Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Prezes Członka znowu zaskakuje vol. 2 - c d

Wstąpiłem niedawno w szeregi członków klubu KS Chojnowianka. Jako nowy członek chciałem dowiedzieć się kilku informacji na temat funkcjonowania klubu i trafiłem na swoistego rodzaju opór w tej materii. Słuchając głosu rozsądku i cennej rady przewodniczącego rady miasta Skowrońskiego - który przypuszczam pluje sobie w brodę teraz że to powiedział - postanowiłem "na piśmie" zwrócić się z prośba o wyjaśnienie moich i nie tylko moich wątpliwości. w związku z tym złożyłem stosowny wniosek który załączam poniżej.




zgłoś komentarz
czekam na odpowiedź na te pytania i nasuwają mi się kolejne takie jak : czy subkonta dla grup zostały utworzone ? jaka kwota pieniędzy przeznaczona jest na poszczególne grupy  itd. Jeśli ktoś ma inne pytania w tym temacie zapraszam do ich zadawania a z pewnością przekażę je i uzyskam odpowiedzi.
zgłoś komentarz
nooo... czekałem na te pytania tutaj :) teraz z niecierpliwością czekamy na odpowiedź jak z tego wybrnęli :)może jak zwykle, pani Małgorzata wyprze się swoich słów?
zgłoś komentarz
Witam,
Recyl doceniam to co robisz ale widzę że to wołanie na puszczy. Ponieważ pani prezes jak i opiekun duchowy klubu mają to gdzieś. Proponuje abyś zainteresował tą sprawą media a dokładnie TVP Wrocław i red. Lamparda  to może wtedy coś się ruszy. W innym przypadku będziesz wżucał skany pism apelacji itp. A zarząd  bedzie się z Ciebie smiał bo wiedżą że to nic nie da i możesz im skoczyć.
zgłoś komentarz
smok - to prawda, co piszesz, ale to wszystko naprawde zaszlo daleko i cos sie ruszylo. teraz potrzeba tylko cierpliwosci.
zgłoś komentarz
Witam,
Kuba osobiście nie jestem fanem piki nożnej ale wk.. mnie to co się dzieje z naszym klubem tym bardziej że jest dotowany z kasy miejskiej " czyli nas wszystkich" Kiedyś miałem przepychankę z jedną instytucją ale gdy dostali wezwanie z sądu to sprawa była załatwiona w dwa dni. Jeśli pismo Recykla zostanie olane albo odpisza jakieś bzdety to trzeba spotkać się z gościem z tv naświetlić mu sprawę  a potem iść z nim do p. Prezes i Burmistrza Miasta w celu wyjaśnienia sprawy. Jeśli ktoś nie chce się wypowiedzieć przed kamerą to ma coś do ukrycia. Niedawny felieton o ustawie śmieciowej gdzie nikt z urzędu nie chciał wystąpić przed kamerą tylko że odpowiedzą pisemnie to potwierdza.  A wiem że sparawa ze śmieciami w Chojnowie zaczyna śmierdzieć chociaż w urzedzie tego jeszcze nie wiedzą ponieważ radni głosowali a tak naprawdę nie wiedzieli za czym  i jak to ma funkcjonować. Nie będę się rozpisywał bo dużo tego jest.
zgłoś komentarz
Kuba niestety nie mogłem wcześniej zawiesić tego pisma ale jak obiecałem jest.  Poczekamy na odpowiedź i podejmiemy kolejne kroki w tej sprawie.  Zarząd może się śmiać - mają takie prawo ale mają tez obowiązki które będziemy wobec nich egzekwować czy to im na rękę czy też wyniknie z tego ich kompromitacja - nie wiem , czas pokaże. Najprawdopodobniej trzeba będzie wyprzeć się własnych słów ale może być w tym jakiś ukryty "haczyk"  ;-)  cierpliwość i konsekwencja popłaca.

Smoku nie widzę przeszkód abyś osobiście powiadomił TVP Wrocław i Lamparda ale co mu powiesz? że Ci się nie podoba, z całym szacunkiem ale wyśmieje Cię. Trzeba mieć jakieś dowody które poprą Twoje słowa a to sprowadza się do pisania.  Jeśli jest inaczej dzwoń , wysyłaj maile , zapraszaj. Jakoś jednak nie mogę dostrzec Twojej czy innej inicjatywy.... to tylko wołanie na puszczy .

Jeśli chcecie aby to miasto żyło Waszym życiem i było w nim tak jak Wam jest wygodnie a nie "urzędowi" , jeśli chcecie by w klubie było inaczej a nie jak się chce  Pani Prezes musicie sprzeciwić się i wyrazić swoje zdanie jak ja , Kuba , coraz częściej Portal i E-chojnowianie a nie patrzeć co inni na to powiedzą. Inaczej zawsze będziecie zależni od kaprysów, humorów,rozwiązań innych a nie od własnego dobra. Czas dojrzeć do tego. Macie do tego prawo a "oni" mają obowiązek zrobić wszystko by Was zaspokoić. W przeciwnym przypadku zmieniamy ekipę wykonawczą.

Jesteśmy na bieżąco z mediami , jesteśmy na bieżąco z prawnikiem z PCDDIP z Warszawy i tam już wiedzą co się wyprawia w Chojnowie , jak będzie taka potrzeba będzie tv.

Wszelkie pytania , wątpliwości i sugestie co do sprawy proszę przesyłać na e-chojnowianie@wp.pl
zgłoś komentarz
Z tego co wiem,to sprawa zajęła się telewizja.Nie tyle Członką,co urzędem,choć ona też tam będzie bohaterką.
zgłoś komentarz
e-chojnowianie powodzenia w dalszej walce z grupą z Niebieskiego Parasola
zgłoś komentarz
Witam,

Recyl widzę że nie do końca zrozumiałeś moje przesłanie. Mimo że jak pisałem wyżej nie jestem fanem piłki, to sprawa z kubem mnie drażni ponieważ miasto dotuje klub. Pamiętam wpisy na forum że Członka jest skończona i nie ma szans w  wyborach. A okazało się że kobita bardzo dobrze się do tego przygotowała, świadczyła o tym choć by obecność prawnika. Wynik był taki że znowu jest Prezeską i wydymała wszystkich oponentów. Obecnie jest 0-1 dla pani Członki, ale wierzę w to że mecz zakończy się wynikiem 2-1 dla ludzi którym dobro klubu leży na sercu między innymi tobie Recyl.
Życzę powodzenia w walce z systemem.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.