Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

30 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wygraj bilety i zabierz dziecko do kina!

Drodzy Czytelnicy! Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka organizujemy dla Was konkurs. Do rozdania mamy otwarte wejściówki do kin Helios w Legnicy i Lubinie, które w ciągu miesiąca można wykorzystać na dowolnie wybrany seans filmowy.

30 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa po trudnym meczu w Wilkowie

W niedzielne popołudnie zespół Sokoła Krzywa udał się na mecz do Wilkowa, aby zmierzyć się z tamtejszą Wilkowianką. Spotkanie okazało się bardzo wymagające dla naszych zawodników, lecz udało im się wrócić z kompletem punktów.

30 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni triumfowali na własnym boisku

Mecz w Rokitkach rozpoczął się w niedzielne słoneczne popołudnie, naprzeciw siebie stanęli zawodnicy Czarnych oraz Górnika Złotoryja, stawką pojedynku było podtrzymanie serii zwycięstw. Ostatnio Czarni na wyjeździe pokonali drużynę Zametu Przemków, zaś Górnik na własnym terenie odprawił Konfeks Legnica.

30 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów traci kolejne punkty

Zakończyła się 28. kolejka legnickiej A klasy. Niestety, zespołowi Burzy Gołaczów nie udało się podtrzymać dobrej passy z początku długiego weekendu. W czwartek Burza pokonała Olimpię Olszanicę 10:0. W niedzielę karta się odwróciła.

30 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka przywiozła z Prochowic komplet punktów

Za nami 28. kolejka legnickiej klasy okręgowej. Zakończyła się ona sukcesem drużyny Chojnowianka Chojnów, która na wyjeździe pokonała Prochowiczankę Prochowice. Nasi zawodnicy kolejny raz udowodnili, że w tej rundzie dają z siebie wszystko, a ich umiejętności i wola walki stoją na wysokim poziomie.

30 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Podróżujesz (auto)busem do Legnicy? Przygotuj się na zmiany

O zmianie rozkładu jazdy, która wchodzi w życie od początku czerwca na swoich stronach informuje firma Zawisza Travel. Wraz ze zmianą rozkładu jazdy na linii Legnica-Chojnów-Legnica, zmianie ulegają również rozkłady na liniach z Legnicy do Dąbia, Ujazdu i Strzałkowic.

30 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Los osiedli w Białej i Piotrowicach przesądzony? Opinia Rady Gminy jednogłośna

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów uchwalono istotną opinię w kwestii ewentualnego przyłączenia części sołectw Biała, Piotrowice i Goliszów w granice administracyjne miasta Chojnowa. Przypomnijmy - chodziło o część osiedla domów jednorodzinnych w sąsiedztwie ulicy Gabrieli Zapolskiej, Kolonię Biała, część terenów w sąsiedztwie Dolzametu i pobliskiej stacji paliw oraz teren oczyszczalni ścieków w Goliszowie.

30 maj 2016, Partnerstwo,
Kontrola obcego przewoźnika? Tak, to możliwe!

Jeśli nie posiadasz własnej floty samochodowej poczucie, że nie ma się wpływu na jakość transportu towarzyszy Ci zapewne nieustannie. Permanentne opóźnienia to problem najczęstszy, ale nie jedyny. Możesz jednak realnie wpływać na jakość przewozu i mieć wszystko pod kontrolą, nawet jeśli źródło usługi znajduje się poza Twoją firmą.

30 maj 2016, Partnerstwo,
My Travel zaprasza do swojego chojnowskiego oddziału

Grecja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja a może egzotyczne Malediwy? Czemu nie? Nasze biuro w profesjonalny sposób pomoże Państwu zrealizować wyjazd na wymarzone wakacje. Zapewniamy naszym klientom wybór oferty dopasowanej do ich potrzeb oraz możliwości. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

30 maj 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 w Skandynawii - zwiedzamy Danię i Szwecję

W dniach 16-20 maja br. uczniowie Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie pod opieką anglistki Pauliny Rajczakowskiej, która pełniła również rolę przewodnika, wzięli udział w wyjątkowym wyjeździe do krajów skandynawskich. Wyjątkowym, ponieważ opierającym się wyłącznie na przyjacielskich relacjach z duńską szkołą i nauczycielami w miejscowości Humlebaek trwających już od 2009 roku.