Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X
Videofilmowanie

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Bank Spółdzielczy
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • PWSZ Legnica
  • PWSZ Legnica

Aktualne wydarzenia

27 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zbrodnia z "Amoku" doskonałym materiałem na film? Zainteresowanie nie tylko ze strony Hollywood
"Amok" Krystiana Bali budzi zainteresowanie również wśród rodzimych twórców. Wczoraj informowaliśmy o hollywoodzkiej produkcji "True Crimes", która ma powstać według scenariusza Jeremy'ego Brocka.Film w oparciu o książkę chojnowskiego pisarza odsiadującego właśnie wyrok 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo, powstanie również w Polsce; jego reżyserii podjęła się Kasia Adamik. Film ten, nie będzie jednak ekranizacją książki; jego powstanie ma związek z sprawą morderstwa, za które Bala został skazany - ma opowiadać historię pisarza, który opisał w książce własną zbrodnię
27 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stypendia dla najlepszych uczniów i sportowców - wyjątkowa gala w Domu Schrama (video)
Wczorajsze popołudnie było wyjątkowe dla najzdolniejszych chojnowskich uczniów i sportowców. W Domu Schrama odbyła się gala, podczas której Burmistrz Chojnowa Jan Serkies, na podstawie uchwały Rady Miejskiej wręczył stypendia dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najlepsze średnie ocen, odnieśli sukcesy w konkursach, a także dla sportowców, którzy osiągali najlepsze wyniki podczas zawodów sportowych w ostatnim sezonie.
27 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Nowe stoliki na Placu Wogezów przyciągają pasjonatów szachów.Kolejna drobna inwestycja w rozrywkę dla mieszkańców Chojnowa. Na placu Wogezów, przy ulicy Reja pojawiły się dwa nowe stoliki do szachów. Pasjonaci tej gry mają nowe miejsce w którym mogą się spotkać razem ze znajomymi.
27 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Rolnicy poszkodowani przez suszę mają szansę na oszacowanie szkód.
Rolnicy z terenu Gminy Chojnów, których szkody wywołane przez suszę przekroczyły 30% średniej rocznej produkcji rolnej całego gospodarstwa lub działu specjalnego produkcji rolnej mają możliwość złożenia wniosków z prośbą o oszacowanie szkód.
26 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Scenarzyści z Hollywood zainteresowani zbrodnią doskonałą chojnowskiego pisarza.
Głośno wokół książki "Amok" po raz pierwszy zrobiło w momencie gdy trafiła w ręce śledczych, badających sprawę morderstwa Dariusza Janiszewskiego. Ów mężczyzna w 2000 roku został zamordowany; jego ciało zostało wyłowione pod koniec roku z Odry, w okolicach Chobieni. Kluczowym elementem w sprawie okazał się telefon zamordowanego, który został odnaleziony dopiero po latach w archiwum jednej z aukcji internetowych. Jak się okazało w śledztwie, osobą wystawiającą na sprzedaż ów przedmiot był właśnie Krystian Bala; działający pod nickiem Chris b.
26 sierpień 2015, Partnerstwo,
Nowe inwestycje z keramzytu na terenie Chojnowa. Firma "D.S Dariusz Sywak" zaprasza.
Firma "D.S Dariusz Sywak" stała się już filarem chojnowskich inwestycji deweloperskich. Wszystko rozpoczęło się od pierwszej inwestycji, jaką było wybudowanie kamienicy przy ul. Długosza. Prężnie działająca firma postawiła na materiał przyszłościowy i całość wykonała techniką keramzytową. W zaskakującym tempie powstała piękna kamienica, która do dziś jest wizytówką ulicy Długosza. Mieszkania rozeszły się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki".
26 sierpień 2015, Partnerstwo ,
Zakład cukierniczo – piekarniczy Pana Stanisława Kryszczuka zaprasza!

Zakład cukierniczo – piekarniczy Pana Stanisława Kryszczuka istnieje już od ponad 30 lat. Z małej cukierenki firma przekształciła się w duży zakład piekarniczy oraz cukierniczy, stawiający na naturalne składniki oraz tradycyjne receptury co zapewnia niepowtarzalny smak produkowanych wyrobów. Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości mąki oraz naturalnych surowców pochodzących od polskich producentów, dlatego też nasze wyroby charakteryzują się wyszukanym smakiem i zapachem.

26 sierpień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Tomasz "Góral" Adamek w Chojnowie!
Bardzo dobre relacje pomiędzy Tomaszem „Góralem” Adamkiem, a naszym klubem Champion Chojnów Powiat Legnicki doprowadziły do kilku sparingów pomiędzy naszym młodym talentem – Kamilem Mroczkowskim, a samym „Góralem”.
26 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Legnicka policja przestrzega przed oszustami.
Kolejne doniesienia legnickiej policji o pojawieniu się w okolicy oszustów, wyłudzających dane osobowe od osób starszych. Ostatni taki przypadek, opisywany przez policję, dotyczył kobiety przedstawiającej się jako pracownica przychodni zdrowia. Odwiedzając 74-latkę i wręczając jej 100 złotych poinformowała, że jest to wypłata ze specjalnego funduszu Unii Europejskiej dla osób starszych z problemami zdrowotnymi. By przyjąć pieniądze, poszkodowana musiała podpisać formularz ze swoimi danymi. Następnie, po odmówieniu podpisania dokumentów, oszustka poprosiła o dowód osobisty, spisując z niego dane osobowe oraz robiąc jego zdjęcie.
26 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Mobilny Punkt Informacyjny w Gminie Chojnów już 28 sierpnia.
Już w piątek, 28 sierpnia w Urzędzie Gminy Chojnów przy ulicy Fabrycznej 1, będą miały miejsce bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, dotyczące pozyskania funduszy unijnych.