Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Restauracja „Pod Jeleniem” – smacznie i przyjemnie! Celebracja jedzenia w miłej atmosferze.

Czy pracuje tam Pani Nalbach?Ja tam nie chodzę!Pani Gesler nie potrafiła uzdrowić restauracji,to i nie uzdrowi jej reklama na portalu.Jedzenie niedobre pod jeleniem.Co może uzdrowić restaurację?Wymiana szefowej  restauracji M.Cz,która o zarządzaniu ma co najwyżej blade pojęcie.
zgłoś komentarz
Według mojej oceny nie potraf zarządzać ani restauracją ani Chojnowiankom niech lepiej nic nie robi bo to żenada.
zgłoś komentarz
Dwa razy tam byłem i więcej nie pójdę.Zmieńcie szefową a lokal stanie na nogi.Jedzenie nie dobre,piwo także.O pewnej pani z obsługi nie wspomnę.Płatna reklama na portalu nie pomoże.
zgłoś komentarz
wyobraźcie sobie, ze byłem w tej knajpce z żoną - zaraz po "rewolucjach Geslerowej" - jakiś ruda nimfa podała mi obiad - a na koniec w rachunku dodała - 5 zł jako opłata gastronomiczna.... jakies jaja sobie robią ... i to za to , że kawe i żarcie podałą mi do stołu
zgłoś komentarz
jedzenie nie specjalne, wiejskie wyposażenie i ozdoby zberające kurz, nie polecam
zgłoś komentarz
można tam zorganizować spotkania za małe pieniądze
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.