym zainteresowaniem. Miejsce zbiórki kojarzy się zbyt mocno z udziałem samorządu który jak widać nie miał zielonego /białego pojęcia o sprawie więc warto je zmienić np. na parking przed urzędem
zgłoś komentarz
otoz to. narobia szumu ze niby dzialaja a pozniej zero angazu. zostawia wszystko na miernote i radz sobie czlowieku sam. a w sprawozdaniach jest co napisac. tylko gorzej ze zerowy skutek to przynosi
zgłoś komentarz
Etam piszecie. My lasami, polami dobrze znanymi :) liczymy tylko na siebie.
zgłoś komentarz
$$$$$ kasa
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.