Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jestem wstrząśnięta

Proszę Państwa na czym dyskutujecie takich etatów z załatwienie w Chojnowie naszym pełno . Wykształcone osoby muszą szukać pracy po za Chojnowa bo tu tylko praca do swoich.Po prostu jak zwykle nic się nie stało to tylko Chojnów.Pan Matuszewski powinien dawno przestać pracować jako nauczyciel czy prowadzący grupę młodzieży, czy kuratorium nie widzi co jest grane .poplecznictwo załatwienie pracy po znajomości rodzince to norma ale to w każdym zakładzie w Chojnowie no przepraszam w większość Przepisy mają gdzieś czyli powiedzmy sobie wolność Tomku w swoim domku , i wszystko na ten temat . Dobrze się trzymają śmieją się ze swoich wyborców tak wy swoje a my po staremu układzik goni układzik
niestety, ale wybaczcie, ale starałem się i nic :(
zgłoś komentarz
Lubię wstrząśnięte ale nie mieszane.
zgłoś komentarz
Tak to już jest .
zgłoś komentarz
Typowy przykład małomieszczańskiej mentalności. "Mi się należy, bo tak!". Jestem Chojnowianinem od urodzenia, tu się wychowałem, tu się uczyłem, ostatnią szkołą była Legnica. Pracę dostałem w Chojnowie praktycznie od ręki, zarabiam przyzwoicie, a przede wszystkim w firmie nie znałem dosłownie nikogo. I co? nepotyzm? kolesiostwo? Proszę Was... Chcieć, to móc, nieroby!

PS: Wybór kierunku kształcenia też jest ważny, bo nie oszukujmy się, ale ile można urzędasów  w Chojnowie zatrudnić?
zgłoś komentarz
Tumanie tu mowa o posadach państwowych. Masz robotę z firmie prywatnej. Dobrze zarabiasz to ok. tak ma być. Kto kogo i jak w prywatnym sektorze robi jego sprawa. Może cała rodzina zatrudnić jego prawo. Dajesz swój przykład i mieszasz pojęcia. W Chojnowe praca w budżetowce opiera się na znajomościach. Kolesiostwie. Kto kogo poleci. Zna, polityce i odwdzięczaniu się za coś. Sam może jesteś nierobem, uważasz że jeśli ktoś pisze o nepotyzmie to sam nie ma pracy, co to za logika, może ma dzieci dobrze wykształcone co pracują byle gdzie albo muszą daleko dojerzedzać, bo nie mają znajomości.
zgłoś komentarz
@kasztag a skad mozesz to wiedziec? Ja tez mam prace, co prawda nie w Chojnowie, ale zdobyta tylko i wylacznie swoimi silami i dzieki swojej ciezkiej pracy. W UG w Chojnowie ludzie sa gnojeni i pracuja (ci, ktorzy jeszcze w ogole pracuja)  na lekach uspokajajacych, bo inaczej nie sa w stanie. Ze starych pracownikow zostalo moze 20% ludzi. Szanowny Pan A.P. obstawia sie swoimi ludzmi wszedzie. Potrafi z usmiechem na ustach wycalowac raczki i jednoczesnie zaprosic do siebie, zeby wreczyc wypowiedzenie lub zdegradowac pracownika jak psa. Chociaz nie, psy sa lepiej traktowane. Ludzie pracuja po 30 lat i maja niesamowite doswiaczenie i bezcenna wiedze. Mimo to sa wywalani na zbity pysk i do tego oskarzani o czyny, ktorych nie popelnili. Tylko dlatego, ze sa gorszego sortu, nie sa jego przy***asami.
zgłoś komentarz
A PUP lepszy? Kto widział pijanych chodzących wężykiem po pracy?
zgłoś komentarz
For those who asked about my latest products, store along with try top shop and blog. Also, don't forget to try best store, not to mention goto best shop alongside find great link, also goto main link and don't forget cool site. Btw Best Cool Items To Buy 364c254 here.
zgłoś komentarz
To the man inquiring about principal financial group dental insurance, principal financial insurance, maryland injury lawyer, milwaukee personal injury attorneys, miami injury lawyers, queens bicycle accidents attorney, I highly recommend this updated injury attorney forum or construction accident law firm, find a personal injury lawyer, providence personal injury attorneys, accident claim lawyers near me, the best injury lawyer, providence injury lawyer, not to mention this excellent accident attorney forum and don't forget georgia injury attorneys, state farm car financing, orlando injury lawyer, insurance required for car loan, allen allen allen & allen law firm, personal injury lawyer, and don't forget this new injury attorney info which is also great. Also have a look at this useful injury lawyer info not to mention injury law firm near me, personal injury law firms near me, best work injury lawyers, minor car accident lawyer, auto accident attorney in bronx, new port richey car accident lawyer, on top of this high rated accident lawyer url not to mention cigna financial, car accident lawyer property damage, top injury lawyers near me, lawyers for accidents at work, best injury lawyers, best truck accident attorney near me, as well as high rated injury attorney blog which is also worth a look. I also suggest this high rated accident attorney info and don't forget the law offices of dan newlin, chicago injury attorney, jc auto accident law firm, accident injury law firm, best auto accident attorney, injury lawyers in my area, and don't forget this best injury attorney link and don't forget top rated personal injury lawyers, slip & fall accidents attorneys, close car injury lawyer, injury lawyer providence, personal injury law office, personal injury lawyer bronx, on top of top rated accident lawyer url which is also great. Finally, have a look at this high rated accident attorney url for good measure. Check more Recommended Nft Loan Details 75d1b18
zgłoś komentarz
For the people talking about local seo company, facebook ads agency for ecommerce, t mobile advertising agency, top 4 advertising agencies, freelance digital marketing, google ads company, I highly suggest this great video production company site or marketing firm, edelman advertising, advertising firms near me, iris creative agency, political marketing agency, website design ad, on top of this top consulting service site alongside all largest advertising agencies in the world, bernbach advertising, seo marketing company, radio advertising companies, banner advertising companies, deloitte advisory, not to mention this great marketing agency advice which is also great. Also have a look at this best advertising agency link on top of affordable seo agency, dentsu digital marketing, ppc ad agency, small business marketing, advertising consulting firms, tech consulting, as well as this best consulting agency site on top of human resources consulting services, quantum marketing, seo digital marketing, ad agency near me, consulting, professional consulting, on top of high rated advertising company link which is also worth a look. I also suggest this great advertising service tips on top of micro marketing, mother advertising, mw consulting, google ads management company, ad rank in digital marketing, gyro advertising, as well as this awesome advertising service forum alongside all advertising agency near me, cpc in digital marketing, modern marketing concept, aviation consulting, search engine advertising agency, as advertising agency, on top of useful web design service advice which is also great. Finally, have a look at this excellent advertising service advice for good measure. Check more Great Advertising Company Info 54e2de3
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.