Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
Domy z keramzytu Mrowka America Chicken Stacja Kontroli Pojazdów Dolpakart Multicenter Skład opału DANA Restauracja pod Jeleniem
  • Polish
  • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


  • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

    Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

    Pobierz odtwarzacz Adobe FlashOstatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

20 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dzieci walczyły o każdy centymetr boiska. Chojnowianka z podwójnym podium!
Dzisiejszy poranek bezwzględnie należał do najmłodszych piłkarzy. O godzinie 11:00 na chojnowskim Orliku rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej. Dzieci z wielkim entuzjazmem przystąpiły do rozgrywek. Widać było sporo radości i poddenerwowania które towarzyszyło każdej potyczce. Zawody sportowe zostały zorganizowane przez KS Chojnowianka Chojnów. Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip piłkarskich w tym dwie z naszego miasta.
17 wrzesień 2014, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
24 WRZEŚNIA RUSZA SZKÓŁKA PŁYWACKA SAIL SWIM!
Szkółka pływacka Sail Swim – Jakub Jakubowski po wakacyjnej przerwie wznawia działalność na Basenie Miejskim w Chojnowie. Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania!
12 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na XII Wrześniowe Kresowiana Bielskie Stowarzyszenie Promocji Kultury, Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Białej oraz Urząd Gminy Chojnów serdecznie zapraszają na XII Wrześniowe Kresowiana, które odbędą się w niedzielę, 21 września.
19 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Turysto! Szanuj Środowisko" - już jutro rusza Akcja Sprzątania Świata
Od jutra rusza kulminacyjny moment Akcji Sprzątania Świata. Tegoroczna edycja prowadzona jest pod hasłem: " Turysto! Szanuj Środowisko". W tym roku Akcja Sprzątania Świata przeszła małą rewolucję.
19 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka powalczy z Miedzią o punkty ligowe - zapowiedź meczu
Już jutro o godzinie 16:00 na bocznej płycie przy MOKSiRze KS Chojnowianka rozegra kolejne spotkanie w IV lidze dolnośląskiej. Mecz będzie bardzo trudny i wymagający, gdyż rywal, który zjawi się w Chojnowie to Miedź II Legnica. Na dzień dzisiejszy "Miedzianka" zajmuje drugą lokatę w tabeli z kompletem punktów. Nasi sobotni rywale do tej pory strzelili 24, a stracili zaledwie 8 goli.
19 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni na wyjeździe powalczą z Bieniowicami - zapowiedź meczu
Pracowita niedziela czeka podopiecznych Mirosława Dragana. Czarni Rokitki w meczu wyjazdowym rywalizować będą z Kaczawą Bieniowice. Ekipa z naszej gminy nie jest w tak wysokiej dyspozycji jak pod koniec ubiegłego sezonu.
18 wrzesień 2014, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 7
SZLACHETNA PACZKA pod patronatem Starosty Legnickiego
Jednym z tysiąca miast biorących udział w tegorocznej edycji Projektu Szlachetna Paczkajest również Chojnów, w którym to rozpoczęła się już rekrutacja wolontariuszy. Patronat nad SZLACHETNĄ PACZKĄ 2014w Chojnowie objął Starosta Legnicki Jarosław Humenny.
18 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chwytaj wiosło! Zaproszenie na wystawę fotgraficzną
Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie w Sali Edukacyjnej wMiejskiej Bibliotece Publicznej, które odbędzie się 19 września 2014 r. o godzinie 17.00. Uczestnicy będą mogli obejrzeć wystawę zdjęć z tegorocznych spływów oraz dwa pokazy slajdów.
17 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dolnośląscy liderzy w Osetnicy
Pierwszy tydzień września dla mieszkańców Osetnicy był wyjątkowo pracowity. W niedzielę odbywały się dożynki, więc liczna grupa mieszkańców przygotowywała się do tej okazji, jednak już w sobotę Osetnicę odwiedziła 45 osobowa grupa dolnośląskich liderów.
17 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sukcesy UKK Oriesn MTB w Mistrzostwach Polski oraz Międzynarodowych Zawodach w Lubawce!
Miniony weekend bardzo pracowicie spędzili kolarze UKK Oriens MTB Chojnów. Nasi najmłodsi miłośnicy dwóch kółek, mowa tu o żakach oraz żakiniach, rywalizowali na bardzo trudnej trasie w Obiszowie podczas I Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich. Ta impreza sportowa znalazła się w tegorocznym kalendarzu PZKolu. Młodzi chojnowianie, oprócz trudów związanych z w wyścigiem, mieli możliwość poznania Ministra Sportu – Andrzeja Biernata oraz Prezesa PZKolu – Wiesława Skarula.