Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

SERKIES WYRÓWNAJ TOR SANECZKOWY

Do Serkiesa:Czemu nie wyrównasz toru saneczkowego w parku?Dzieci nie mają ,gdzie zjeżdzać.Masz tam pracowników interwencyjnych zamiast ich wysyłać na plebanie trawę kosić,to lepiej park uporządkować.Proboszcz jak za kosiarkę chwyci nic się nie stanie.
zgłoś komentarz
Trawę kosić? W zimie? To raz, dwa trochę szacunku, wypowiadasz się na forum publicznym do osoby pełniącej 
funkcję publiczną. Trzy, chojnow.pl nie ma nic wspolnego z władzami miasta, jeśli chcesz zadać pytanie P. Serkiesowi odsyłam tutaj: http://chojnow.eu/burmistrz/?strona=200 , może odpowiedzą ;)
zgłoś komentarz
Pisze,aby zrobił to w okresie letnim,bo Serkies nie domyśli się.Teraz za pozno.Na plebani nieraz widziałem jak proboszcz trzymał ręce w kieszeni,a pracownik kosił trawę.to niech go wyślę do parku,tam trzeba wyrównać teren.
zgłoś komentarz
Chojnow.eu to tuba propagandowa Janka ,tam nie będę pisał.On szacunku do mnie nie ma też i nie tylko do mnie.
zgłoś komentarz
Gdyby mały książe bartuś jezdził na sankach to by firmę wynajął i byloby,gdzie jezdzić.
zgłoś komentarz
Sam pomysł toru saneczkowego jest bardzo dobry, ale sposób w jaki forumowicz o tym mówi jest po prostu poniżej jakichkolwiek zasad dobrego smaku. Jestem całkowicie postronną osobą, ale brak kultury i prostactwo wypowiedzi osoby pod nickiem Krycha09 świadczy jedynie o głupocie. Podejrzewam, że to forum zostało stworzone po to, by dyskutować, wymieniać poglądy itp. ale w normalny ludzki sposób. Nie musimy się lubić, ale szanujmy się chociażby na tym forum. Podejrzewam, że niejeden czytelnik się ze mną zgodzi.
zgłoś komentarz
Otóż to, nie ma sensu siać na prawo i lewo zamętu, obrażać kogokolwiek bo to na pewno nie pomoże.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.