Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena

Wiadomości

26 październik 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

26 październik 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiana czasu na zimowy. Czy to już ostatni raz?

W ten weekend pośpimy dłużej, bowiem będziemy przestawiać czas z letniego na zimowy. Zobacz, kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Dowiedz się także, czy to już ostatnia zmiana czasu.

25 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Moraczewscy. Wojenne losy jednej rodziny - wykład w Muzeum Regionalnym
Muzeum Regionalne zaprasza na wykład pt. "Moraczewscy. Wojenne losy jednej rodziny", który wygłosi prof. Piotr Cichoracki z Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego.
25 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piątek pełen słodkości [ZDJĘCIA]
Korzystając z zaproszenia Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki gościliśmy dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 3, w której odbywa się dzisiaj Słodki Dzień.
25 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pierwszoklasiści z SP3 pasowani na uczniów [ZDJĘCIA]
Uroczystym ślubowaniem i pasowaniem na ucznia przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 3 i Burmistrza Miasta Chojnowa zakończyła się dzisiejsza uroczystość w Domu Kultury, której głównymi bohaterami byli uczniowie dwóch pierwszych klas SP3. Zobacz fotorelację z wydarzenia.
25 październik 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

24 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
GZGKiM zapowiada przerwę w dostawie wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o jutrzejszej przerwie w dostawie wody.
24 październik 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 9
Zamiast Tęczowego Piątku –  PZS Pamięta

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie przyłączył się do akcji patriotycznej organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. Szkoła Pamięta.

23 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Protokoły suszowe do odbioru w Urzędzie Gminy
Urząd Gminy informuje o możliwości odbioru protokołów suszowych.
23 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Witkowie zakończono prace nad Otwartą Strefą Aktywności
Przy świetlicy w Witkowie zakończono budowę Otwartej Strefy Aktywności. Inwestycja została zrealizowana przez gminę Chojnów dzięki współfinansowaniu zadania przez Ministerstwo Sportu i Turystki i otrzymaniu dofinansowania z rządowego programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwartej Strefy Aktywności (OSA) w ramach Edycji 2019.
23 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gęste poranne mgły. Policjanci przypominają zasady o których często zapominamy
W środowy poranek kierowcy w powiecie legnickim zmagali się gęstą mgłą. W tych trudnych warunkach należy pamiętać, przede wszystkim o tym, by być widocznym dla innych. Przepisy jasno wskazują, które światła należy włączyć, jednak policjanci obserwując ruch na lokalnych drogach zauważają, że nie wszystkim są znane te zasady.
23 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pejzaże polskie muzyką malowane
Pracownia wokalna Agnieszki Justyny Szumiło zaprasza na koncert "Pejzaże polskie muzyką malowane", będący upamiętnieniem naszych rodzimych kompozytorów XIX i początków XX stulecia.
22 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożegnanie Antykwariatu z "Upiorem w Kuchni"
Działająca przy Miejskim Ośrodku, Kultury, Sportu i Rekreacji chojnowska Grupa Teatralna Antykwariat zaprasza na pożegnalne przedstawienie "Upiora w Kuchni".
22 październik 2019, ŚDS nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Uczestnicy ŚDS nr 1 w Chojnowie zwycięzcami w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 1 w Chojnowie uczestniczy w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”, którego pomysłodawcą jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod Patronatem Honorowym Pierwszej Damy pani Agaty Kornhauser-Dudy. „Podróże moich marzeń” to temat przewodni konkursu, który skierowany jest dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej.
22 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podpalacz zatrzymany przez chojnowskich policjantów
Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o podpalenie stodoły i drzwi wejściowych do jednego z mieszkań. Do pożarów doszło w sierpniu i październiku. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Straty jakie powstały to kwota ponad 400 tys. złotych. Sprawca usłyszał łącznie 5 zarzutów. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niego tymczasowy areszt.
21 październik 2019, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny etap programu profilaktyki próchnicy dla dzieci i młodzieży z gminy Chojnów
W październiku ruszył kolejny etap "Programu profilaktyki próchnicy dla dzieci i młodzieży z Gminy Chojnów". Badania jamy ustnej w przychodni medycznej Gminnego Zespołu Zakładów Opieki Podstawowej w Krzywej przebiegły sprawnie i profesjonalnie. W ramach programu jako pierwsi na fotel stomatologiczny usiedli uczniowie "zerówki" Szkoły Podstawowej w Krzywej im. 10. Brygady Kawalerii Pancernej.
21 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Słodki dzień w Szkole Podstawowej nr 3
Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki organizuje "Słodki dzień" w Szkole Podstawowej nr 3 i zaprasza rodziców i pracowników do wsparcia wydarzenia blachą dowolnego ciasta.
21 październik 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolizja przy cmentarzu z udziałem radiowozu [ZDJĘCIA]
20 października około godziny 15:30 na ulicy Parkowej w sąsiedztwie cmentarza doszło do kolizji trzech pojazdów.
20 październik 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

19 październik 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.