Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowe narzędzie do kontaktu z p. Burmistrzem na chojnow.eu

Szanowni Państwo. Na oficjalnej stronie naszego miasta pojawiło się nowe narzędzie do komunikacji elektronicznej z p. Burmistrzem pod nazwą: "Mieszkańcy pytają... Burmistrz odpowiada". Postanowiłam z niego skorzystać. Napisałam na temat uzupełnienia zakładki "inwestycje". Pan Burmistrz odpisał (dziękuję), ale uzupełnienie ograniczyło się do jednego wpisu - mianowicie, co udało się zrobić w 2015. Napisałam więc ponownie doprecyzowując, że chodziło mi bardziej o podsumowanie typu plan i realizacja, czyli:
Plan 2015:
1. ...
2. ...
3. ...
Zrealizowane:
1.
2.
Niezrealizowane:
3. przyczyna (np. brak środków) i plan działania (np. przesunięte na 2016)

Jasno i przejrzyście. Bez "wycieczek" ani w jedną ani w drugą stronę - czyste, suche fakty.
Przy okazji zwróciłam uwagę na inne zakładki w dziale "Inwestycje" kładąc największy nacisk na "Inwestycje w mieście", gdzie ostatnią informacją jest wpis o planie inwestycji na lata 2007-2012.
Interesuje mnie szczególnie jaki jest plan inwestycji na rok 2016. To chyba nie jest tajemnica?
O dziwo moje drugie pytanie/wpis nie został nawet opublikowany, a o uzupełnieniu informacji na stronie nie wspomnę. Nadmieniam, iż w pytaniu zachowałam pełną kulturę i nikogo nie obrażałam.
Czy Szanowna Redakcja mogłaby się dowiedzieć z czego wynika selektywne podejście do publikacji zapytań i brak odpowiedzi?
Z góry dziękuję.
zgłoś komentarz
Oni mają podpisane kontrakty z urzędem miasta, więc nic nie piszą o nich z obawy. E-legnickie Serkies opłaca, więc tam sama propaganda na temat Chojnowa. Tylko LCA trzyma poziom i tam najwięcej można przeczytać na temat Chojnowa oczywiście interesujących rzeczy mieszkańców, a nie bzdury jak tu.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.