Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Praca i inwestycje chzgkim

Witam wszystkich.chcialbym zrobić ankietę bądź prosić o wypowiedz na temat pracy chzgkim a głównie dyrektora i pani kierownik bo wydaje mi się że to ludzie bez kompetencji do stanowiska
zgłoś komentarz
W budżetówce większość ludzi pracujących nie ma kompetencji, ponieważ dostają pracę po znajomości.
zgłoś komentarz
Witam wszystkich.chcialbym zrobić ankietę bądź prosić o wypowiedz na temat pracy chzgkim a głównie dyrektora i pani kierownik bo wydaje mi się że to ludzie bez kompetencji do stanowiska
A dlaczego tak uważasz?
zgłoś komentarz
ANNA OBUDŹ SIĘ ZE SNU ZIMOWEGO...
zgłoś komentarz
 Już chyba czas najwyższy aby radni nowej kadencji zastanowili się nad przekazaniem reszty mieszkań które jeszcze są pod zarządem CHZGKiM i oddać w prywatne ręce. Może to nie będzie zbyt sprawiedliwe wobec osób które wcześniej wykupiły mieszkania ale zastanawiam się czy to nie będzie tańsze dla miasta niż utrzymywanie rzeszy urzędników z których nie wiele pożytku. Myślę, że osoby które przez wiele lat były pod zarządem Chojnowskiej komunalki wiedzą o czym mówię bo przez wiele lat przejadał ten zakład nasze pieniądze a remonty kamienic ruszyły dopiero po wykupie i zmianie zarządzających. Nasze budynki przez dziesięciolecia nie  widziały tylu remontów co obecnie po przejęciu tych kamienic pod "nasze skrzydła" zaczęły odzyskiwać blask. Więc nie widzę sensu dalszej degrengolady ze strony CHZGKiM i czas to zmienić. A prawdziwi fachowcy, których kilku jeszcze tam pracuje na pewno nie powinno się obawiać bezrobocia bo wspólnoty często poszukują fachowców do remontów a kamienic już przejętych jest sporo więc i pracy nie zabraknie.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.