Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Wiadomości

15 June 2020, Alina Kozubska, All comments: 0
Nagroda II stopnia w konkursie z okazji 85-lecia SKO dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie!

Nadal funkcjonujemy w trudnym dla nas wszystkim czasie, ale są miłe chwile, którymi warto się podzielić. Otóż Szkoła Podstawowa nr 4, która już od kilku, a nawet kilkunastu lat promuje oszczędzanie zdobyła nagrodę II stopnia w konkursie zorganizowanym przez bank PKO BP z okazji 85-lecia Szkolnych Kas Oszczędności!

13 June 2020, admin, All comments: 0
Zatrzymani sprawcy zuchwałej kradzieży w Chojnowie
Chojnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież rozbójniczą, do której doszło na terenie jednej z posesji w Chojnowie. 
12 June 2020, admin, All comments: 0
IMGW ostrzega: Burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem.
12 June 2020, admin, All comments: 0
#GaszynChallenge: Pracownicy Starostwa odpowiadają na wyzwanie Urzędu Gminy Chojnów
Pracownicy Starostwa Powiatowego przyjęli wyzwanie Urzędu Gminy Chojnów oraz OSP Raczkowa. #GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste. Osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic.
12 June 2020, Partnerstwo,
Wielkie otwarcie nowego salonu łazienek „Płytki Rokitki”

Od 15 do 20 czerwca zapraszamy wszystkich na wielkie otwarcie nowego salonu łazienek "Płytki Rokitki". Czekają na Państwa atrakcyjne rabaty na wybrany asortyment, wyjątkowe promocje, loteria z nagrodami, słodki poczęstunek.

11 June 2020, admin, All comments: 2
Zmiana w basenowym cenniku
Basen Miejski w Chojnowie informuje o zmianie cen biletów wstępu na basen. Obiekt od 15 czerwca wznawia funkcjonowanie po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią.
11 June 2020, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia - Orły Gastronomi 2020
Wielu osobom Plebiscyt Orły Gastronomii jest już znany- to zestawienie najlepszych firm z branży gastronomicznej w danej okolicy i w skali całego kraju.
10 June 2020, admin, All comments: 0
Wiosenna lustracja dróg w naszym powiecie
W powiecie legnickim rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
10 June 2020, admin, All comments: 0
Powiatowy Rzecznik Konsumentów wznawia dyżury w Chojnowie
Powiatowy Rzecznik Konsumentów Tomasz Strojek informuje o wznowieniu dyżurów zewnętrznych na terenie powiatu legnickiego. Konsultacje odbywać będą się przy zachowaniu najwyższych  standardów bezpieczeństwa.
10 June 2020, admin, All comments: 1
#GaszynChallenge: Lokalni strażacy oraz pracownicy Urzędu Gminy pompują dla Wojtka
Najpierw strażacy - potem pracownicy urzędu. Gmina Chojnów włączyła się w akcję #GaszynChallenge, która łączy dbanie o kondycję fizyczną z pomocą dla Wojtka - ciężko chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.
09 June 2020, admin, All comments: 0
Drugi dzień matur. Czas na matematykę [ZDJĘCIA]
W Powiatowym Zespole Szkół rozpoczął się drugi dzień egzaminów maturalnych. Abiturienci przystąpili dzisiaj nad ranem do obowiązkowego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Również dzisiaj zdających obowiązywał reżim sanitarny.
09 June 2020, admin, All comments: 1
Niebieski Parasol: Powoli wracamy do normalności. Ujemne wyniki personelu i podopiecznych
Niebieski Parasol powoli powraca do normalności. Cały zespół oraz podopieczni mają ujemne wyniki - dzięki temu być może już wkrótce możliwe będą odwiedziny.
08 June 2020, admin, All comments: 0
Mały jelonek - spore zagrożenie. Policyjna interwencja na podchojnowskiej A4

Sporym zagrożeniem dla kierowców poruszających się podchojnowskim odcinkiem autostrady A4 okazał się młody wystraszony jelonek, który biegał po drodze. Konieczne było tymczasowe zamknięcie jedni.

08 June 2020, admin, All comments: 0
Matury rozpoczęte [ZDJĘCIA]
O godzinie 9:00 w hali przy ulicy Matejki rozpoczął się cykl matur w Powiatowym Zespole Szkół. W pierwszy dzień abiturienci zmierzyli się z językiem polskim.
08 June 2020, admin,
Przerwa w dostawie wody do 12:00
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
07 June 2020, admin, All comments: 1
OSP Jaroszówka: Poszukiwani świadkowie pobicia
Notoryczne łamanie ograniczeń prędkości to jeden z wielu problemów w miejscowościach znajdujących się przy głównych drogach - w tym Jaroszówki. Niektórzy z kierowców po zwróceniu im uwagi reagują agresją - o czym informuje na swoim facebookowym profilu miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna.
06 June 2020, admin, All comments: 0
Zmiana terminów pracy zdalnej w punkcie konsultacyjnym dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie
Działający w Chojnowie Punkt Konsultacyjny dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie informuje o zmianie terminu pracy zdalnej.
05 June 2020, admin, All comments: 0
Strażacy z Niedźwiedzic zbierają na doposażenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Ochotnicza Straż Pożarna w Niedźwiedzicach zbiera pieniądze na doposażenie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśnieczego, który zostanie pozyskany w tym roku.
05 June 2020, Partnerstwo,
Wybierz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy do 31 sierpnia prowadzi rekrutację kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021.

05 June 2020, admin, All comments: 0
Matura w reżimie sanitarnym
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie szykuje się do tegorocznych matur. Będzie to egzamin wyjątkowy, bowiem przełożony o ponad miesiąc i zorganizowany w reżimie sanitarnym spowodowanym zarazą.
Sklep Bigform