Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

AirMAX Internet

Witam. Czy ktoś obecnie posiada internet w Chojnowie lub okolicach od AirMAX i może mi powiedzieć jakie prędkości osiąga i jak ogólnie się sprawuje?
zgłoś komentarz
Daj sobie chłopie, zarejestrowany dzisiaj na forum, spokój.
Dla przyszłych  klientów, potrzebujących radiówkę w Chojnowie, osobiście polecam Provider- Pan Winiarski. Mam od niego neta od 2 lat. Obrzeża Chojnowa  - ul. Leśna, Wrzosowa.
6Mb/s za 50 złotych. Nie mam możliwości neta po kablach. Oferta dla mnie najlepsza, biorąc pod uwagę również zgłaszanie awarii. Reakcja bardzo szybka i ewentualne awarie usuwane szybko. To jest podstawa przy radiówce. Ważne, żeby antena na dachu" widziała" nadajnik na  dużym kościele. Na razie nic  nie znalazłem lepszego. Wszelkie LTE od dostawców GSM albo maja limit GB ( dla mnie za mały), albo zasięg jest kiepski. Oczywiście to jest moja opinia, w konkretnym miejscu. Wszystko zależy, jakie kto ma potrzeby.
zgłoś komentarz
Daj sobie chłopie, zarejestrowany dzisiaj na forum, spokój.
Dla przyszłych  klientów, potrzebujących radiówkę w Chojnowie, osobiście polecam Provider- Pan Winiarski. Mam od niego neta od 2 lat. Obrzeża Chojnowa  - ul. Leśna, Wrzosowa.
6Mb/s za 50 złotych. Nie mam możliwości neta po kablach. Oferta dla mnie najlepsza, biorąc pod uwagę również zgłaszanie awarii. Reakcja bardzo szybka i ewentualne awarie usuwane szybko. To jest podstawa przy radiówce. Ważne, żeby antena na dachu" widziała" nadajnik na  dużym kościele. Na razie nic  nie znalazłem lepszego. Wszelkie LTE od dostawców GSM albo maja limit GB ( dla mnie za mały), albo zasięg jest kiepski. Oczywiście to jest moja opinia, w konkretnym miejscu. Wszystko zależy, jakie kto ma potrzeby.
Ja się przesiadłem z Neostrady z którą mi się właśnie kończy umowa a AirMAX mnie zainteresował bo oferują wysokie prędkości nic poniżej 100mb/s mnie za bardzo nie interesuje w neostradzie na kablu tego nie mogłem dostać bo światłowodów u nas nie ma więc z pomocą przyszedł AirMAX.

Od wczoraj mam od nich antene i za 150mb/s liczą sobie 100zł więc jeżeli miałbym płacić za małe 6mb/s 50zł to to po prostu kpina :) A intrnet z AirMAXA póki co śmiga na speedtestach mam po 100mb więc póki co polecam.
zgłoś komentarz
I transfer też mają bez limitu :) na razie jestem na okresie próbnym (trwa on miesiąc) ale jak internet będzie chodził tak cały czas to nie mam się nad czym zastanawiać.
zgłoś komentarz
Patrzac na.strone ... propaganda i zaklamanie:)
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.