Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Apel do władz miasta

Witam
Dzisiaj w godzinnach rannych podjechałem do PZU przy ul Kościuszki i zapłaciłem 100zł i zarobiłem 1 punkt karny. Oczywiście wszystko legalnie bo stoi tam znak zakaz zatrzymywania się.
Problem tkwi w tym, że jest to ulica wąska i jest tam spory ruch, a jak mam sprawę i jestem samochodem to nie ma gdzie zaparkować.  Czy nie można tego rozwiązać w ten sposób, że klienci mieszczących się tu instytucji mogliby mieć możliwość parkowania np. przez 15 min lub zrobić ulicę jednokierunkową od skrzyżowania Witosa aż do szkoły? Co Wy na to?
zgłoś komentarz
Witam,
W Chojnowie brakuje miejsc parkingowych. Rozwiązania są dwa albo stawiać na zakazie i mandat albo postawić parkomaty z opłata na krótki termin parkowania np: do 15min, 30 min, 45min, i tak dalej. Na obecną chwilę nie widzę innego rozwiązania, aut przybywa a miasto się nie rozwija.  
zgłoś komentarz
Witam
Zgadza się, miasto rozwija się w kierunku marketów czytaj powstaje ich coraz więcej, to najłatwiejsza forma rozwoju, która jest widoczna. Otwarcie jakiegoś zakładu to jest za trudna sztuka dla władz miasta. Dla mnie jako człowieka tu mieszkającego widoczne są tylko markety na każdym kroku. Nam potrzeba jakiegoś zakładu pracy. Co ze podstrefą? Tak dumnie powstałą w Chojnowie?
zgłoś komentarz

 @leonardo władze miasta nie potrafią odpisać w temacie na maila a Ty tu insynuujesz coś o otwieraniu zakładów przez nich ;-)  hahaha oni tylko zamykają zakłady, spójrz na CHzgkim jak się skurczył . To właśnie zasługa ich ekonomicznego podejścia do tematów.

zgłoś komentarz
Ahoj,Co do zakładów pracy. Warto by było otrzymać info z ratusza dlaczego firma SITECH z Polkowic zrezygnowała z budowy zakładu w Chojnowie i poszła do Głogowa? Pewnie jak pisze marko takie tematy ich przerastają bo pewnie trzeba było coś ponegocjować lub może więcej a kto to miał zrobić? Lepiej zająć się bezdomnymi kotami. 
zgłoś komentarz

@ smoku to interesujący temat , dziękujemy za informację.

zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.