Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Wiadomości

07 June 2020, admin, All comments: 1
OSP Jaroszówka: Poszukiwani świadkowie pobicia
Notoryczne łamanie ograniczeń prędkości to jeden z wielu problemów w miejscowościach znajdujących się przy głównych drogach - w tym Jaroszówki. Niektórzy z kierowców po zwróceniu im uwagi reagują agresją - o czym informuje na swoim facebookowym profilu miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna.
06 June 2020, admin, All comments: 0
Zmiana terminów pracy zdalnej w punkcie konsultacyjnym dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie
Działający w Chojnowie Punkt Konsultacyjny dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie informuje o zmianie terminu pracy zdalnej.
05 June 2020, admin, All comments: 0
Strażacy z Niedźwiedzic zbierają na doposażenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Ochotnicza Straż Pożarna w Niedźwiedzicach zbiera pieniądze na doposażenie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśnieczego, który zostanie pozyskany w tym roku.
05 June 2020, Partnerstwo,
Wybierz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy do 31 sierpnia prowadzi rekrutację kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021.

05 June 2020, admin, All comments: 0
Matura w reżimie sanitarnym
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie szykuje się do tegorocznych matur. Będzie to egzamin wyjątkowy, bowiem przełożony o ponad miesiąc i zorganizowany w reżimie sanitarnym spowodowanym zarazą.
04 June 2020, admin2, All comments: 0
4 czerwca: raport w sprawie koronawirusa

Wykonano 3471 testów na Covid-19, z czego 66 w ciągu ostatniej doby.

04 June 2020, admin, All comments: 6
Drugie podejście do wyborów prezydenckich
Przed nami kolejne w tym roku podejście do wyborów prezydenckich. Czy tym razem dojdą one do skutku? Wydaje się, że tak. Kampania wyborcza po restarcie powoli rusza na nowo - wraz z nią pojawiają się przedwyborcze emocje.
04 June 2020, admin, All comments: 0
Wzmożone kontrole prędkości
Policja zapowiada wzmożone kontrole prędkości na lokalnych drogach. Od godziny 6:00 prowadzone są działania pod kryptonimem "Prędkość", które ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
04 June 2020, Partnerstwo,
Badanie wzroku i promocje na okulary – otwarcie nowego salonu optycznego w Chojnowie
W sobotę 6 czerwca wielkie otwarcie salonu FaFters Optyka Optometria w Chojnowie przy ul. Legnickiej 13. Z okazji otwarcia na miejscu liczne zniżki i rabaty! W tym miedzy innymi wyjątkowa promocja obowiązująca do 30 czerwca: -50% na drugą parę okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych!
03 June 2020, admin2, All comments: 1
Czy to koniec przykrych zapachów z Sonac Osetnica?

Firma Sonac Ostetnica Sp. z o.o. wystosowała oficjalne pismo z informacją, że w najbliższym czasie planowane jest przeprowadzenie modernizacji biofiltra, co ma na celu znaczące zmniejszenie emisji przykrych zapachów.

03 June 2020, admin2, All comments: 0
3 czerwca: raport w sprawie koronawirusa

Dziś nie potwierdzono żadnych nowych przypadków zakażenia, natomiast jeden pacjent zmarł.

03 June 2020, admin, All comments: 0
Okmiany: Chojnowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki. Miał blisko 3 promile
Chojnowscy policjanci zatrzymali kierowcę ciężarówki, który w stanie nietrzeźwości przyjechał do jednego z zakładów w Okmianach na rozładunek towaru. Mężczyzna miał blisko 3 promili alkoholu w organizmie. Kierowca wpadł dzięki czujności jednego z pracowników zakładu.
03 June 2020, admin, All comments: 0
Basen Miejski wznawia funkcjonowanie
Chojnowski basen wznawia działalność. W związku z obecną sytuacją korzystanie z pływalni będzie jednak w pewnym stopniu ograniczone.
03 June 2020, admin, All comments: 0
Legnicki szpital wznawia planowane przyjęcia
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy odmraża planowane przyjęcia. Nowi pacjenci nadal będą przyjmowani w reżimie sanitarnym.
02 June 2020, admin2, All comments: 0
2 czerwca: raport w sprawie koronawirusa

Wykonano 3306 testów na Covid-19, z czego 73 w ciągu ostatniej doby.

02 June 2020, admin, All comments: 14
Złodzieje jelenich poroży zatrzymani przez chojnowskich policjantów
Dwaj mieszkańcy gminy Chojnów zostali zatrzymani przez chojnowskich policjantów. Mężczyźni włamali się do domu letniskowego, skąd ukradli trzy sztuki jeleniego poroża. W ręce złodziei wpadło także kilka innych rzeczy, w tym spodnie wędkarskie czy dekoder do TV.
02 June 2020, PWSZ im. Witelona, All comments: 0
PWSZ im. Witelona w Legnicy rozpoczyna rekrutację na studia

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy 1 czerwca 2020 roku rozpoczyna rekrutację kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021. Rekrutacja na studia w pierwszym naborze potrwa do 31 sierpnia 2020 r.

02 June 2020, admin, All comments: 0
Trwają prace na ulicy Słowiańskiej
Trwają prace nad przebudową ulicy Słowiańskiej. Ta dotychczas szutrowa droga służącą jako dojazd do kilku posesji doczeka się nowej nawierzchni.
02 June 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Prosto z życia Czwórki

Rok szkolny wielkimi krokami zbliża się ku końcowi, jednak zanim to, czeka nas jeszcze sporo wyzwań! Nasi ósmoklasiści pilnie przygotowują się do egzaminu, który wiąże się z ich najbliższą przyszłością, a więc wyborem dalszej drogi kształcenia ponadpodstawowego. Chcąc im pomóc jak tylko to możliwe, w SP4 już od 25.05 rozpoczęły się konsultacje z nauczycielami z przedmiotów wiodących- j. polskiego, matematyki, j. angielskiego, a korzysta z nich aż 62 uczniów.

01 June 2020, admin, All comments: 0
Nocny pożar w piwnicy [ZDJĘCIA]
Tuż po północy strażacy z Chojnowa i okolic a także Legnicy interweniowali przy ulicy Piotra Skargi, gdzie doszło do pożaru w piwnicy.
Sklep Bigform