Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Wiadomości

21 November 2014, Maciek, All comments: 1
Pani Aniela Majka obchodziła dziś 100 urodziny!
Pani Aniela Majka, pensjonariuszka Niebieskiego Parasola obchodziła w dniu dzisiejszym setne urodziny. Na tą niezwykle ważną dla samej solenizantki uroczystość przybyła jej cała rodzina: córka, Ewa, wnuki: Dorota i Grzegorz oraz prawnuczki: Majka oraz Izabela. Pani Aniela Majka jest mieszkanką Chojnowa, urodziła się 22 listopada 1914 roku. Zatem oficjalnie dzień setnych urodzin datowany jest na jutro, ale z uwagi na pozostałe okoliczności, pani Aniela świętowała już dziś.
21 November 2014, Maciek, All comments: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody w dniach 22.11.2014-24.11.2014

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z przeglądem konserwacyjnym i rewizją wewnętrzną stałych zbiorników na obiekcie hydroforni przy ul. Sikorskiego nastąpią na ulicach: Kilińskiego, Sikorskiego, Łokietka i Maczka spadki ciśnienia wody i przerwy w dostawie wody w dniach 22.11.2014-24.11.2014

21 November 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki w niedzielę rywalizować będą o trzecią lokatę na koniec rundy jesiennej.
W niedzielę na murawie zameldują się podopieczni Mirosława Dragana, którzy rywalizować będą z Kuźnią Jawor. Sytuacja w Okręgówce jest bardzo napięta. Czarni zajmują obecnie szóstą lokatę z dorobkiem 22 punktów. Mamy sporą szansę zakończyć rundę jesienną na trzeciej lokacie. Wszystko zależy od wyników spotkań, które rozegrane zostaną w najbliższy weekend.
21 November 2014, Maciek, All comments: 0
Piłkarska wiosna rozpocznie się już jutro. Chojnowianka Chojnów - Widawa Bierutów - zapowiedź
Informacja, którą podawaliśmy niedawno na portalu, dotycząca możliwego przedłużenia sezonu piłkarskiego stała się faktem. Otóż już jutro KS Chojnowianka, pomimo rozegrania ostatniego meczu rundy jesiennej, pojawi się na murawie. Okręgowy Związek Piłki Nożnej zadecydował, że pierwsze spotkanie z wiosny przeniesione zostanie na jesień.
20 November 2014, Maria Lis i Bogusława Kruk , All comments: 0
W „TRÓJCE” SIĘ DZIEJE …

30 października klasa IIIa była w Legnicy na spektaklu „Niekończąca się opowieść”. Zachwycone dzieci obejrzały historię krainy Fantazjany i śmiały się z baśniowych stworów. Przeżyliśmy trochę radości, trochę smutku, trochę strachu i szczęśliwi wróciliśmy do domu.

20 November 2014, admin, All comments: 2
Chojnowscy przedstawiciele w radzie powiatu

W dalszym ciągu nie znamy oficjalnych wyników dotyczących składu nowej rady powiatu. Z nieoficjalnych źródeł wynika, iż w okręgu pierwszym (obejmującym swoim zasięgiem miasto Chojnów) przedstawicielami zostali: Grzegorz Bartłomiej Gapski, Joanna Maria Józefczuk, Dariusz Robert Wołoszyn i Robert Wierzbicki.

20 November 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , All comments: 0
Gimnazjum nr 2 przystąpiło do konkursu TESCO- zapraszamy do głosowania!

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie przystąpiło do konkursu„TESCO dla szkół kulinarni odkrywcy”. Konkurs promuje zasady zdrowego odżywiania. Zespół konkursowy pod nazwą "Zdrowo Nakręceni 2” zrealizował filmik promujący zdrowy styl życia. Obecnie trwa głosowanie internautów.

20 November 2014, admin, All comments: 0
Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Wójta Gminy Chojnów

Po długim oczekiwaniu na oficjalne wyniki wyborów, dostępny jest protokół informujący o liczbie wyborców i wynikach głosowania na poszczególnych kandydatów na Wójta Gminy Chojnów. Dzięki niemu uzyskujemy szczegółowe informacje o liczbie oddanych głosów, a także różnicach w poparciu kandydatów na wójta.

