Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

Zawarto?? tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Ogłoszenie grafik DTP
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka Chojnów - Isrka Księgienice - sparing
W sobotnie popołudnie KS Chojnowianka rozegrała kolejny sparing. Rywalem naszej ekipy była Iskra Księgienice – rywalizująca w klasie okręgowej. Podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego, odpowiednio zmotywowani, przystąpili do tej rozgrywki. Biało niebiescy od samego początku nie zachwycali swoją postawą, choć widać było sporo walki i zaangażowania w grę. Obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, choć gra Isrky mogła bardziej się podobać.
01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Drugie miejsce Orlików w Gromadce!
Grupa Orlików trenowana przez Łukasza Kurczaka wczoraj rywalizowała podczas turnieju ligi halowej w Gromadce. W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszym mieście ekipy piłkarskie, które podczas rywalizacji w hali Powiatowego Zespołu Szkół walczyły o miano najlepszej. Chojnowskie dzieci zajęły doskonałe trzecie miejsce. Wczoraj przyszedł czas na kolejną próbę. W pobliskiej Gromadce pojawiły się następujące drużyny:
01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Zdziesiątkowane chorobami Rokitki uległy Stali Chocianów.
W dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 Czarni Rokitki rozegrali pierwszy w tym sezonie sparing na naturalnej nawierzchni. Dotychczasowe spotkania odbywały się na sztucznej nawierzchni lub też orliku. Wyjazdowy mecz w Chocianowe nie należał do tych udanych w wykonaniu ekipy z naszej gminy. Dodatkowo zdziesiątkowana chorobami drużyna prowadzona przez Mirosława Dragana musiała radzić sobie na zdewastowanej murawie gospodarzy.
01 marzec 2015, Champion Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk Mistrzem Dolnego Śląska i Opolszczyzny!
W finale tegorocznych Mistrzostw Dolnego Śląska i Opolszczyzny Łukasz Niemczyk zmierzył się z Mateuszem Matyją z Orła Oleśnica. Walka od początku przebiegała pod dyktando naszego zawodnika. Łukasz jak zwykle boksował w swoim stylu, sporo uników i celnych ciosów było kluczem do sukcesu. Łukasz w tej rundzie walczył bardzo agresywnie. Ta część walki mogła się podobać zgromadzonym kibicom, którzy zobaczyli sporo dobrego boksu.
01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Drugie miejsce Żaków w Legnicy.
Grupa Żaków prowadzona przez trenera Marcina Rabandę nie marnuje czasu. Po ubiegłotygodniowym turnieju, w którym byliśmy gospodarzami, w dniu wczorajszym przyszła kolej na zawody w Legnicy. Organizatorem całej zabawy sportowej był klub Miedź Legnica. Nasi piłkarze, po słabym występie przed własną publicznością, szybko wrócili do pełni formy. Trener Rabanda zabrał na wczorajszą rywalizację następujących piłkarzy:
01 marzec 2015, Champion Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk awansował do finałów Mistrzostw Dolnego Śląska (video)
W dniu wczorajszym – Łukasz Niemczyk – nasz reprezentant stoczył drugi pojedynek podczas Mistrzostw Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Od samego początku liczyliśmy na dobry wynik. Nasz bokser nas nie zawiódł i w bardzo dobrym stylu odniósł drugie zwycięstwo. Wszystkie trzy rundy należały do Łukasza, który nie dał rywalowi chwili wytchnienia. Dzięki wczorajszemu pojedynkowi nasz reprezentant awansował do finałów, które rozpoczynają się dziś o godzinie 12:00.
28 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sylwia Kupczyk i Kacper Jędraszczyk najpopularniejszymi sportowcami

W piątkowy wieczór, w Hotelu Sękowskim, odbyła się Gala Sportu, podczas której poznaliśmy Laureatów Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Legnicy i powiatu legnickiego. Uroczystość poprowadzili: Malwina Komarnicka z telewizji DAMI i redaktor naczelny lca.pl- Paweł Jantura.


28 luty 2015, Champion Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Udział Łukasza Niemczyka w Mistrzostwach Dolnego Śląska. Walka na żywo 14:00
W dniu wczorajszym rozpoczęły się młodzieżowe Mistrzostwa Dolnego Śląska i Opolszczyzny w boksie. Podczas tej imprezy sportowej nasz klub Champion Chojnów Powiat Legnicki reprezentować będzie Łukasz Niemczyk, który już wczoraj popisał się wspaniałym pojedynkiem i zwycięstwem. Nasz bokser, jest jedynym z naszej kadry, który może już boksować z seniorami.
28 luty 2015, Arkadiusz Lewandowski , Wszystkich komentarzy: 0
Kamil Mroczkowski otrzymał stypendium sportowe od Urzędu Marszałkowskiego!
Po ostatnim sukcesie Kamila zrobiło się dosyć głośno o naszym klubie w całej Polsce. Do tej pory, w historii naszego boksu nie zdarzyło się jeszcze, żeby Polak pokonał światową jedynkę. Mój zawodnik – Kamil doskonale zrealizował plan treningowy i osiągnął olbrzymi sukces. Jako klub działamy prężnie, ciągle się rozwijamy. Współpracujemy z wieloma innymi klubami, trenerami, lekarzami. Wszystko to w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.
27 luty 2015, Starostwo Powiatowe , Wszystkich komentarzy: 1
W Starostwie już płacą kartą

Od wczoraj (26 bm.) w Starostwie Powiatowym w Legnicy można płacić „plastikowymi pieniędzmi”. Owa techniczna nowinka na klientach urzędu robi wrażenie. Kiedy pierwsza osoba chciała skorzystać z tego udogodnienia, terminal bezdusznie wskazał na... brak środków. Wtedy zdeterminowany interesant pożyczył kartę od kolegi.