Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przyjecia dzieci do chojnowskich przedszkoli

Może ktoś z urzędu miasta wypowie się jak to jest z przyjęciami dzieci do przedszkoli w Chojnowie.
Moje dziecko jest zamieszkałe na terenie Chojnowa, oboje z mężem pracujemy i dla mojego dziecka miejsca w przedszkolu nr 1 w Chojnowie nie było.
Muszę teraz dowozić dziecko do Goliszowa. Ostatnio dowiedziałam się, że jednak w przedszkolu 1 znalazło się miejsce dla dziecka znajomych i to aż z powiatu złotoryjskiego... ciekawe czy burmistrz dostaje pieniądze za to dziecko z gminy Złotoryja.
Dobrze, ze moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola w Goliszowie jednak trzeba dowozić kawałek. Wkurzyłam się!
zgłoś komentarz
Meridana, jak to nie ma miejsca w przedszkolu? Jest dla znajomych, dzieci radnych i ich  bliskich.Tu w Chojnowie  takie są standardy, zresztą z posadami też tak jest. Przeczytaj sobie ten watek z tego forum http://chojnow.pl/forum/thread/view/id/398  Urząd wiejski chyba przebija miasto pod tym względem.
zgłoś komentarz
Proszę o informacje kiedy i gdzie będzie możliwość zapisania dzieci do nowe
o-wybudowanego żłóbka miejskiego w Chojnowie przy zbiegu ul. Gen.St.Maczka  i Sikorskiego.Pytam, ponieważ nie można uzyskać żadnych bliższych informacji w Urzędzie Miasta ani na miejscu w budynku w którym to będzie żłobek.Proszę państwa Gazeta Chojnowska tylko ładnie pisze o nowo wybudowanym żłobku ,lecz dzwoniąc z zapytaniem do Redakcji Gazety Chojnowskiej nikt nie potrafi dać jasnej odpowiedzi kiedy, gdzie i jak? Czyżby wszystko było owiane wielką tajemnicą czy zmową milczenia. Może pan Burmistrz Jan Serkies niech się jasno wypowie na łamach Portalu Chojnowskiego. W jaki sposób rodzice mają zapisać swoje dzieci do żłobka. Jak nie to zostanie na Kuratorium Oświaty.
zgłoś komentarz
Portal Chojnowski nie ma czasu na takie bzdury, kiedy wokoło czai się wciąż sporo krzywych drzew.
zgłoś komentarz
@Dawidzio, hahaha...się cholera cały kawą zalałem !
zgłoś komentarz
Moje  dziecko tez nie dostało sie do przedszkola nr 1. Nie wiem jakimi kryteriami kieruje się komisja w przedszkolu skoro przyjmują dziecko z powiatu złotoryjskiego a z Chojnowa nie.Pewnie kolejni znajomi dyrektorki. Dlaczego burmistrz tego nie kontroluje.I pomyśleć ze jak głosowałam na niego w wyborach. Jak pisze DominoS, pozostaje chyba kuratorium.
zgłoś komentarz
@Meridana, ciekaw jestem czy coś się zmieniło w tej sprawie, pewnie jak zwykle wszystko zostało zamiecione pod dywan przez chojnowski U.M. .Daj znać jak coś będziesz wiedzieć.
zgłoś komentarz
Nic mi nie wiadomo. Jak coś będę wiedziała oczywiście napiszę.
zgłoś komentarz
Masz rację FP73, wszystko chyba zostało zamiecione pod dywan, może powiat Złotoryja sponsoruje przedszkole nr 1?
zgłoś komentarz
In response to the person inquiring about air vent cleaning houston, plumbing meaning in marathi, can you replace a back boiler with a combi boiler, plumbing repair kit canadian tire, sump pumps direct reviews, hvac and furnace replacement cost, I highly suggest this top rated Santa Rosa plumbing forum or waste water treatment companies near me, grinder sump pump lowes, air duct cleaning houston cost, plumbing near me open today, best indoor air quality monitor 2020 uk, drain cleaning machine in india, as well as this high rated Santa Rosa heating details on top of ez plumbing repair & services, water treatment process steps diagram, water heater element resistance, air quality map, air quality european commission, sump pump batteries at menards, not to mention this top Santa Rosa heating forum which is also great. Also have a look at this high rated Santa Rosa air quality details on top of drain cleaning tools for sale, heat pump repair and heat pump maintenance, hvac and furnace replacement cost, commercial drain cleaning services near me, air duct cleaning tools for sale, water heater expansion tank, not to mention this awesome Santa Rosa heating forum not to mention water treatment plant process flow diagram, furnace not heating house evenly, home air quality test memphis, heating oil suppliers near me, furnace installation and furnace replacement, air quality cluj, and don't forget recommended Santa Rosa cooling info which is also worth a look. I also suggest this cool Santa Rosa plumbing link not to mention romania air quality rating, heating pad electric, how much does a furnace cost with installation, water heater leaking from top seam, rv plumbing repair kit, tankless water heater electric 110v, not to mention this updated Santa Rosa cooling info on top of plumbing meaning in malayalam, backup sump pumps near me, plumbing near me shop, how to heat up heating pad, plumbing repair services mckinney, indoor air quality organizations, alongside all awesome Santa Rosa heating advice which is also great. Finally, have a look at this updated Santa Rosa plumbing forum for good measure. Check more Updated Cooling Advice 5_ca94f
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.