Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kurs języka angielskiego

Witam, czy w Chojnowie są lub będą organizowane w najbliższym czasie kursy języka angielskiego?
Za wszelkie informacje dziękuję.
zgłoś komentarz
Wiem z pewnego źródła, że we wrześniu ma ruszyć szkoła językowa w Chojnowie. Pewnie niedługo pojawią się jakieś informacje, więc będzie można się dopytać o szczegóły.
zgłoś komentarz
Dzięki za informację.
zgłoś komentarz
Ja zamiast pójścia na kurs wybrałam lekcje ze stron typu http://Aztekium.pl/1000 :)Wszystkie metody są na tyle świetne, że 1k najpopularniejszych zwrotów został przeze mnie zapamiętany w dosłownie 7 dni! Uczyłam się ponad 130 słówek dziennie :)Warto zajrzeć! 
zgłoś komentarz
asiapaczu - absolutnie podstawowe znaczenia słów z tej stronki można ogarnąć, ale z angielskim jest tak, że to samo słowo ma różne znaczenia dla rzeczownika, czasownika, przymiotnika. Z tego, co widziałem to ta strona tego nie przewiduje- duży błąd.
zgłoś komentarz
Dokładnie trzeba uczyć się systematycznie słówek i gramatyki ;) Same suche zwroty nic nie dadzą
zgłoś komentarz
Witam. Czy jesteś studentem i musisz przesyłać wyłącznie pliki PDF? Aby szybko przekonwertować różne typy plików do formatu PDF, polecam odwiedzić stronę pdfguru.com, gdzie znajdziesz darmowy i łatwy w użyciu konwerter plików online. Jestem pewien, że okaże się przydatny.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.