Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X

Zawarto?? tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Bank Spółdzielczy
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

28 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Coca cola cup w Chojnowie
17. edycja Coca-Cola Cup, najstarszego w Polsce piłkarskiego turnieju dla młodzieży, rusza pełną parą. Wraz z początkiem marca zakończyła się rekrutacja. W tym roku o udział w wielkim finale i wyjazd na międzynarodowy obóz treningowy będzie rywalizować 3948 drużyn – najwięcej w historii turnieju w obecnej formule szkół gimnazjalnych. Już po raz piąty z rzędu turniej jest wspierany przez Roberta Lewandowskiego.
27 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
"Miałem takie marzenie, żeby zwyciężyć." - rozmowa z Kacprem Jędraszczykiem
W naszym mieście mamy wielu uzdolnionych sportowców reprezentujących różne dyscypliny. Wśród nich wyróżnić należy Kacpra Jędraszczyka, który dodatkowo, w ostatnim czasie, został wyróżniony przez legnicki portal l.ca.pl podczas gali na Najpopularniejszego Sportowca Miasta Chojnowa. Kilka dni po wyróżnieniu naszego piłkarza udało nam się z nim przeprowadzić rozmowę. Serdecznie zachęcamy do lektury.
27 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs na Kartkę Wielkanocną oraz "Jajko Wielkanocne"

Młodzieżowa Rada Miejska Chojnowa oraz Burmistrz Miasta Chojnowa zapraszają uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VI) oraz gimnazjalnych do udziału w konkursie na Kartkę Wielkanocną oraz "Jajko Wielkanocne".

27 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjaliści z "jedynki" czytali Tolkiena w SP3
25 marca Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gimnazjum nr 1 wraz z panią Anną Kopyrą z Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedzili Szkołę Podstawową nr 3 w ramach akcji "Światowego Dnia Czytania Tolkiena"
27 marzec 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
DJ MATT KOWALSKY w Kręgielni Play City!
Już 28.03.2015 od 21.00 w kręgielni Play City zagra nie kto inny jak DJ MATT KOWALSKY !!! - producent muzyczny, kompozytor, remixer i reżyser dźwięku, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie. W jego dorobku znajduje się wiele autorskich albumów, składanek oraz płyt winylowych.
27 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka i Rokitki powalczą o ligowe punkty w najbliższa sobotę - zapowiedź
Już w najbliższy weekend zarówno KS Chojnowianka, jak i Czarni Rokitki rozegrają swoje spotkania ligowe. Biało niebiescy, przed własną publicznością, zmierzą się z wiceliderem IV ligi dolnośląskiej – KS Polkowice. Drużyna ta walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, będzie to bardzo wymagający rywal.
27 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Pierwszy dzień wiosny w Gimnazjum nr 2!! (video)
Jarmark Cudów, wspólne śniadanie na świeżym powietrzu, zumba, Flash Mob, mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy- społeczność Gimnazjum nr 2 w sposób wyjątkowy świętowała nadejście wiosny.
27 marzec 2015, Partnerstwo,
Nowa inwestycja z keramzytu w Chojnowie. Startuje budowa przy ul. Dąbrowskiego
Już na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się realizacja "perełki" wśród wszystkich kamienic. Będzie to budynek mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Dąbrowskiego naprzeciw Kościoła P.W Najświętszej Maryi Panny. Ta malownicza i jakże cicha okolica będzie najprawdopodobniej najlepszą lokalizacją, jaką udało się do tej pory pozyskać. Wszyscy, którzy nie zdążyli, bądź nie zdołali kupić własnego lokalu będą mieli teraz okazję nabyć wspaniałe mieszkanie.
27 marzec 2015, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 0
Sail Swim zaprasza dzieci na żeglarską przygodę. Półkolonie żeglarskie.

Zbliża się lato, a wraz z nim wakacje okazja do odkrywania nowych rzeczy, poznawania nowych form sportu, a może nawet odkrycia swojej nowej pasji. Nam lato kojarzy się ze słońcem, wodą i wiatrem czyli żeglarstwem – naszą pasją. Dlatego chcemy zaprosić do wspólnej przygody, żeby żeglarstwo stało się również Waszą pasją! Sami wybierzcie jak chcecie to zrobić. Półkolonie żeglarskie czy rejs żeglarski Mazury 2015. Nie musicie mieć doświadczenia żeglarskiego, wystarczy umieć pływać.

27 marzec 2015, Partnerstwo ,
Prosty sposób na zwiększenie zysków Twojej firmy

Reklama ma kolosalny wpływ na rozwój firmy. Odpowiednio dobrana strategia marketingowa może zdziałać cuda. Decydując się na właœściwe narzędzia możemy w krótkim czasie odczuć wzrost zainteresowania naszymi produktami i usługami. Wybierając p󳜶rodki i niesprawdzone metody nie powinniœmy liczyć na wielkie zyski. Jak dobrać odpowiednie narzędzia reklamowe, by odnieœść sukces?