Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Radni chcą oszczędzać papier

czytam protokół z obrad rady miasta i nie wierzę w to co tam widzę.   to chwilowy przebłysk wiedzy czy raczej przejaw bezczelności ze strony radnych bo inaczej nie da się tego nazwać.

Protokół nr XXV/12

z sesji Rady Miejskiej Chojnowa

z dnia 27 grudnia 2012 r.

Ad. 8. Interpelacje i zapytania radnych.

Radny Jerzy Poznar złożył pisemną interpelacje w sprawie remontu chodnika przy ul. Reymonta.

Następnie zwrócił się z prośbą o rozważenie możliwości zakupu tabletów dla radnych, co zminimalizuje koszty zakupu papieru.  


szanowny p. radny Poznar - pragnę zaznaczyć że za pańskim przyzwoleniem jak i reszty rady miasta przekazywano setki ton papieru zebranego z selektywnej zbiórki i jeszcze za pańską zgodą i pańskich koleszków i koleżanek miasto dopłacało do tego setki tysięcy złotych rocznie . czy to panu przemknęło i nagle chce pan zacząć oszczędzać na papierze do pisania ? 


a ile to urząd wydaje na papier dla radnych ? nie za wiele bo nic nie robicie!

z pewnością gdyby miasto otrzymywało po 1 groszu za kg papieru za który do dziś dnia ( z pańską pomocą i pańskich koleszków i koleżanek z ławki ) się płaci zamiast otrzymywać starczyło by na zakup papieru na wszystkie jednostki organizacyjne urzędu ale jak widać nie jesteście w temacie  tylko od czasu do czasu ktoś z was jak pan teraz strzeli jakaś gafę która obnaża was samych w tym jak bardzo nie potraficie zająć się ważnymi sprawami .

w mojej ocenie jesteście nieudolni i bezradni - innymi słowy błaźnicie się ale tak trzymać !



zgłoś komentarz
"Wierny Konstytucji i prawu Rzeczpospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców."

sory że przeoczyłem przez kilka lat kilkaset ton papieru do którego dopłacałem z budżetu miasta w waszym imieniu bo pewnie tego chcialiście (niecałe pół miliona  500 000 złotych ) ale teraz zaciskamy pasa bo w kasie jest pusto i musicie mi kupić tableta (około 500zł ) to w ten sposób zaoszczędzę dla was w roku jedną ryzę papieru wartą 12 zł. na prawdę powiadam wam potrzebne jest to a nawet jak sie z tym nie zgadzacie to mam to jak zawsze wasze zdanie wiecie gdzie , i tak za wszystkie moje pomyłki i przeoczenia płacicie
zgłoś komentarz
w związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta w sprawie możliwości wsparcia naszych biednych radnych nowiuteńkimi tabletami informuję że w dniu jutrzejszym będzie podany do publicznej wiadomości numer konta na który będzie można dokonywać darowizn na ten szczytny cel.  oczywiście będzie można odpisać sobie darowiznę od podatku.

idąc na przeciw starszym mieszkańcom miasta którzy nie potrafią dokonać przelewu ustawimy pod kościołem ( o ile księciunio się zgodzi a już trfają wstępne rozmowy ) urnę na darowizny. będzie ona pobłogosławiona by się system w tabletach nie wieszał, wiara czyni cuda powiadam wam niewierni !

jeśli nie uzbieramy na tablety będzie choć na ryzę papieru do ............
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.