Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

cenzura - Domy z keramzytu

czy wasze wpisy też zniknely.czy też nie macie mozliwosci wypowiedzi.smieszny ten portal.
zgłoś komentarz
Witam,
Może te domy nie są wcale takie trwałe, komfortowe i ekonomicze...... 
zgłoś komentarz
Właśnie nie wiadomo dlaczego wpisy zniknęły, żeby nikt nie wypowiadał się negatywnie o budowie domów z keramzytu, wiadomo ktoś musi na tym nieźle zarabiać skoro je stawia.
zgłoś komentarz
Co za paranoja. Ludzie tu macie forum, to sobie dyskutujcie. Tam jest reklama, wpisy powinny byc od razu pod takimi artykulami sponsorowanymi zablokowane. Wam to najlepiej dawac portal, ktory sam z siebie funduje konkursy i nagrody na portalu jak i poza nim, zeby ludzie sie za darmo tym portalem zajmowali i za darmo utrzymywali serwer i domene itp. A wiadomo, ktos robi jakis biznes, kasa sie kreci i juz sie zaczyna lawina nienawisci :) Zeby nie bylo ta firma i technika budowania tych domow mi zwisa i powiewa. Dobija mnie tylko te szukanie dziury w calym.
zgłoś komentarz
Witam,
Rosenrot nie unoś się, czytaj między wierszami. Mój wpis powyżej był żartobliwy. Ogólnie cieszy mnie to że ktoś postanowił zainwestować własne pieniądze w naszym mieście. Znaczy to że widzi tu potencjał . Szkoda tylko że UM tego nie widzi . Powinni iść za przykładem inwestora i sprowadzić jakieś firmy które postawią tu fabryki aby ludzi był stać na kupowanie tych mieszkań. Czego z całego serca życzę wszystkim mieszkańcom miasta. 
zgłoś komentarz
ja tam jestem zadowolony z domów z keramzytu. Wybrałem do tego dobrą firmę http://www.krosbud.pl/ która zajęła się tym. Mieszkam kilka lat i jak na razie dom stoi cały :)
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.