Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Wiadomości

02 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna: Bezpłatny dostęp do e-booków i audiobooków Legimi w 2021 roku
3 stycznia 2021 roku tracą ważność kody dostępu do Legimi wydane w 2020 roku. Kody na nowy rok można otrzymać drogą mailową - informuje chojnowska biblioteka.
01 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nieletni sprawca włamań na terenie Chojnowa zatrzymany przez policjantów
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 14-letniego wychowanka Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, który jest podejrzany o dokonywanie włamań na terenie Chojnowa. O losie młodzieńca zadecyduje sąd.
31 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 4
Śluby cywilne w Muzeum Regionalnym. Niebawem przeniesienie USC

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Chojnowa poruszono temat przeniesienia siedziby Urzędu Stanu Cywilnego.

30 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 4
Chojnów zyskał nowy amfiteatr

Zakończono już prace nad rewitalizacją amfiteatru w Parku Śródmiejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dziś inwestycja została oficjalnie odebrana.

30 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Zatrzymano kolejnego pijanego kierowcę

Wczoraj ok. godz. 13.00 chojnowscy Policjanci z Ogniwa Prewencji zatrzymali 50-letniego mężczyznę mieszkającego na terenie gminy Chojnów, który kierował samochodem marki Renault.

30 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 1
Zatrzymano sprawcę zniszczeń ozdób świątecznych w Rynku

W zeszłą niedzielę informowaliśmy o zniszczeniu przez chuliganów świątecznych ozdób, które znajdują się w chojnowskim Rynku.

29 grudzień 2020, KS Talent Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Sportowe podsumowanie roku 2020 w KS „Talent” Chojnów.

Klub Sportowy Talent Chojnów od wielu lat prowadzi piłkarskie szkolenia chojnowskich dzieci. Choć rok 2020 jest rokiem trudnym, w związku z panującą epidemią i szeroko zakrojonymi ograniczeniami dotyczącymi aktywności sportowej, dla KS „Talent” Chojnów jest czasem, w którym udało się zrealizować kilka ważnych celów.

28 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Utrudnienia w funkcjonowaniu kasy Urzędu Gminy

Urząd Gminy Chojnów poinformował dziś, że od 28 do 31 grudnia w kasie urzędu petenci nie będą mieli możliwości zapłaty podatków oraz dokonywania opłat kartą płatniczą.

28 grudzień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Kwarantanna narodowa – od dziś nowe ograniczenia

Od dziś w życie wchodzą nowe przepisy mające na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się covid-19. Będą one obowiązywać do 17 stycznia. Po raz kolejny ograniczone zostanie funkcjonowanie galerii handlowych, utrzymane zostaną wszelkie ograniczenia dla branży gastronomicznej oraz hotelarskiej. Stoki narciarskie będą zamknięte.

27 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Zniszczone ozdoby świątecze. UM prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości chuliganów
Świąteczne ozdoby, które co roku pojawiają się na chojnowskim Rynku, po raz kolejny padły ofiarą chuliganów. Urząd Miejski zwrócił się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób odpowiedzialnych za zniszczenia.
26 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci przypominają kierowcom o obowiązku ułatwienia przejazdu pojazdom przywilejowanym
Niemal codziennie na autostradzie A4 - nazywanej nieprzypadkowo autostradą śmierci - dochodzi do wypadków i kolizji. Policjanci po raz kolejny przypominają kierowcom o obowiązku ułatwienia przejazdu pojazdom uprzywilejowanym.
26 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów i okolice: Ogłoszenia za darmo!

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

25 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ulica Asnyka - kilka miesięcy temu i dziś [ZDJĘCIA]

Powoli do końca zmierza remont ulicy Asnyka. Sprawdźmy jak zmieniło się to miejsce w ciągu ostatniego miesiąca.

24 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Zawczasu III" - ostatnia część trylogii Jarosława Macewicza
Światło dzienne ujrzała trzecia i ostatnia część trylogii "Zawczasu" autorstwa Jarosława Macewicza, lokalnego poety, prozaika oraz członka Gildii Artystów Chojnowa.
24 grudzień 2020, admin,

24 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nocne patrole Policji i Straży Granicznej
Zatrzymanie na gorącym uczynku kilku sprawców przestępstw oraz odzyskanie utraconego pojazdu - to efekt nocnych patroli Policji i Straży Granicznej. Działania prewencyjne ukierunkowane na zwalczaniu przestępczości są prowadzone w Legnicy i na terenie powiatu legnickiego.
23 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dary dla rodaków z Kresów
W legnickim starostwie miał miejsce finał przedświątecznej zbiórki darów dla naszych rodaków z Kresów. Akcję organizowana przez Studio Wschód od kilku lat jest wspierana przez powiat legnicki.
23 grudzień 2020, admin,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą...
23 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kwarantanna narodowa. Basen i muzeum pozostają zamknięte
Od 28 grudnia baseny i siłownie nie będą już otwarte dla osób przygotowujących się do zawodów sportowych ani dla osób uczęszczających na naukę pływania - tak wynika z rozporządzenia wprowadzającego w całym kraju kwarantannę narodową.
23 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Protest na A4. Policja: Postaramy się, aby utrudnienia były jak najmniej dotkliwe dla kierowców
Na 23 grudnia zaplanowany został protest przedstawicieli branży transportowej. Utrudnień w ruchu drogowym możemy spodziewać się głównie na odcinku od węzła Krzywa w kierunku Wrocławia do węzła Pietrzykowice. Dolnośląska policja zapowiada monitorowanie sytuacji i kierowanie ruchem adekwatnie do rozwoju wydarzeń.