20 November 2014, Galeria Piastów, All comments: 0
Fascynujący świat fizyki w Galerii Piastów

Fizyka wcale nie jest trudna. Jest pasjonująca! Przekonaj się o tym, odwiedzając niezwykłe Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów.

19 November 2014, Maciek, All comments: 0
"Nowy" wodospad w Konradówce!
W ostatnich miesiącach informowaliśmy o postępie prac związanych z przebudową jazu w pobliskiej Konradówce. Wstępnie udało nam się ustalić, że modernizacja potrwa do końca bieżącego roku. Jak się okazało nie było większych przeszkód podczas naprawy. Na dzień dzisiejszy mieszkańcy Konradówki mogą cieszyć oko nowym wodospadem, który na pewno nie ulegnie podobnemu uszkodzeniu, jak jego poprzednik.
19 November 2014, admin, All comments: 0
MARSZ SZLACHETNEJ PACZKI
Już w sobotę 22 listopada zostanie otwarta baza rodzin, które potrzebują naszego zaangażowania. Z tej okazji w Chojnowie,spod Liceum Ogólnokształcącego, o godzinie 14 ruszy Marsz Szlachetnej Paczki, który będzie świetną okazją by zakomunikować całemu miastu o tym wydarzeniu. Każdy, kto jeszcze nie miał możliwości by usłyszeć o tym projekcie, będzie miał szansę by to nadrobić.
19 November 2014, Galeria Piastów , All comments: 0
Future Folk w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów już w najbliższą sobotę o godzinie 22:00 zaprasza na wyjątkowy koncert – Staszek Karpiel Bułecki, Szymon Hyc – Magdzin i Matt Kowalski, czyli Future Folk!

18 November 2014, Maciek, All comments: 3
XLVI Sesja Rady Miejskiej Miasta Chojnowa
W dniu 13 listopada 2014 r. o godzinie 13:00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbyła się sesja Rady Miejskiej Chojnowa. W dalszej części zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.
18 November 2014, Galeria Piastów, All comments: 0
 Kilometry lecą, ceny spadają!
Już w najbliższą sobotę w godzinach 10:00 – 18:00 przyjdź go Galerii Piastów i aktywnie pomagaj dzieciom! Skorzystaj z jednej z rowerków stacjonarnych na dużym patio i kręć z nami kilometry!
18 November 2014, admin, All comments: 0
Zapisy na II Chojnowski Miting Pływacki

Trwają zapisy na II Chojnowski Miting Pływacki pod Patronatem Burmistrza Chojnowa, który odbędzie się w najbliższą sobotę (22 listopada).

18 November 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , All comments: 0
Zapraszamy na Bal Andrzejkowy z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie!!

Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów andrzejkowych? A masz ochotę na doskonałą zabawę w doskonałym towarzystwie, przy akompaniamencie zespołu „Laszkiewicze”? Zapraszamy na charytatywny Bal Andrzejkowy, który rozpocznie się o godz. 20:00 w świetlicy wiejskiej w Osetnicy 22 listopada br.

18 November 2014, admin, All comments: 0
IV Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi za nami

W sobotnim, IV Turnieju Szachowym o Puchar Polskiej Miedzi wzięło udział 84 zawodników. Rozrywki były prowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund po 15 minut na każdego zawodnika. Turniej szachowy był wydarzeniem kończącym Tydzień Patriotyzmu w Powiatowym Zespole Szkół.

17 November 2014, admin, All comments: 0
W Baszcie Tkaczy powstał oddział Muzeum Regionalnego

Wyremontowana Baszta Tkaczy była dostępna dla zwiedzających do 14 listopada. Tego dnia stała się ona oficjalnie oddziałem Muzeum Regionalnego. Na otwarcie przybyło wielu Chojnowian, którzy podziwiali obrazy i fotografie lokalnych artystów. Chętnie korzystali z punktu widokowego, aby móc ujrzeć panoramę miasta.

17 November 2014, admin, All comments: 0
Za nami Tydzień Patriotyzmu zorganizowany przez PZS

Dobiegł końca Tydzień Patriotyzmu zorganizowany przez Powiatowy Zespół Szkół. Odbyło się wzruszające widowisko muzyczno- poetyckie, ognisko patriotyczne, czytanie utworów o charakterze patriotycznym w chojnowskich szkołach i na zakończenie- IV Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi.

17 November 2014, admin, All comments: 15
Skład nowej Rady Gminy

Znamy skład nowej Rady Gminy