Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

czlonka szykuje sie do wyborow

po chojnowie ida sluchy ze czlonka szykuje sie do wyborow i nie ustapi stolka ;)
zgłoś komentarz
jak zwykle ploty przeciez nie byla by takim blaznem zeby po tym co sie stalo znowu startowac.zrezygnowala i uszanujmy te decyzje czas na swieza krew
zgłoś komentarz
zdziwicie sie na zebraniu
zgłoś komentarz
Jeśli tak sytuacja będzie miała miejsce to jakaś katastrofa przecież nie można zaprezentować niższego poziomu niż Pani Członka do tej pory zaprezentowała. A jeśli ktoś poprze tą kandydaturę to druga katastrofa. Będzie koniec świata. Zawodnicy nie dajcie się zwieść obiecankami one do niczego dobrego nie prowadzą. Z pewnościa pod dobrymi żądami będziemy się mieli czym szczycić i będziemy z was i waszej gry dumni. Myślcie zdrowym rozsądkiem nie emocjami i słuchajcie tego jak was podpuszczają.
zgłoś komentarz
Myślcie zdrowym rozsądkiem nie emocjami i NIE słuchajcie tego jak was podpuszczają
zgłoś komentarz
Zdrowy rozsądek jest dla ludzi, którzy mają odrobinę przyzwoitości a niestety byłej prezes, która złożyła dymisję, bo chciała zapobiec wyrzuceniu przez zarząd jej widocznie brak.Piłkarze pierwszego zespołu też mają na wywracane w głowach, bo ich nie interesuje fakt prezentowania barw miast i klubu a idiotyczna lojalność wobec prezes matki jednego gracza i gościa, który próbował przekupić zawodnika innego klubu.Niestety, ale burmistrz mimo wszystkich ewidentnych win prezes i jej "asystentki" stoi za nimi murem i robi poza kulisami wszystko aby Członka była nadal w zarządzie co tylko wstrzymuje naprawę spraw klubu tym samym jest również winny jak one za ten stan.Mam nadzieję, że na zebraniu będzie portal z kamerą i każdy sam zobaczy jak się sprawy mają.Wiem, że niema przeciwwskazań aby to nagrać, choć burmistrz już szuka dziury w całym aby tej kamery nie mogło być ! http://www.iv.pl/images/89910641714791325579.png
zgłoś komentarz
Psymon ona będzie prezesem.Ta kobieta nie ma wstydu,za grosz przyzwoitości.Kiero jak kiero prosty chłop,nie ma co się dziwić,mimo rezegnacji pozostanie ponownie wybrany.Mało tego,jej asytentka Szklarz,która zbiera podpisy po mieście będzie też członkiem zarządu.Agitacja po ostatnim sparingu już była.Wszyscy na wybory ponownie wybierać Członkę.Piwo,kiełbasa za rok z Członką powraca A klasa!!
zgłoś komentarz
Niema pojęcia jak ona sobie to wyobraża ? podała się dymisji a teraz będzie kandydować ? Szklarz niema wstępu formalnie na zebranie, bo jest wyrzucona z klubu dyscyplinarnie, więc niema prawa tam być, a co dopiero kandydować.Tak też takie głosy słyszałem, ale to tylko jedna opcja drugą i mocniejszą popartą argumentami ma zarząd i on musi zrobić wszystko aby do tego nie doprowadzić. Wiem wiem alkohol piwny ogródek tym kupuje zawodników.Wiesz co do kiera to masz rację, ale jest jedno pytanie, kto dał mu prawo aby w imieniu klubu proponować łapówkę ? czy od pani prezes ? skąd była kasa 300 zł na ten cel ? Na te pytania muszą paść odpowiedzi i na wiele innych jak np pytanie do zawodników kogo reprezentują grając w barwach KS Chojnowianka ? klub miasto czy panią prezes ?, jeśli to drugie, to nie mam pytań.
zgłoś komentarz
Mam kolegę,który gra w 1 zespole.Też mi mówił,że wnioskuje,iż Członka wystartuje w wyborach.Tak wynikało z jej rozmowy z piłkarzami.Choć osobiście nie wierzę w to,ponieważ to świadczyłoby o tym,że zagubiła się.W oficjalnych rozmowach Członka potępia zachowanie Szklarz.Jest na zdecydowanie wyższym poziomie jak ona.Myślę,że Członka powinna odciąć się od Szklarz.
zgłoś komentarz
Zachowanie Szklarz na meczach miało przełożenie na Członkę.Bo Sztompkę kojarzą ze Szklarz.Członka powinna wpłynąć na Szklarz i uspokić ją.Jakby nie patrzył ,jak pisał ziom Psymon do garów nie do piłki.Sam honor nie powinien pozwolić Sztompkę wystartować.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.