Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Temat: Informacja publiczna 16 maja 2013

Do:urzad.miejski<urzad.miejski@chojnow.net.pl>,
um.sekretariat<um.sekretariat@chojnow.eu>,
rada.miejska<rada.miejska@chojnow.eu

Witamy

W związku z wymianą stolarki okiennej w budynku Urzędu Miejskiego prosimy o udzielenie odpowiedzi  na następujące pytania :

  • co było powodem podjęcia takiej decyzji ? Kto ją podjął ?

  • skąd pochodziły środki finansowe na pokrycie kosztów związanych zakupem stolarki ?

  • jaki był koszt okien , ile sztuk

  • kto wykonał montaż stolarki okiennej

  • jaki był koszt robocizny związanej z montażem stolarki

  • skąd pochodziły środki finansowe na pokrycie kosztów związanych z montażem stolarki

Pozdrawiamy e-chojnowianie.

To jest potwierdzenie dla wiadomości wysłanej przez Ciebie do
"urzad.miejski" <urzad.miejski@chojnow.net.pl>; "um.sekretariat" <um.sekretariat@chojnow.eu>; "rada.miejska" <rada.miejska@chojnow.eu> o 2013-05-16 15:01

To potwierdzenie mówi, że wiadomość została wyświetlona na komputerze odbiorcy o 2013-05-16 15:04


zgłoś komentarz
Z mila checia wszyscy mieszkancy Chojnowa sie dowiedza jaki koszt wynosi wymiana stolarki okiennej w UM. Jest tyle rodzin biednych na terenie naszego miasta ktorym ADM odmawia wymiany stolarki ze wzgledow na ubogi budrzet Miasta a tu prosze Urzad Miasta wymienia okiennice. To jest szczyt bezczelnosci az serce sie kraja jak niektore dzieci marzna tylko po to by burmistrz i pracownicy grzali swoje kufry..... :/ Nic dziwnego , ze mlodziez ucieka z tego miasta , niedlugo zostana sami starsi ludzie i rodziny wielodzietne bo wszyscy mieszkancy uciekna za granice naszego kraju.....  Nawet gdyby te pieniazki przekazac na nowo powstaly dom dziecka . Szkoda nerwow....
zgłoś komentarz
w razie jakichkolwiek pytań , wątpliwości , sugestii zapraszamy do współpracy e-chojnowianie@wp.pl
zgłoś komentarz
z ciekawością przyglądam się listom otwartym i wyrażę wielki szacun dla e-chojnowianie:) Aczkolwiek bardzo zastanawia mnie fakt, czy urząd w ogóle poczuje się zobowiązany do udzielania odpowiedzi na zadawane pytania przez internetowych użytkowników? Czy po prostu tych użytkowników (w tym miejscu również się identyfikuję) nie oleje?
Czy otrzymaliście chociaż jedną odpowiedź?
zgłoś komentarz

przedsiębiorco , każdy z nas uczestników portalu  jest e-chojnowianinem - tak mi się wydaje ;-)
bynajmniej ja się tak czuję . solidaryzuję się z tym . Z tego co zdarzyłem ustalić trwają już w urzędzie prace nad odpowiedziami na zadane pytania. Mam tam swoich ludzi ;-)


Urząd czy mu się to podoba czy też nie ma obowiązek odpowiedzi na każde pytanie dotyczące informacji publicznej a wszelkie zadane im pytania właśnie tego dotyczą .Zlekceważenie mieszkańców będzie skutkowało skierowaniem skargi na bezczynność – nie takiej jak w wykonaniu radnych którzy pomimo przyznania racji skarżącemu dyrektora Chzgkim odstąpili od kary i poprzestali na upomnieniu ustnym - każda skarga zaopatrzona będzie we wniosek o ukaranie naganą z wpisaniem do akt a decyzja nie będzie już w rękach koleżków tytko sądu – więc bat jest .

zgłoś komentarz

Podpowiem że za kilka nagan wylatujesz z roboty więc pytanie czy warto zlekceważyć e-chojnowian? Wysłali już tyle zapytań że starczy by osunąć kilku lekceważących – dodatkowo sprawy dotyczą różnych działów urzędu więc większa rzesza była by bezrobotna. Pozostawiam to pytanie do rozstrzygnięcia tym którzy ewentualnie będą chcieli zaryzykować własny stołek a skoro na forum jest każda informacja wraz z raportem dostarczenia tych wiadomości to osobiście nie sądzę. Czas pokaże.

