Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Play
  • Play

Aktualne wydarzenia

29 czerwiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
„Świat pod Kyczerą” w Zamienicach

2 lipca o godz. 16.00 miłośnicy folkloru będą mogli rozkoszować się muzyką ludową w Zamienicach. W tym roku Gmina Chojnów po raz kolejny organizuje znany już niemal w całej Polsce festiwal pt. „Świat pod Kyczerą”. Jest to największa tego typu folklorystyczna impreza na Dolnym Śląsku i jeden z większych festiwali w Polsce.

01 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Retro Bazarek - tym razem wyjątkowo 3 lipca

Czerwcowa edycja Retro Bazarku nie odbyła się po myśli organizatorów. Deszczowa pogoda nie sprzyjała sprzedaży na powietrzu, dlatego też chojnowski pchli tag przeniesiony został na najbliższą niedzielę.

01 lipiec 2016, Partnerstwo,
Wyspa Skarbów ma już 2 lata!

Szukasz miejsca o niepowtarzalnym klimacie? Lubisz poszukiwać skarbów w sklepach z używanymi rzeczami? Obchodząca w tym roku drugie urodziny chojnowska Wyspa Skarbów to idealne miejsce dla Ciebie!

01 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Chojnowskie przejścia dla pieszych - bezpieczne czy niekoniecznie?

Już kilka miesięcy temu na ulicach Chojnowa pojawiły się pierwsze biało-czerwone przejścia pieszych. Cel, jaki postawiły sobie władze miasta to poprawa bezpieczeństwa w tych miejscach. Ciągle jednak istnieją w naszym mieście miejsca w których pomimo ogromnego ruchu nie możemy doczekać się chociażby zwykłego przejścia dla pieszych, czy przynajmniej pełnego oznakowania pionowego.

01 lipiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Święto Sportu i Zdrowia w Michowie

W niedzielę, 10 lipca, na boisku sportowym w Michowie odbędzie się XVIII Gminne Święto Sportu. W tym roku zostanie ono połączone ze Świętem Zdrowia. W trakcie pikniku oprócz zmagań sportowych na gości będzie czekało wiele atrakcji związanych z promocją zdrowia. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru oraz dokonać pomiaru ciśnienia.

30 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Co jest grane w Chojnowie?

Jesteście ciekawi, jaką ofertę przygotowało na nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura? Z repertuaru z pewnością zadowoleni będą miłośnicy filmów akcji i z pogranicza fantasy. Coś dla siebie znajdą także najmłodsi widzowie oraz wielbiciele filmów animowanych.

30 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Święto rolnictwa w Piotrowicach (wideo)

W miniony weekend Piotrowice stały się stolicą Gminy Chojnów. Za nami XXI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych - jedna z najstarszych tego typu imprez w Polsce. Setki wystawców, tysiące odwiedzających, najlepsze okazy zwierząt hodowlanych, nowoczesne technologie stosowane w rolnictwie - to jednak nie wszystko. Miniony weekend w Piotrowicach przebiegł również pod znakiem XXXVI Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego, Wystawy Maszyn Rolniczych i Pikniku Zbożowego.

30 czerwiec 2016, Partnerstwo,
W GARDEROBIE od piątku 80% za 20% mniej!

Lato w pełni, za oknem piękna, słoneczna pogoda. Od piątku (1.07.) temperatury wzrastają również w GARDEROBIE! Startuje kolejna wielka wyprzedaż - ceny 80% asortymentu spadają o 20%! Wśród przecenionych rzeczy głównie letnie sukienki, spódnice, szorty, kombinezony, spodnie oraz bluzki i kurtki. Nie czekaj, odwiedź nas, wybieraj, przymierzaj i ciesz się wyjątkowymi ubraniami w niższej cenie jeszcze w tym sezonie! Panie XXL też znajdą u nas coś dla siebie.

30 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

30 czerwiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy
Prezentujemy aktualny repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lipca 2016 roku.