Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Wiadomości

06 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa w bolesławieckim szpitalu
Bolesławiec. W miejscowym szpitalu hospitalizowane są trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa. Wszystkim wykonano testy - szpital czeka na wyniki.
05 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Aida – opera Verdiego transmitowana w chojnowskim Kinie Kultura

W nadchodzący weekend w chojnowskim Kinie Kultura transmitowany będzie spektakl Aida. Jest to opera autorstwa Giuseppe Verdiego, która opowiada historię tragicznej miłości z czasów faraonów. Skomplikowany miłosny trójkąt tworzą etiopska niewolnica Aida, egipski wódz Radames oraz zakochana w nim księżniczka Amneris.

05 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę fotograficzną Tadeusza Rybczyńskiego
"Podążając za marzeniami" to tytuł kolejnej wystawy fotograficznej prezentowanej w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie.
05 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nowe stawki opłat za śmieci już obowiązują. Podwyżki w gminie Chojnów
Od 1 marca obowiązują nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami. Wiele samorządów zdecydowało się na podwyższenie opłat za śmieci - nie inaczej jest w gminie Chojnów, która tłumaczy mechanizm stojący za podwyżkami.
05 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie w sprawie przebiegu nowej A4
16 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legnicy odbędzie się spotkanie w sprawie przebiegu nowej autostrady A4. Jego celem jest zaprezentowanie przygotowanych wstępnych korytarzy przebiegu autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa. W efekcie powstanie szczegółowa analiza opinii zgłoszonych przez uczestników.
05 marzec 2020, PWSZ im. Witelona, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Otwartych Drzwi 2020 w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Zapraszamy uczniów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 2 kwietnia 2020, w godzinach od 9 do 14!

04 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trójka podsumowuje akcję "Koala". Udało się zebrać 380 dolarów australijskich
W styczniu informowaliśmy o zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 3 akcji "Koala", której celem było finansowe wsparcie dla organizacji pomagającym zwierzętom, które zostały poszkodowane w pożarach pustoszących Australię. Czas na podsumowanie.
04 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Urząd Miejski chwali się "kolejnymi działaniami antysmogowymi"
Zanieczyszczenie powietrza to jeden z największych problemów jaki doskwiera nam zimą. Urząd Miejski po raz kolejny powraca do tematu, chwaląc się "kolejnymi działaniami antysmogowymi".
04 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa Sztafet na chojnowskim Basenie Miejskim [ZDJĘCIA]
Na chojnowskim basenie odbyły się dzisiaj Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców. Zobacz zdjęcia i wyniki.
03 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Panie z gminy Chojnów ponownie będą świętować w Krzywej
Co roku na początku marca świetlica wiejska w Krzywej gromadzi panie z gminy Chojnów, które wspólnie celebrują swoje święto. Nie inaczej będzie i w tym roku. Wójt, Sołtys, lokalny samorząd oraz Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na Dzień Kobiet w gminie Chojnów.
03 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piotr z Chojnowa walczy ze złośliwym guzem mózgu. Każdy z nas może mu pomóc
Ponawiamy naszą prośbę o pomoc dla Piotra z Chojnowa, który walczy ze złośliwym guzem mózgu.
03 marzec 2020, SP Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Lidia Janczak z Niedźwiedzic laureatką na Gali Mistrzów Sportu

28 lutego w Niedźwiedzicach odbyła się Gala Mistrzów Sportu gminy Chojnów. Już po raz drugi uczennica Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach - Lidia Janczak, odebrała statuetkę za wybitne osiągnięcia sportowe w 2019 roku. Otrzymała też nagrodę specjalną wójta gminy Chojnów.

02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Modernizacja sieci wodociągowej spowoduje kolejną przerwę w dostawie wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej przerwie w dostawie wody.
02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznaliśmy wyniki gminnych eleminacji Pegazika
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywej odbyły się gminne eliminacje XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Pegazik. Do udziału zgłosiło się 14 uczestników, z czego aż 12 startowało w kategorii młodszej.
02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Akcja "Prędkość". Ujawniono blisko 80 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość
Pod koniec minionego tygodnia na drogach powiatu legnickiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzili wzmożone działania kontrolne „Prędkość”. Funkcjonariusze podczas całodniowej akcji ujawnili blisko 80 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.
02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkole nr 3 apeluje: Nie przyprowadzajcie dzieci przeziębionych
Niemal wszystkie chojnowskie placówki oświatowe od kilku dni informują o zasadach profilaktyki zdrowotnej oraz przekazują dalej informację Głównego Inspektora Sanitarnego. Przedszkole Miejskie nr 3 poruszyło temat przyprowadzania do placówki dzieci przeziębionych i narażania przez to zdrowia swoich oraz innych dzieci a także dorosłych. Temat jest ważny i to nie tylko teraz.
01 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zachęca chojnowian do udziału w dwóch konkursach rangi wojewódzkiej
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza chojnowian do udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu.
28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gala Mistrzów Sportu 2020, czyli święto sportowców, trenerów i działaczy [ZDJĘCIA]
Po raz dziewiąty Urząd Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie postanowiło uhonorować najlepszych zawodników, trenerów, działaczy sportowych i sponsorów wspierających lokalny sport organizując Galę Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. Nazwiska najlepszych zeszłorocznych sportowców oraz trenerów i najbardziej zaangażowanych działaczy poznaliśmy tym razem w Niedźwiedzicach.
28 luty 2020, Partnerstwo,
Sprzedajesz samochód? Zobacz, co musisz wiedzieć
Sprzedaż samochodu oznacza dla zbywcy wiele formalności do dopełnienia. Od czego zacząć? Jakie dokumenty trzeba skompletować? Jak zapewnić sobie sukces na polu sprzedażowy? Jak zaoszczędzić czas? Poznaj najważniejsze informacje na temat takiej transakcji.
28 luty 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
Zapraszamy na „Spotkanie z Czwórką”!

Już w środę 4 marca o godz. 17.00, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chojnowskich przedszkolaków z grup zerowych wraz z rodzicami na niecodzienne „Spotkanie z Czwórką” z mnóstwem atrakcji w tle!

Sklep Bigform