Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Jasiu Serkies czy to nawrócenie? foto

zgłoś komentarz
Jasiu Serkies ,czy to prawdziwe nawrócenie?Czy powiedzenie nikt ci nie da tyle,co obieca Serkies staje sie nieaktualne? Czy to prawda ze Serkies rozwiódł się z żoną?
zgłoś komentarz
Czy osoby widoczne na tej fotografii-oprócz burmistrza (osoba publiczna)-wyraziły zgodę na publikację swojego wizerunku?
zgłoś komentarz
Pod płaszczem krzyża wszystko można zrobić.Rozwód wytłumaczyć i poparcie zdobyć ludzi . Wystarczy dwie zdrowaśki albo do Osłej pójść na pieszo i sprawa załatwiona.
zgłoś komentarz
Drogie Panie nie przystoi tak wypowiadać się o kimś i upowszechniać tego typu opinii z życia prywatnego. Nie znam tego Pana i jestem totalnie osobą bezstronną, lecz wypowiedzi Pań są co najmniej nie smaczne. Rozwód tego Pana jest, jak widać, wielką zadrą w Waszych umysłach, lecz jest to Jego (oraz byłej już żony) prywatna sprawa i rozmawiajcie sobie o niej na prywatneych spotkaniach, jeśli macie taką potrzebę, a nie upubliczniajcie tego, jest to chyba niezgodne z prawem, a już na pewno niekulturalne.
A druga sprawa to, jak można zabronić przyjścia kumuś do kościoła, chociażby pod ten krzyż? Jeśli się nie mylę to wiara katolicka jest wiarą miłości, Bóg chętniej przyjmuje tych którzy zbłądzili, niż tych, którzy puszą się własną pychą, a poza tym Ci których bardzo kolą w oczy czyjeś decyzje życiowe, najczęściej sami mają sporo do ukrycia. Jezus nie rzucił kamieniem gdyż uważał, że...., no właśnie, a Panie już to uczyniły! WSTYD!
A o ile przyjemniej byłoby nie być wilkami wobec siebie?!
zgłoś komentarz
Ja się jak najbardziej zgadzam, wiara też jest jego osobistą sprawą tak samo jak nieślubne dziecko, jednak nim się tak nie chwali  surprised
zgłoś komentarz
Takie obnoszenie sie z religijnością w końcu obróci się przeciwko Jankowi.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.