Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co musi się stać ?

a co do pandy i jej propozycji objęcia stanowiska Pani Burmistrz kosztem sukienek to wyrażam zgodę i  popieram kandydaturę , zwazywszy na małe popracie rodzin katolickich dla rozwodników w  wyborach masz duże prawdopodobieństwo wygranej i odmienienie tego miasta.  nie jestem zwolennikiem  obecnej władzy co otwarcie wyrażam  i nie jestem osamotniny w tym pogladzie.  w wielu jednostkach organizacyjnych coraz wiekszej rzeszy ludzi pan janek sie przejadł. nie mają jeszcze  na tyle odwagi by mu sie po prostu przeciwstawić ale to kwestia czasu. już pewne  plany na dyrektorów jednostek są knute a pan janek nawet nie wie ale się z czasem dowie. w obecnej chwili  jest on myślami bardziej w województwie
.
zgłoś komentarz
i krótka darmowa lekcja odnośnie odśniezania miasta z pobliskiej Legnicy dla radnych i urzedu  :

Chcesz wywieźć śnieg? Ratusz wyznaczył składowiska

Już od dziś wszyscy legniczanie mogą wywozić śnieg, ale wyłącznie niezasolony na bezpłatne składowiska. Podobnie jak wcześniej wyznaczono je w okolicach skrzyżowania ulic Pątnowskiej, Malinowej i Podmokłej oraz pomiędzy obwodnicą zachodnią a ogrodzeniem Zanamu-Legmetu. Miejsca będą oznaczone tablicami.

a oto data ukazania się tej informacji w internecie : wtorek, 22 stycznia 2013 20:29


zgłoś komentarz
- O odśnieżaniu powinni też pamiętać właściciele, zarządcy i administratorzy budynków. Obowiązek taki nakładają przepisy. Są oni odpowiedzialni za: usuwanie zalegającego na dachach śniegu i lodu, uprzątanie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych bezpośrednio wzdłuż nieruchomości oraz usuwanie sopli zwisających z okapów, rynien i innych części nieruchomości - mówi Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Legnicy.

Zaniedbanie tego jest wykroczeniem, za które grozi 100-500 zł grzywny lub skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu


czyli robimy zdjęcie i wysyłamy 

zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform