Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

Przyjecia dzieci do chojnowskich przedszkoli

Może ktoś z urzędu miasta wypowie się jak to jest z przyjęciami dzieci do przedszkoli w Chojnowie.
Moje dziecko jest zamieszkałe na terenie Chojnowa, oboje z mężem pracujemy i dla mojego dziecka miejsca w przedszkolu nr 1 w Chojnowie nie było.
Muszę teraz dowozić dziecko do Goliszowa. Ostatnio dowiedziałam się, że jednak w przedszkolu 1 znalazło się miejsce dla dziecka znajomych i to aż z powiatu złotoryjskiego... ciekawe czy burmistrz dostaje pieniądze za to dziecko z gminy Złotoryja.
Dobrze, ze moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola w Goliszowie jednak trzeba dowozić kawałek. Wkurzyłam się!
zgłoś komentarz
Meridana, jak to nie ma miejsca w przedszkolu? Jest dla znajomych, dzieci radnych i ich  bliskich.Tu w Chojnowie  takie są standardy, zresztą z posadami też tak jest. Przeczytaj sobie ten watek z tego forum http://chojnow.pl/forum/thread/view/id/398  Urząd wiejski chyba przebija miasto pod tym względem.
zgłoś komentarz
Proszę o informacje kiedy i gdzie będzie możliwość zapisania dzieci do nowe
o-wybudowanego żłóbka miejskiego w Chojnowie przy zbiegu ul. Gen.St.Maczka  i Sikorskiego.Pytam, ponieważ nie można uzyskać żadnych bliższych informacji w Urzędzie Miasta ani na miejscu w budynku w którym to będzie żłobek.Proszę państwa Gazeta Chojnowska tylko ładnie pisze o nowo wybudowanym żłobku ,lecz dzwoniąc z zapytaniem do Redakcji Gazety Chojnowskiej nikt nie potrafi dać jasnej odpowiedzi kiedy, gdzie i jak? Czyżby wszystko było owiane wielką tajemnicą czy zmową milczenia. Może pan Burmistrz Jan Serkies niech się jasno wypowie na łamach Portalu Chojnowskiego. W jaki sposób rodzice mają zapisać swoje dzieci do żłobka. Jak nie to zostanie na Kuratorium Oświaty.
zgłoś komentarz
Portal Chojnowski nie ma czasu na takie bzdury, kiedy wokoło czai się wciąż sporo krzywych drzew.
zgłoś komentarz
@Dawidzio, hahaha...się cholera cały kawą zalałem !
zgłoś komentarz
Moje  dziecko tez nie dostało sie do przedszkola nr 1. Nie wiem jakimi kryteriami kieruje się komisja w przedszkolu skoro przyjmują dziecko z powiatu złotoryjskiego a z Chojnowa nie.Pewnie kolejni znajomi dyrektorki. Dlaczego burmistrz tego nie kontroluje.I pomyśleć ze jak głosowałam na niego w wyborach. Jak pisze DominoS, pozostaje chyba kuratorium.
zgłoś komentarz
@Meridana, ciekaw jestem czy coś się zmieniło w tej sprawie, pewnie jak zwykle wszystko zostało zamiecione pod dywan przez chojnowski U.M. .Daj znać jak coś będziesz wiedzieć.
zgłoś komentarz
Nic mi nie wiadomo. Jak coś będę wiedziała oczywiście napiszę.
zgłoś komentarz
Masz rację FP73, wszystko chyba zostało zamiecione pod dywan, może powiat Złotoryja sponsoruje przedszkole nr 1?
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform