Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

jasiek to dla ciebie i hejtera z e-l ktorego oplacasz

glowa siewiej.60siatka na karku a rozumu coraz mniej.
zgłoś komentarz
lucyna setla-bar   licencjat w pwsz administracji publicznej.wygrala z osobami z mgr. z jedna  ktora mila dwa fakultety kierunku pedagogiki.jasiek dajesz rade.umywasz rece od tego a to ty rozpisywales konkurs i wlasnorecznie sie pod tym podpisales.widocznie wystrczy zaprosic biskupa.zrobic show.zafarbowac sie na blond i mozna miec wszystkich w D! ale pamietaj internet nie wybacza.
zgłoś komentarz
oj jasiek , farbowany lisie, myślałeś że to nie wyjdzie? jak mogłeś być tak naiwny. od kąd został typową blądynką i ukazała się ta fotkajaśkowi zszedł z twarzy jego sławny dziubek i już się nie puszy jak idzie po mieście tylko ogląda czy na niego patrzą. owszem patrzą i nie wierzą ;-) taki stary a taki .....
zgłoś komentarz
Warto przy tym temacie przypmnieć tą wypowiedź: " Co do kadry żłobka Pani Uroda dobrze wykształcona startowała w konkursie mogła być Panią dyr.a została dietetykiem Pani Krężęl księgowa ma tyle etatów że w pozostałych dwóch przedszkolach nie nadąża Pa Południak również praca basen i prywatne budowy uważam że można było zatrudnić kogoś kto zna temat i nie ma pracy "
Pięknie prawda, można się załamać.
zgłoś komentarz
Nie ma miejsca w chojnowskich urzędach, przedszkolach itp. dla młodych, i sobie to uświadomcie !!!
zgłoś komentarz
Cho cho, bardzo mocna wypowiedź niczym nie uargumentowana, może jakieś szczuły dlaczego mamy sobie to uświadomić, co takiego wiesz, podziel się z nami.
zgłoś komentarz
Musi koniecznie zmienić się władza bo będzie tak dalej że tylko "swojacy" mają pracę i to po kilka etatów.
zgłoś komentarz
zgłoś komentarz
Julita, nie będę sie w tej sprawie wypowiadał ... niektórzy nie doceniają tego co mają póki nie stracą ...
zgłoś komentarz
Mnie jest zwyczajnie przykro widząc co dzieje się w moim ukochanym Chojnowie, młodzi ludzi tego pewnie nie rozumieją, ale wytłumaczcie rodzicom, którzy wychowali i wykształcili dziecko kosztem wielu wyrzeczeń, aby potem ono nie dostało pracy, ponieważ niema koneksji, to jest tragedia. Takich przypadków jak ten jest sporo w mieście, koleżanki siostrzenica niema szans na pracę nauczyciela, mimo że jest po a-wuefie, ale pan radny pracuje, mimo że nie ma żadnego wykształcenia, bo ma wsparcie władz. Jeszcze gorsza jest znieczulica i przekonanie ludzi  że niemożna z tym nic zrobić, można tylko trzeba działać.

zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform