Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

Bank Spółdzielczy
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bilety na "Planetę Singli" - wyniki konkursu
Zakończyliśmy dzisiejszy konkurs, w którym można było wygrać bilety na jutrzejsze seanse „Planety Singli” w legnickim kinie Helios.
11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu walentynkowego

Dobiegł końca konkurs walentynkowy, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na jutrzejszy nocny maraton walentynkowy w legnickim kinie Helios.

11 luty 2016, Partnerstwo,
Wyposażenie księgarni – o czym należy pamiętać?

Prowadzenie księgarni wiąże się z koniecznością zapewnienia najnowszych publikacji oraz bestsellerów, na które z niecierpliwością czekają rzesze czytelników. To jednak także ergonomiczne i funkcjonalne wnętrze, w którym klienci będą czuć się komfortowo i poruszać się intuicyjnie. Sprawdźmy zatem jak zapewnić księgarni idealny wystrój – przyciągający klientów.

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Popołudniowa interwencja strażaków na Zielonej (fotorelacja)

Wczoraj w godzinach popołudniowych strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 3 z Chojnowa oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzywej, Jaroszówki, Rokitek i Witkowa interweniowali przy ulicy Zielonej na terenie składu materiałów budowlanych HTM Kowalczykowie. Z miejsca zdarzenia ewakuowano poszkodowanych.

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga, konkurs! Do wygrania bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Czy macie już plany na nadchodzący weekend? Może chcielibyście wybrać się do kina? Do rozdania mamy bilety na jutrzejsze seanse „Planety Singli” w legnickim kinie Helios!

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Kolejny pożar sadzy w kominie

Kolejna interwencja chojnowskich strażaków do pożaru sadzy w kominie. Tym razem na rogu ulic Jarosława Dąbrowskiego i Artura Grottgera. W czasie wieczornej akcji ratowniczej wystąpiły drobne utrudnienia drogowe.

10 luty 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Cuprum Arena z akcją charytatywną dla chorego chłopca

Cuprum Arena pomoże zebrać środki na rehabilitację chorego chłopca – siedmioletniego Mateusza Pielech. 14 lutego w lubińskiej galerii handlowej odbędzie się event artystyczny, podczas którego wolontariusze wraz z opiekunami będą zbierać środki na rehabilitację Mateusza do specjalnie przygotowanych puszek. Lubińska galeria działa we współpracy ze Stowarzyszeniem „Dać nadzieję”.

10 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaprezentuj swoje zdolności w konkursach SBP i PSP

Początek roku do czas licznych konkursów, wśród nich znajdują się m.in. konkurs na plakat Tygodnia Bibliotek 2016, promowany przez chojnowską Miejską Bibliotekę Publiczną oraz XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży, którego eliminacjami powiatowymi zajmuje się Starostwo Powiatowe.

10 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzisiaj Środa Popielcowa - koniec karnawału i znak że zbliża się Wielkanoc

W kalendarzu chrześcijańskim dzisiejszy dzień rozpoczyna 40-dniowy okres Wielkiego Postu, który zakończy się wraz z Wielkanocą, przypadającą w tym roku wyjątkowo wcześnie (27 marca). Dzień ten stanowi doskonałą okazję do podsumowania mijającego karnawału i przypomnienia czym tak właściwie jest Środa Popielcowa.

10 luty 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Polscy kompozytorzy jazzowi

Zapraszamy na lutowe wydanie Witelon Jam Session, podczas którego usłyszymy wyjątkowe kompozycje naszych rodzimych jazzmanów. Koncert pn. „Polscy kompozytorzy jazzowi” odbędzie się 25 lutego br. w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy o godzinie 19:00.