Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

29 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekend majowy przed nami, a wraz z nim sportowe emocje w rozgrywkach regionalnych lig. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 15.00 w Złotoryi, gdzie miejscowy Górnik podejmie Chojnowiankę Chojnów.

29 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zacięta walka na czwartej Gimnazjadzie Wioślarskiej w chojnowskiej "jedynce" (foto + wideo)

Już po raz czwarty Gimnazjum nr 1 zaprosiło do siebie młodych sportowców z pobliskich szkół na Gimnazjadę Wioślarską - czyli rywalizację w wiosłowaniu na sucho (przy użyciu ergometrów). Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

29 kwiecień 2016, Sławomir Tęcza - UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Trzy małe pieski wyrzucone z samochodu szukają nowego domu

Urząd Gminy Chojnów w ostatnim czasie otrzymał zgłoszenie, że w dniu 23.04.2016 r. (sobota) w miejscowości Biskupin zostały wyrzucone wprost z samochodu trzy małe pieski. Pieski aktualnie znalazły schronienie przy sklepie Pani Sołtys, która się nimi tymczasowo zaopiekowała. Dwie małe suczki oraz jeden piesek rasy mieszanej o krótkiej czarno-rudawej sierści są bardzo spokojne i przyjazne. Z pewnością nadają się nawet do niedużego mieszania dla dzieci lub starszej osoby.

29 kwiecień 2016, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia zmienia się na lato!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich bywalców Bistra u Sabcia - lokal poszerza swoją działalność, powiększając kartę dań oraz otwierając letni ogródek. Na gości czekać będą jeszcze większe porcje dań w równie dogodnych cenach!

29 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Jesteście ciekawi, jaki repertuar na rozpoczynający się dziś weekend przygotowało chojnowskie Kino Kultura? Poniżej znajdziecie rozpiskę seansów wraz z krótkim opisem fabuły.

28 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse „Księgi Dżungli” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

28 kwiecień 2016, GOPS Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
W Gminie Chojnów rozpoczęły się już wypłaty świadczeń wychowawczych z programu Rodzina 500+

Pierwsze rodziny z Gminy Chojnów już cieszą się z Programu Rodzina 500 +, ponieważ na ich konto wpłynęły już pieniądze. Wypłaty otrzymują najwcześniej te osoby, które poprawnie i bez błędów wypełniły formularz z wnioskiem 500 + oraz złożyły w/w wniosek do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie w pierwszych dniach kwietnia br.

28 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzy godziny fantastycznej zabawy na Charytatywnej Zumbie z "Dwójką" - w sprzedaży bilety

Wielkimi krokami zbliżamy się do Charytatywnej Zumby z Dwójką - sportowej imprezy, mającej na celu zarówno promocję zdrowego stylu życia jak i zbiórkę pieniędzy dla uczniów Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, znajdujących się w trudniej sytuacji życiowej oraz na wzbogacenie szkolnej bazy dydaktycznej. Wydarzenie gościć będzie w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół, przy ulicy Jana Matejki. Początek - 7 maja o godzinie 15:00.

28 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Barokowo na chojnowskim dworze Piastów - występ uczestników pracowni woklanej A.J. Szumiło

Już w sobotę kolejny koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło - tym razem wydarzenie gościć będzie chojnowski Zamek Piastowski. Wokaliści zaprezentują gościom pieśni epoki baroku oraz fragmenty legend związanych z zamkiem.

28 kwiecień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Już dzisiaj II Studencki Przegląd Muzyczny w PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza 28 kwietnia na II Studencki Przegląd Muzyczny, który odbędzie się o godzinie 17 w Domu Studenta Uczelni.