Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Burmistrz 2018-2023 Serkies vs Grabek

Zbliżają się wybory w tym roku w listopadzie będziemy wybierać radnych burmistrzów itd...
Jak myślicie czy Radny Grabek z PiSu wygra to starcie w mieście z wieloletnimi wypalonymi już władzami miasta. Napewno szykuje się gorący rok wyborczy.
zgłoś komentarz
Nie wiem kto wygra, ale napewno przydaloby sie odswieżyć urząd miasta w chojnowie, w obecnym składzie raczej nie bedziemy sie rozwijać, tylko biernie toczyć. /ja zagłosuje na jakiegos nowego burmistrza napewno!
zgłoś komentarz
mysle, że obecny Burmistrz będzie robił wszystko co sie da, żeby zostać na kolejna kadencje tylko mieszkańcy już widza co się dzieje i nie nabiorą się po raz 5ty. Co do radnego Grabka to ciekawe, a czy to oficjale, że ma kandydować?
zgłoś komentarz
Całe szczęście że w tych wyborach kandydaci na Radnych będą występować pod szyldem swoich partii a nie jakichś zawiązanych koalicji typu "rozwój Chojnowa " czy "zatrzymać biegunkę" W tej drugiej opcji wiem o co będą się starać natomiast w tej pierwszej nie wiem nic. Jeśli pan Grabek będzie kandydował z PIS-u to z pewnością nie zdobędzie mojego poparcia. Mam już dość tej indoktrynacji dzieci od przedszkola , szkoły podstawowe po pracowników administracji UM.  " Nauki Wielkanocne " odbywają się kosztem lekcji i nauki w szkole. Niech sobie to organizują tylko na lekcji do tego przeznaczonej tzn lekcji religii. "Nauki Wielkanocne" napisałem w cudzysłowie bo to nie ma wiele wspólnego z nauką a więcej z indoktrynacją.  Tak że jeśli kandydaci na Radnych i Burmistrza określą swój stosunek partyjny to będziemy wiedzieli , przynajmniej w przybliżeniu, co i kogo reprezentują .
zgłoś komentarz
ri-pi masz racje przynajmniej będziemy wiedzieli na kogo głosujemy w tych wyborach, a nie jakieś zakamuflowane opcje, co do partii nie jestem zwolennikiem ani PiS ani PO, myslę ze one sie juz troche wypaliły, ale co do kandydata na Burmistrza to postawie na jakiegoś nowego, jeżeli Grabek będzie kandydował to możliwe, że otrzyma mój głos.
zgłoś komentarz
krawczyk42- mam pytanie do Ciebie . Czy widzisz różnicę między ideologią PIS a działalnością naszego dzisiejszego Burmistrza ? Przecież On zachowuje się jak stary PIS-owiec. Nie rozumie rozdziału państwa i kościoła jako instytucji. Dla niego jest to samo . Tak , ze masz rację że można poprzeć Grabka.
zgłoś komentarz
juz odpowiadam, faktycznie obecny Burmistrz potrafi dobrze się ustawić, kościół go popiera wyraźnie, ale on sam nie jest za PiSem tylko za PO (nawet popierał kandydatów PO do sejmu swego czasu, i trzyma raczej z tą stroną), poprostu robi wszystko i nic po to żeby się wszystkim przypodobać, kandydat typowo z PiSu np. ( czy z innej partii) pokazuje jaki ma poglądy, ale czy bedzie z tej opcji czy z innej jak jest rozsądnym człowiekiem, ogarnientym to moze dużo dobrego zrobić dla gminy takie jest moje zdanie "ri -pii" 
zgłoś komentarz
Ja tez juz wole kogoś kto jasno zadeklaruje się czy jest z PO czy z PiS, i zeby robił coś dobrego dla gminy, poza podlizywaniem się komu się da i obiecywaniem nie wiadomo czego.
zgłoś komentarz
Oj panie radny.. Taka tęga propaganda, widać ktoś nie potrafi bawić się w politykę. Większość kont została utworzona w jednym czasie. Oj nieładnie tak drwić z ludzi..
zgłoś komentarz
  1. Mam nadzieję że nie piszesz o mnie. Nie jestem radnym bo odmówiłem kandydowania w wyborach w roku 2010. Praca zawodowa całkowicie wypełniała mój czas a ponadto nie lubię mówić o d..ie Maryni. Jaki jest poziom radnych to sami widzicie ale to jest odzwierciedleniem swoich wyborców .Nie znaczy to że nie mam skrystalizowanych poglądów na zarządzanie miastem i ktoś będzie kwestionował moją opinię. 
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.