Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pustka po armacie - pełna kasa

Na stronie gazety chojnowskiej ( link usunięty ) ukazał się artykuł na temat armaty z którego dowiadujemy się że armata została przekazana do konserwacji. Konserwacja sama się nie uczyni dlatego też oczywistą oczywistością jest że ktoś za tę robotę poweźmie pieniążki w kwocie X .


Zgodnie z planem pieniądze ze sprzedaży monet miały sfinansować renowację.


Protokół nr XI/11
z sesji Rady Miejskiej Chojnowa
z dnia 29 września 2011 r.
==========================================================
XI sesję Rady Miejskiej Chojnowa otworzył Przewodniczący Rady Jan Skowroński. Obrady rozpoczęto o godz. 13.00. Po powitaniu radnych i gości przewodniczący stwierdził, że na ustawowy stan 15 radnych n

Radna Krystyna Czapska zwróciła się z następującymi pytaniami:
co jest robione w sprawie sprzedaży zabytkowych monet znalezionych w Chojnowie, środki miały być przeznaczone na naprawę lawety pod armatą przy chojnowskim muzeum?


W związku z tym zaczęto sprzedaż monet i należy rozumieć że znalazły już nabywców skoro miasto przekazało armatę do roboty. Zasadnicze pytanie czy aby na pewno pozbyto się już monet na odpowiednią sumę czy może zlecono pracę wcześniej a kasa znalazła się z nieba ? Jak to jest naprawdę. Czy portal dałby radę coś ustalić w tej sprawie ? Ile pieniędzy pozyskano ze sprzedaży monet ? Jaki będzie koszt renowacji ? co z pozostałą kwotą ? jak zostanie zagospodarowana ?

zgłoś komentarz
Marko przecież burmistrz tłumaczył w telexpresie że kasa idzie na dziedzictwo narodowe.Dodam że był to materiał na koniec programu gdzie telexpres pokazuje różne absurdy i w tym gronie znalazło się nasze miasteczko jaki sam burmistrz ! Pisałem o tym na forum chojnow.miejsce.me w temacie "Teleexpress i dziedzictwo narodowe według burmistrza.." Ja myślę że oni sami niewiedzą co zrobić z tą fortuną :) nudzili się to wymyślili głupotę i teraz mają problem.
zgłoś komentarz
Z tego co kiedyś było mówione że kasa miał iść też na platformę pod  armatę bo ta obecna z podkładów kolejowych i kół o drezyny wygląda jak...........
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.