Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
Wybory 2014 Mrowka Promedica24 Smaczna Budka Restauracja pod Jeleniem
  • Polish
  • English


wybory 2014

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

31 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Internauci wybrali burmistrza i wójta
W dniu dzisiejszym zamknęliśmy sondę, w której internauci mogli zadeklarować, na którego z kandydatów na wójta i burmistrza oddadzą swój głos w wyborach samorządowych. Sonda cieszyła się zaskakująco dużym zainteresowaniem, z czego można byłoby wnioskować, iż wszyscy uprawnieni pójdą 16 listopada do urn.
31 październik 2014, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 0
Czy zagadka wielkiej powodzi została rozwiązana. Powódź 1930 r.
Zbliżał się koniec października 1930 r. Nikt nie spodziewał się nadchodzącej wielkiej powodzi. Dotychczasowe powodzie w dolinie Skory wywołane były przez opady atmosferyczne, za sprawą których powstawały fale powodziowe o wysokości od 2 do 3 metrów. To taki swoisty standard. To co miało się stać pod koniec października 1930 roku, przejdzie wszelkie dotychczasowe wyobrażenie o stali tego zjawiska.
31 październik 2014, XANTOS, Wszystkich komentarzy: 0
Oferta pracy dla Instalatora sieci teleinformatycznejFirma XANTOS w Chojnowie zatrudni osobę na stanowisko Instalator sieci teleinformatycznej

31 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Na drogach ruszyła akcja "Znicz"
W dniu dzisiejszym ruszyła akcja "Znicz", która zakończy się 3 listopada. Jest to czas wzmożonego ruchu na polskich drogach, wiele osób pokonuje setki kilometrów w celu odwiedzenia cmentarzy, na których spoczywają ich bliscy. Nad bezpieczeństwem uczestników zatłoczonych ulic będą czuwali funkcjonariusze policji, którzy sprawdzą trzeźwość kierowców, prędkość oraz stan techniczny pojazdów.
31 październik 2014, SP4 , Wszystkich komentarzy: 0
ABSOLWENTKA SP4 W CHOJNOWIE - MARTA SOBIECHOWSKA - STYPENDYSTKĄ PROGRAMU "zDOLNY ŚLĄSK

28 października 2014 roku w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala Stypendialna.Marta jest jedną z siedmiu osób z województwa dolnośląskiego, która otrzymała stypendium za osiągnięcia naukowe w kategorii szkół podstawowych.

31 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Orliki liderem rozgrywek po zakończeniu rundy jesiennej!
Grupa Orlików prowadzona przez Łukasza Kurczaka zakończyła zmagania piłkarskie w tej rundzie. Nasi młodzi adepci futbolu rozegrali pięć turniejów, w których osiągali bardzo dobrej rezultaty. Całe rozgrywki składają z cyklu zawodów sportowych, które odbywają się w miastach poszczególnych drużyn.
30 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w Chojnowie i Gminie Chojnów

Znane są już składy Obwodowych Komisji Wyborczych, które 16 listopada będą czuwały nad przebiegiem glosowania. Poniżej zamieszczamy uchwały Miejskiej i Gminnej Komisji Wyborczej dotyczące składów komisji w poszczególnych okręgach.

30 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Spotkanie autorskie z Janem Nowickim za nami

W środę, 27 października w Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie z Janem Nowickim- wybitnym aktorem teatralnym i filmowym, autorem kilku książek, laureatem licznych nagród i odznaczeń. Do naszego miasta przyjechał z najnowszą publikacją "Białe Walce". Spotkanie poprowadziła Krystyna Zajko- Minkiewicz, która na wstępie opowiedziała pokrótce o publikacjach Jana Nowickiego.

29 październik 2014, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Zakaz używania Herbu Gminy Chojnów na materiałach wyborczych

Informacja dla Komitetów Wyborczych, które zgłosiły kandydatów na radnych oraz wójta w wyborach samorządowych. Zabronione jest używanie Herbu Gminy Chojnów we wszelkich materiałach wyborczych kandydatów.

29 październik 2014, Partnerstwo ,
Wykorzystaj szał świątecznych zakupów do zwiększenia sprzedaży
Wprawdzie do świąt zostało jeszcze sporo czasu, ci bardziej przezorni powoli szykują się do zakupu prezentów dla najbliższych. Chcąc ominąć „korki” na korytarzach galerii handlowych z przyjemnością korzystają z ofert sklepów internetowych, stawiając na wygodne zakupy oraz bogactwo wyboru produktów. Według licznych badań, spora część osób już w październiku zaczęła poszukiwania podarków. Kulminacją jest listopad – pozwoli na unikniecie zakupowego szału, a wirtualne „półki” wciąż będą pełne produktów w starych, niższych, nieświątecznych cenach.