Czas na odpowiedź jeszcze nie minął w każdym razie czas płynie i dni są dokładnie liczone. Z tego co wiem każda odpowiedź ujrzy światło dzienne to znaczy zostanie tu na forum opublikowana .

Skoro można było wysłać zapytania w tych sprawach do PZPN-u , DZPN-u , Prokuratury oraz programów telewizyjnych takich jak „Uwaga” to nie sądzę żeby ktoś chciał pozostawić to wszystko bez echa ;-)

zgłoś komentarz
 

Chojnów, 21.05.2013r.

OR.1431.7.2013r.

„E-Chojnowianie”

Urząd Miejski w Chojnowie odpowiadając na e-maila z dnia 16.05.2013 r. informuje, że w związku   ze złym stanem technicznym stolarki okiennej, potwierdzonym protokołami z okresowej kontroli rocznej stanu technicznego, w budżecie 2013 r. zaplanowano środki finansowe na jej wymianę. Zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych wybrano najniższą ofertę tj. łączny koszt zakupu i montażu 14 szt. okien         z parapetami wewnętrznymi wyniósł  34.500 zł. brutto.

 

Brygida Mytkowska

Sekretarz Miasta Chojnowa

zgłoś komentarz

Szanowna Pani Sekretarz – mała prośbinka – jak by Pani mogła odpowiedzieć na pytania dokładnie jak w szkole podstawowej i na temat to było by super. Inaczej kompromituje się Pani w oczach całego miasta. To przykre. Po co przemykać po mieście jak burmistrz ? Lepiej chodzić z podniesionym czołem . Ale do rzeczy bo po raz kolejny będzie niezrozumiałe. Pani sekretarz nie umie czytać ze zrozumieniem ?

zgłoś komentarz

Pytanie brzmiało : Kto podjął decyzję – czy potrafi Pani wskazać konkretną osobę czy w tym bałaganie który jest pod Pani przywództwem ? nie daje Pani rady ? To przecież Pani tu sekretarzy ? Kto podjął decyzję ? Pani ? Pan Burmistrz ? Radni ? Pan Kowalski ? Pani Serkies ? A może Pan Horodecki ? Podpowiem nie wszystkie osoby wymienione są poprawne więc proszę nie strzelać bo to będzie kolejna kompromitacja. Tacy jesteście niby mądrzy a tak głupawe odpowiedzi . Kompromitacja permanentna.

zgłoś komentarz

Szanowna Pani Sekretarz nie pokusiła się o wyczerpująca odpowiedź. ”W budżecie 2013” to dość obszerne stwierdzenie. W szkole bynajmniej za moich czasów uczono wyczerpujących odpowiedzi. Za taką otrzymywano pałę ! To tak jak bym przyszedł do lekarza i zapytał co mi jest a on na to : jest Pan chory. Na co – na chorobę. A i jak by Pani Sekretarz nie doczytała to ostatnie pytanie brzmiało : skąd pochodziły środki finansowe na pokrycie kosztów związanych z montażem stolarki . Mimo szczerych chęci nie widzę odpowiedzi na to pytanie w treści pisma pod którym się Pani podpisała. Czy to oznacza że okna same się i za darmo zamontowały czy powinniśmy uważać że po prostu Pani nie czyta ze zrozumieniem ? Jak to jest ? Może po prostu pytania są za trudne? Może trzeba wysyłać Wam testy na zasadzie : tak , nie , nie wiem ? Apeluje ! Przestańcie się kompromitować.


zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.