Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dezinformacja śmieciowa Chzgkim - straty dla mieszkańców miasta - kto za to zapłaci ?

Z przykrością informujemy że mieszkańcy miasta zostali wprowadzeni w błąd. Postaramy się przy pomocy wiernych aczkolwiek czasami biernych radnych wyjaśnić tę sprawę. W związku z tym ośmielamy się mówić :


zgłoś komentarz
Mam czasami wrażenie ze to co czytam to jakieś żarty ale z przykrością muszę stwierdzić że nie.

Nie jest żartem że za zmieszane odpady z selektywnej zbiórki nie dostanie sie ani złamanego grosza bo jest to prawdą.  Zmieszane traktuje się jak śmieci - za które pobiera się opłatę. To oczywista oczywistość ale nie dla wszystkich. Bardzo łatwo sprawdzić moje słowa. Proponuje  eksperyment.

Co otrzymamy w skupie metalu gdy przyniesiemy puszki po napojach zmieszane z papierem/makulaturą , z folią i tekstyliami ? kopa w pewną część ciała. wiecie w jaką ?

Więc co otrzyma chzgkim za zmieszane w jednym pojemniku surowce ? rachunek do zapłacenia. a wiecie komu każe zapłacić ten rachunek ? Wam wszystkim .  
zgłoś komentarz
To w ogóle jest paranoja. Nikt nie wie, gdzie ma wrzucać puszki po konserwach np rybnych, po kukurydzy, farbie, gdzie np zniszczone wiaderko po śmieciach. Moja ciocia m ogród taki typu skalny i wkoło trawnik i nie wie do dziś, gdzie ma trawę, gałęzie i liście z drzew wyrzucać, czy do zmieszanych, czy gdzie, kmpostu nie może zrobi ć, bo nie ma miejsca w ogrodzie na kompost. Na wsi już wiadomo co i jak, ale w mieście nie wszystko jest jasne. Może ktoś rozszerzyłby ten problem, bo to st naprawdę problem!!!???
zgłoś komentarz
inka ja mam wrazenie ze w urzedzie tez nikt nie wie jak to na prawde powinno byc.wystarczy obejrzec sesje gdy pytaja kowalskiego o smieci a ten wypowiada sie jak nie przystalo na odpowiedzialna za to osobe
zgłoś komentarz
Tak mi się coś wydaje, że ten brak informacji spowoduje, ze ludzie nawet Ci co segregują śmiecie, będą płacić drożej i na tym zakończy się segregowanie śmieci. Nawet nie ma kogo zapytać, nikt nic nie wie, nasza sąsiadka wrzuca puszki tam gdzie plastik, bo mówi, że na kartce, którą dostała pisze, ze puszki tez do pojemnika plastikiem. Na wsi ponoć wszystko wiedzą. Szkoda słów, myślałam, z tutaj zasięgnę informacji i przekazę rodzinie...
zgłoś komentarz
Inka tak jak piszesz. Puszki metalowe do pojemnika z plastikowymi butelkami a do tego jeszcze papier. Brakuje tylko do tego .......  Oto selektywna zbiórka odpadów w wykonaniu Chzgkim. Gratuluje logiki , kreatywności i czego tam jeszcze można , zdrowia , zdrowia i jeszcze raz rozumu.  Powinno się przyznać komus nagrodę  : wąsy i brodę. 
Będę bacznie obserwował jakim wynikiem na minusie zakończy się pierwszy miesiąc selektywnej zbiórki w wykonaniu naszego miasta.
zgłoś komentarz
rada miasta uchwaliła taki regulamin czystości więc proponuje skierować swoje pytania , wątpliwości do radnych - od nich otrzymacie wyczerpujące odpowiedzi  smile
zgłoś komentarz
Wiesz co, Recykler radni albo płacą więcej i nie segreguja, albo sami nie wiedzą, co z tym fantem zrobić. Nawet nie mam kogo spytać, bo na tego co głosowałam nie wszedłdo rady. Szkoda  słów. Zobaczysz, ze wszyscy będziemy płacić drożej, bo nie chce komuś dokłądnie ludzi poinformować, a ciotka pewnie z  trawę będzie po całym mieście latała i szukała miejsca gdzie ją wyrzucić. Szkoda słów.
zgłoś komentarz
Inka wiedziałem o tym już dwa lata temu w maju kiedy to chciałem od miasta kupić wszystkie śmieci , zainstalować sito na składowisku - co zmniejszyło by koszty jego utrzymania *rekultywacja o którą pytałem na radzie miasta*, utworzyć kilka miejsc pracy, dać narzędzia , zarządzać itd.  Grupa ludzi która się ze mną spotkała zrobiła wielkie oczy słuchając mojej oferty a następnie mnie olali - prawda burmistrzu? Z resztą do dziś nie wiedzą o co chodzi jak widzicie a za sprawą E-chojnowian dowiemy się za kilka tygodni jak wielkie straty nam przynoszą "swoimi" genialnymi pomysłami.
Nie szkoda słów - wprost przeciwnie - tu należy nie żałować słów krytyki za tak beznadziejne rozwiązania , pamiętajcie że za każde z nich będziecie płacić a jak się nie upomnicie to niebawem będzie podwyżka. 
zgłoś komentarz
No to mamy ładny bałagan z tymi śmieciami. Nie rozumiem dlaczego recykler urzędnicy Cie olali? Nie do końca też wiem jak segregować śmieci, półki co praktycznie wszyscy dookoła wyrzucają wszystko jak było do tej pory. Staram się segregować co mogę, ale nie jest to wygodne. Ile można mieć pojemników w domu. Co innego jakbym przed domkiem pojemniki, ale do tych muszę drałować 10 minut.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.