Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X
GB OKNA Chojnw

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Bank Spółdzielczy
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • PWSZ Legnica
    • PWSZ Legnica

Aktualne wydarzenia

03 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Dobiegły końca wakacje z Biblioteką Miejską

W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie zajęcia w ramach wakacji z Biblioteką Miejską. Przez cały tydzień, dzieci z entuzjazmem odwiedzały gmach biblioteki, wiedząc, że czekają na nich ciekawe zadania i nowe wyzwania. Tegoroczny cykl zajęć odbywał się pod hasłem „Na tropie wakacji”.

03 lipiec 2015, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami gorący weekend. Co jeść i pić w taką gorączkę?

Idą upały. W takie dni czujemy się zmęczeni i osłabieni. Nie mamy apetytu, ciągle się pocimy i trudno nam funkcjonować. Po co sięgać do picia, żeby się nie odwodnić? Co jeść, żeby ulżyć zmęczeniu i osłabieniu? O tym poniżej.

03 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
X Dolnośląski Przegląd Zespołów Folklorystycznych "Śpiewająca Wieś"
Drugiego Dnia Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego i Wystawy Maszyn Rolniczych, odbył się X Dolnośląski Przegląd Zespołów Folklorystycznych "Śpiewająca Wieś". Patronat medialny nad tym muzyczno- kulturalnym wydarzeniem objęła Janina Mazur- Starosta Powiatu Legnickiego.
03 lipiec 2015, LMKS "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Zawodnicy LMKS "SFORA" Chojnów przywieźli 9 krążków z Opola

W dniu 13 czerwca 2015 r. na hali widowiskowo-sportowej Opolskiej Politechniki odbył się Ogólnopolski Turniej Taekwondo i Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Taekwondo, zawody dla kategorii wiekowych dzieci, młodzików i kadetów. Nasz klub reprezentowała 5 zawodników: Eliza Laskowska uczennica klasy 3a, Martyna Merunowicz uczennica klasy 3c, Martyna Radwan uczennica klasy 6, wszystkie zawodniczki uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie oraz Dawid Laskowski uczeń klasy 1d Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie i Wiktor Szklarz uczeń klasy 2b Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.


02 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
JUBILEUSZOWA EDYCJA REGIONALNEJ WYSTAWY ZWIERZĄT HODOWLANYCH, DNI OTWARTYCH DORADZTWA ROLNICZEGO

W miniony weekend (27 i 28 czerwca) odbyła się jubileuszowa edycja Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego i Wystawy Maszyn Rolniczych. To już tradycja, że początek lata w naszej gminie łączy się z dwudniowym świętem dolnośląskiego rolnictwa. Podobnie jak w poprzednich edycjach, w Piotrowicach pojawiło się ponad stu wystawców oraz tysiące odwiedzających. Mogliśmy podziwiać ciekawe okazy zwierząt oraz nowości technologiczne maszyn rolniczych.

02 lipiec 2015, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Wójt Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS zapraszają na Gminne Święto Sportu

Wójt Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS zapraszają na Gminne Święto Sportu, które odbędzie się w niedzielę 5 lipca 2015 roku na boisku sportowym w Białej.

02 lipiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
UDANY  ROK DLA BROOKLYNU!

Miniony rok szkolny był bardzo udany dla grup tanecznych działających przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie! Zespoły Mini Brooklyn,Mały Brooklyn,Brooklyn Junior i Brooklyn reprezentowały i promowały nasze miasto na wielu imprezach tanecznych:”Freestyle Arena” w Kobierzycach, Grand Prix Polski Dance we Wrześni, Świdnicki Festiwal Tańca, Mistrzostwa Dolnego Śląska w Aerobiku Sportowym w Oleśnicy, Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego”Taneczny Deptak” w Świdnicy,Dolnośląski Przegląd Zespołów Tanecznych”Lubin Dance”i chojnowska „Stonoga”,zdobywając łącznie 20 Nagród i Wyróżnień !

02 lipiec 2015, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
ŚWIAT POD KYCZERĄ W ZAMIENICACH  W RAMACH KERMESZU ŁEMKOWSKIEGO
5 lipcao godz. 16.00 miłośnicy folkloru będą mogli rozkoszować się muzyką ludową w Zamienicach. W tym roku Gmina Chojnów powraca do organizacji znanej już niemal w całej Polsce imprezy pn.„Świat pod Kyczerą”. Jest to największa tego typu folklorystyczna impreza na Dolnym Śląsku i jeden z większych festiwali w Polsce. Jako jedyny swoim zasięgiem obejmuje dwa regiony kraju: Dolny Śląsk oraz Małopolskę.
01 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Pożar dachu Dużego Kościoła

Dziś, po godzinie 10.00, JRG 3 w Chojnowie otrzymała zgłoszenie o pożarze dachu Dużego Kościoła. O zdarzeniu zawiadomił jeden z mieszkańców miasta. Do działań zostały zadysponowane dwa samochody gaśnicze oraz podnośnik. Do pomocy wezwano również strażaków z OSP Jaroszówka. Na miejscu okazało się, że pożar został częściowo ugaszony przez pracowników prowadzących prace na dachu kościoła.

01 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
SESJA NR XI.2015 RADY GMINY CHOJNÓW Z DNIA 26 CZERWCA 2015 R. (VIDEO)26 czerwca 2015 r. o godzinie 12.00 w sali posiedzeń nr 6 Urzędu Gminy Chojnów,odbyła się sesja Rady Gminy Chojnów. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.