Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X
GB OKNA Chojnw

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Bank Spółdzielczy

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • PWSZ Legnica
    • PWSZ Legnica

Aktualne wydarzenia

27 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowianka wygrywa w drugim meczu kontrolnym
Wczoraj o godzinie 11.00 na bocznym boisku przy MOKSiR, Chojnowianka Chojnów rozegrała drugi już mecz kontrolny w obecnym okresie przygotowawczym. Rywalem był Sokół Krzywa.Wzmocniona kilkoma nowymi zawodnikami, nasza drużyna podeszła do tego meczu bardzo zmobilizowana chcąc pokazać się z jak najlepszej strony.
27 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatny trening biegowy za nami! (video)
Zgodnie z zapowiedzią , w piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim odbył się bezpłatny trening biegowy zorganizowany przez Stowarzyszenie "Feniks" Legnica. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Na trening zgłosili się ci, którzy biegają na co dzień, a także osoby, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną. Piątkowe spotkanie nie pozostawiło żadnych wątpliwości, że bieganie to nie tylko sport, lecz także pasja i możliwość integracji.
27 lipiec 2015, Łukasz Krupa, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja Biegam Bo Lubię wraca do Chojnowa!

02 sierpnia 2015 roku akcja Biegam Bo Lubię powraca do Chojnowa, na Stadion Miejski przy ul. Małachowskiego! Jest to nie lada gratka dla miłośników biegania oraz dla tych, którzy do tej pory nie mogli się zdecydować na bieganie.

27 lipiec 2015, Sigo Gim 1 , Wszystkich komentarzy: 0
Udział kolarzy Sigo Gim 1 w Mistrzostwach Polski
18 lipca b.r. w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. Klub Sigo Gim 1 reprezentowali: Karolina Cierluk, Agnieszka Jastrzębska i Damian Chojecki.
26 lipiec 2015, rokitki.futbolowo.pl, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki rozegrali pierwszy sparing. Porażka ze Stalą Chocianów na początek

Czarni Rokitki rozegrali pierwszy sparing przed nowym sezonem V ligi. Podopieczni trenera Dragana przegrali na własnym terenie ze Stalą Chocianów 2:4 (1:2).

25 lipiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
UDANY  ROK DLA BROOKLYNU! #AKTUALIZACJA- VIDEO

Miniony rok szkolny był bardzo udany dla grup tanecznych działających przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie! Zespoły Mini Brooklyn,Mały Brooklyn,Brooklyn Junior i Brooklyn reprezentowały i promowały nasze miasto na wielu imprezach tanecznych:”Freestyle Arena” w Kobierzycach, Grand Prix Polski Dance we Wrześni, Świdnicki Festiwal Tańca, Mistrzostwa Dolnego Śląska w Aerobiku Sportowym w Oleśnicy, Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego”Taneczny Deptak” w Świdnicy,Dolnośląski Przegląd Zespołów Tanecznych”Lubin Dance”i chojnowska „Stonoga”,zdobywając łącznie 20 Nagród i Wyróżnień !

25 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowania od klubu Sigo Gim 1
W minioną sobotę, na placu zielonym przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie odbyły się zawody kolarskie dla dzieci pod hasłem "Szukamy Następców Olimpijczyków. Klub Sigo Gim 1 i organizatorzy tej sportowej imprezy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy okazali pomoc i wsparcie w przygotowaniu oraz sprawnym przeprowadzeniu zawodów.
24 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Nowe możliwości i zagrożenia współczesnego internetu"- zajęcia w Bibliotece Miejskiej
W środę, w Bibliotece Miejskiej odbyły się kolejne, bezpłatne zajęcia z cyklu "Komputerowy Świat dla Każdego. Spotkanie pn. "Nowe możliwości i zagrożenia współczesnego internetu poprowadził informatyk Arkadiusz Rybczyński. Omówiono m.in. takie zagadnienia jak: loT- Internet rzeczy, Tandem- sposób na naukę języków obcych, ZIP- Zintegrowany Portal Pacjenta, wirusy przez facebook, aktualizacje systemów operacyjnych.
24 lipiec 2015, Piotr Misikiewicz , Wszystkich komentarzy: 0
Castle Party 2015
Jaki był tegoroczny festiwal w Bolkowie ?Po uważnym zapoznaniu się z programem imprezy, o razu można było zauważyć atrakcyjne rozlokowanie poszczególnych wydarzeń. Uwagę przykuwał cykl koncertów w opuszczonym kościele ewangelickim. Kto chciał przeżyć muzyczne sacrum wg. gotycko-metalowych brzmień- mógł być wniebowzięty. To właśnie tam w pierwszy festiwalowy dzień dały niezwykłe występy m.in. Victorians,1984, Artrosis. W tym ostatnim przypadku zespół zarejestrował swój koncert na potrzeby DVD z okazji 20-lecia działalności.
24 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar trawy przy ogródkach działkowych
Dziś przed godziną 11-stą, Jednostka Ratowniczo- Gaśnicza z Chojnowa otrzymała zgłoszenie o pożarze suchej trawy przy ogródkach działkowych zlokalizowanych nieopodal chojnowskiego stawu. Po przybyciu na miejsce okazało się, iż osoby przebywające na działkach przystąpiły do działania i częściowo ugasiły pożar, dzięki czemu nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia na pobliskie pole. Przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.