Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X

Zawarto?? tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Bank Spółdzielczy
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

Mrówka

Aktualne wydarzenia

21 kwiecień 2015, Partnerstwo ,
Sprzedam Gospodarstwo rolne - doskonałe miejsce na agroturystykę o powierzchni 9 ha
Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 9h. Obiekt jest duży i zadbany. Podwórko jest ogrodzone płotem betonowym w tym dwie bramy kute. Większość pól znajduje się koło zabudowy. Do gospodarstwa prowadzi droga asfaltowa.
21 kwiecień 2015, Miejska Biblioteka Publiczna , Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs plastyczno-literacki "A to historia!"
Zapraszamy uczniów z chojnowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w konkursie plastyczno-literackim „A to historia!” zorganizowanym w ramach projektu „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku”. Tematyka konkursu: "A to historia!", czyli opowieść nawiązująca do tajemniczych, legendarnych lub prawdziwych wydarzeń z dziejów rodziny, miejscowości bądź regionu.
21 kwiecień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ruszyły testy gimnazjalne

Dziś ruszyły testy gimnazjalne, które potrwają przez trzy dni. Do „małej matury” przystąpiło ponad 360 tys. trzecioklasistów. W całej Polsce, pierwszy egzamin- sprawdzający wiedzę humanistyczną, rozpoczął się o godz. 9.00.


21 kwiecień 2015, Starostwo Powiatowe , Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne udogodnienia dla interesantów. Zmiana godzin pracy Wydziału Komunikacji i Dróg

Po terminalach płatniczych, „liftingu” holu starostwa czy wreszcie uruchomieniu punktu obsługi interesantów, czas na kolejne, przyjazne petentom zmiany. Lada dzień w legnickim starostwie przy Wydziale Komunikacji i Dróg, kosztem ok. 25 tys. zł, uruchomiony zostanie nowoczesny elektroniczny system kolejkowy.

20 kwiecień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Mityng Pływacki Dzieci i Młodzieży zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 (video)

W miniony piątek (17 kwietnia), Fundacja Smak Sukcesu działająca przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie zakończyła projekt „Każdy może zostać mistrzem”, współfinansowany przez Burmistrza Chojnowa- Jana Serkiesa. Na Basenie Miejskim odbył się Mityng Pływacki Dzieci i Młodzieży, w którym wzięło udział blisko dwustu młodych zawodników. Dla wszystkich uczestników, zawody były dużym wyzwaniem- dla jednych okazja do pobicia życiowych rekordów, dla innych- walka z własnymi słabościami.

20 kwiecień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie autorskie z Tomaszem Trojanowskim

W czwartkowy poranek, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Tomaszem Trojanowskim- autorem powieści i opowiadań dla dzieci i młodzieży, felietonów, scenariuszy, słuchowisk radiowych, realizatorem programów telewizyjnych. Jego debiutancka książka "Kocie historie" otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

20 kwiecień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Błyskawiczny postęp prac na podwórku ulic Witosa, Kolejowej, Kościuszki i pl. Dworcowego

24 marca, na portalu pisaliśmy o planie zagospodarowania podwórek ulic Witosa, Kolejowej, Kościuszki i pl. Dworcowego i przedstawiliśmy początek prac wykonanych przez firmę, która wygrała przetarg na realizację inwestycji- PHU Piotr Trans Agnieszka Osiadacz. W tym miejscu chcielibyśmy przeprosić za małą nieścisłość, która pojawiła się w tamtym artykule. Prace bowiem mają zakończyć się na miesiąc przed planowanym terminem, a nie jak napisaliśmy „za miesiąc” od ukazania się artykułu.

20 kwiecień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Orliki umocniły się na pozycji lidera ligi trawiastej.
W minioną sobotę rywalizację piłkarską rozpoczęła grupa sportowa Orlik. Po zakończeniu zmagań w poprzedniej rundzie podopieczni Łukasza Kurczaka byli liderami ligi trawiastej. Nasi młodzi adepci futbolu rozegrali pięć turniejów, w których osiągali bardzo dobrej rezultaty. Całe rozgrywki składają z cyklu zawodów sportowych, które odbywają się w miastach poszczególnych drużyn.
19 kwiecień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Iskra zgaszona w Rokitkach. Grad goli strzelonych przez Czarnych
Dzisiejsze popołudnie bezwzględnie należało do Czarnych Rokitki. O godzinie 14:00 rozpoczęła się 19 kolejka klasy okręgowej. Rywalem naszych była Iskra Kochlice, z którą w ubiegłej rundzie sprawiedliwie zremisowaliśmy 2:2. Trener Dragan szybko wyciągnął wnioski z ostatniego meczu i dziś Czarni grali zupełnie inny futbol.
19 kwiecień 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Rosswijające wakacje z Rossmanem
W lutym sieć drogerii "Rossman" ogłosiła konkurs dla gimnazjalistów. Nagrodą jest wakacyjny wyjazd dla najlepszych 50 zespołów do Warszawy lub Krakowa. Zgłoszone drużyny miały wykonać trzy zadania: sfilmować przeprowadzoną akcję flash mob na temat higieny codziennej nastolatków, wymyślić zdrowe i nie będące dotąd w sprzedaży przekąski i sfotografować swoje propozycje oraz rozwiązać test on-line. Dwa pierwsze zadanie oprócz komisji konkursowej oceniają internauci.