Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przedszkole...?

Drodzy Forumowicze...
W Chojnowie mieszkam 10 lat z okładem i mimo, ze mam tu kilku znajomych nie mogę liczyć na ich konkretną pomoc w błahej zdawałoby się sprawie...Temat dla mnie istotny ich nie dotyczy...                   A mianowicie: które przedszkole lepsze, sprawniejsze, elastyczniejsze, troskliwsze...nie wiem jeszcze jakie? W grę wchodzą dwa: państwowa "1" i "3". Pomijam fakt, ze szanse znikome na dostanie się ale może, mimo wszystko, na przekór polskiej rzeczywistości jakaś łaska spłynie i się mój dzieć dostanie to dobrze byłoby wiedzieć od którego zacząć karierę...
Pomożecie? Wypowiecie się nieco?

Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Witam.Ja bym pani proponował przedszkole koło policji,bardzo profesjonalni nauczyciele,moje dziecko było wcześniej w przedszkolu koł skory i przykro ja i on to wspominamysmile
zgłoś komentarz
Starszy syn chodził na Krasickiego młodszy teraz chodzi i jestesmy zadowoleni
zgłoś komentarz
Bardzo dobre przedszkole jest nr3.Polecam
zgłoś komentarz
Moje dziecko już kolejny rok z rzędu się nie dostało:-( ja i mąż obydwoje pracujemy a mimo tego jakiś chory regulamin i niezrozumiała punktacja nie pozwalają posłać dziecka do przedszkola...
zgłoś komentarz
wiesz gdzie twoje problemy ma burmistrz ? w tym no , w ..... . Rodzice mają brac urlop lub załatwić sobie prywatne niianie.
zgłoś komentarz
tak jak piszesz burmistrz ogólnie ma w d.... problemy z którymi borykają się mieszkańcy za to buduje sobie kolejną bieżnię a nie umie sobie poradzić ze swoimi pracownikami (czytaj dyrekcja przedszkola)
zgłoś komentarz
burmistrz to fachowiec - budowlaniec.. nie buduje jej sobie bo z niemałym brzuszkiem nie da rady biegać , z pływaniem idzie słabo co widać na basenie. Referendum w sprawie budowy bieżni. kto jest za ?
zgłoś komentarz
Serkies pomoże twojemu dziecku dostać się do przedszkola,żłobka,szkoły.On za tym stoi.Wszystko,co podlega pod miasto to Serkies.Spróbuj?
zgłoś komentarz
na obiecanki już jestem za stara potrzebuję konkretnych działań. ja nie wymagam niczego ponad normę niech ktoś wypełnia tylko swoje obowiązki i będzie w pracy kiedy w niej być powinien. czy cały chojnów ma w piątek wolne nikt nie pracuje? może zamknijmy jeszcze straż, policje i pogotowie bo mamy długi weekend a co niech wszyscy odpoczywają!
pani dyrektor przecież pani w tym dniu i tak by nie przyszła do pracy
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.