Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X
GB OKNA Chojnw

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Bank Spółdzielczy
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • PWSZ Legnica
    • PWSZ Legnica

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualne wydarzenia

26 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna sesja Rady Miejskiej już 29 maja.

Serdecznie zapraszam na sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się 29 maja 2015 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

26 maj 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
WERONIKA BIELECKA Z GIMNAZJUM NR 2 WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

22 maja w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się finał 11 edycji konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”. Głównymi założeniami konkursu są: wsparcie systemu bezpieczeństwa Województwa Dolnośląskiego poprzez nabycie przez dzieci i młodzież wiedzy i umiejętności pomocy sobie i innym oraz bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożeń i w życiu codziennym, jak również wsparcie systemu bezpieczeństwa transgranicznego w ramach Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa oraz bezpieczeństwa międzynarodowego. Podczas uroczystości otwierającej finałowe zmagania Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz wręczył w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odznaczenia państwowe dla osób zaangażowanych w promocję tego projektu.

25 maj 2015, Partnerstwo ,
Oferta pracy dla TOKARZY CNC w Chojnowie
Firma Molndals Industriprodukter Polska Sp. Z.o.o. poszukuje pracownika na stanowisko "Operator maszyn CNC" tokarz- frezer.
25 maj 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Talentów w Play City – przyjdź i pokaż się!

Fundacja Aktywni Kreatywni oraz Park Play City zapraszają w sobotę 30 maja o godzinie 13:00 do Parku Play City na 2 piętrze Galerii Piastów. Inicjatywa zorganizowana jest pod hasłem: Masz talent? Może to właśnie Ciebie szukamy! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięciu udziału i zaprezentowania się na scenie, a także do kibicowania.

25 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Matki już jutro! Mamy konkurs! (Aktualizacja- ogłoszenie wyników)

Dzień Matki to święto obchodzone corocznie (w Polsce - 26 maja) jako wyraz szacunku wobec matek. W tym dniu mamy są zwykle obdarowywane przez swoje dzieci laurkami, kwiatami i prezentami. Z okazji zbliżającego się święta, przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą będzie prezent- niespodzianka dla jednej z Mam.

25 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Andrzej Duda prezydentem RP

Wczorajszy wieczór dostarczył wielu emocji wszystkim, którzy oddali głos w II turze wyborów i którym nieobojętny był wynik. Na sondaże musieliśmy poczekać do 22.30 ze względu na przedłużenie głosowania w jednym z lokali wyborczych (w Kowalach, województwo śląskie). Ostateczne dane sondażowe, wskazały na zwycięstwo Andrzeja Dudy z wynikiem 52% nad Bronisławem Komorowskim, którego poparło 48% wyborców. Frekwencja w II turze wyborów wyniosła 55,5%.

25 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy piłkarze ponownie wygrywają! Dzieci górą.
W miniony weekend podopieczni Marcina Rabandy rywalizowali w kolejnym turnieju ligi trawiastej. Tym razem rywalizacja odbyła się w Chojnowie. Zawodnicy z rocznika 2005 przystąpili do walki o zwycięstwo już w godzinach porannych. Na murawie zameldowali się piłkarze z: Chojnowa oraz Legnicy. Trener Rabanda wystawił dwie reprezentacje, które niestety grały w osłabieniu jednego zawodnika. Wszystko to za sprawą delegata OZPN`u, który nie wyraził zgody na rywalizację po pięciu.
24 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Świetne widowisko w Rokitkach zakończone sprawiedliwym podziałem punktów.
Tak jak zapowiadaliśmy spotkanie pomiędzy Czarnymi Rokitki, a Górnikiem Złotoryja było niezwykle emocjonujące i widowiskowe, co najważniejsze nie zabrakło tego, co jest solą futbolu, czyli pięknych bramek. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00 i już od pierwszych minut dostarczył zgromadzonym licznie kibicom wielu emocji.
24 maj 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
DZIEŃ MATKI W GALERII PIASTÓW - przedszkolaki śpiewają dla swoich mam!

Już 26 maja o godzinie 15:00 zapraszamy do dużego patio Galerii Piastów na obchody Dnia Matki. To ważne święto będziemy obchodzić w towarzystwie zaproszonych przedszkolaków, którzy przygotowali specjalny program artystyczny dla wszystkich mam.

23 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 17
Dramat Chojnowianki trwa. Biało niebiescy nie wyszli na II połowę meczu.
W dniu dzisiejszym Chojnowianka Chojnów kontynuowała zmagania w IV lidze dolnośląskiej. W meczu wyjazdowym walczyliśmy z GKS`em Kobierzyce, który okupuje połowę tabeli. Wydawałoby się, że nasz zespół pomimo ostatnich porażek dziś będzie miał szanse odbudować swoje morale. Nic bardziej mylnego. Już w pierwszej części spotkania gospodarze skutecznie zniechęcili biało niebieskich do dalszej gry.