Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum

Wiadomości

01 October 2014, Maciek, All comments: 1
Małe opóźnienie terminu wykonania bieżni na Stadionie Miejskim.
Jeszcze nieco ponad dwa tygodnie i nasz Stadion Miejski będzie cieszył się nową bieżnią. Zanim jednak do tego dojdzie jeszcze sporo musi zostać zrobione. W chwili obecnej podwykonawca dokonuje wyłożenia krawężników dookoła murawy oraz wyrównuje cały teren tak aby główny wykonawca bez problemu mógł umieścić specjalną nawierzchnię.
01 October 2014, admin, All comments: 0
Przed nami czwarta edycja Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną
Przed nami czwarta edycja Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną. Tym razem brzmień dawnych mistrzów będzie można posłuchać w Muzeum Regionalnym oraz obu świątyniach. Warto być wszędzie, gdyż za każdym razem nasi goście oferować będą słuchaczom wędrówkę ku innym dźwiękowym światom. Zapraszamy serdecznie!
01 October 2014, A i K Kwiatkowscy, All comments: 3
Podziękowanie za możliwość zakupu roweru specjalistycznego.
W imieniu własnym oraz naszej córki Angeliki chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz Angeliki. Szczególne podziękowania kierujemy do
01 October 2014, Maciek, All comments: 0
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Sobota, Park Piastowski. Zapraszamy
Już w najbliższy weekend Park Piastowski zamieni się w wielki tor rywalizacji MTB. Do Chojnowa zawita wiele szkół z naszego województwa. Wszystko to za sprawą Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Do rywalizacji przystąpią uczniowie z podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Na torze będziemy mogli oglądać zarówno dziewczęta, jak i chłopców.
30 September 2014, Bartosz Haniecki, All comments: 0
Podziękowanie dla wszystkich kibiców oraz kolegów z drużyny za bezinteresowną pomoc.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc ze strony zarówno kibiców jak i samych zawodników. Dzięki Wam udało się zebrać 1060zł na leczenie mojej kontuzji kolana. Kibice naszego klubu niezmiernie mnie zaskoczyli swoją hojnością. Dziękuję serdecznie za to, że wspieracie mnie w tej trudniej sytuacji. Mam nadzieję, że szybko uda mi się powrócić do pełni sił i wspomóc drużynę w walce o punkty ligowe.
30 September 2014, Maciek, All comments: 0
Trampkarze prezentują fenomenalną formę w tej rundzie! Kolejna wygrana.
Chojnowscy trampkarze nadal są „na fali”. Nasi młodzi piłkarze niesamowicie prezentują się w tym sezonie. W miniony weekend rywalizowaliśmy z Kaczawą Bieniowice, która okupuje środek tabeli. Spotkanie nie mogło zacząć się inaczej niż przejęcie inicjatywy na murawie przez biało niebieskich. Nasi chłopcy od początku do końca kontrolowali to co działo się na boisku.
30 September 2014, admin, All comments: 0
Koncert Kresowy w Niedźwiedzicach
Niedźwiedzice po raz kolejny zapraszają nas do siebie. Tym razem 7 września w świetlicy wiejskiej w Niedźwiedzicach o godzinie 17.00 rozpocznie się "Koncert Kresowy".
30 September 2014, Dominika243, All comments: 0
Szlachetna Paczka- Chojnów już po szkoleniu
Dnia 28.09.2014 w Liceum Ogólnokształcącym w Chojnowie odbyło się szkolenie wolontariuszy. Szlachetna Paczka- Chojnów w całości zobaczyła się po raz pierwszy i było to naprawdę niesamowite spotkanie.
29 September 2014, admin, All comments: 20
Konradówka i Piotrowice obchodziły dożynki (fotorelacja)
W ostatnią niedzielę września rolnicy wspólnie świętowali zakończenie plonów tym razem w pobliskim sołectwie Konradówa-Piotrowice. Dożynki połączone były tu ze świętem św. Michała, patrona tutejszego kościoła. O godzinie 13.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta. Starostami tegorocznych dożynek wiejskich byli Ewa Rąbkowska oraz Szczepan Tajchman. Po mszy zgromadzeni udali się korowodem na boisko gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.
29 September 2014, Maciek, All comments: 5
Pierwsze punkty juniorów starszych
W niedzielne popołudnie na chojnowskiej murawie pojawili się juniorzy starsi, którzy tym razem walczyli o ligowe punkty z Kłosem Moskorzynem Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Podopieczni Bogdana Kozłowskiego bardzo dobrze wstrzelili się w ten mecz. Początek był bardzo wyrównany, żadna z ekip nie stworzyła zagrożenia pod bramką rywala. Jednak z minuty na minutę przewaga gości była coraz wyraźniejsza.
29 September 2014, admin, All comments: 0
Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w warcabach
W sobotę 04.10.2014r. w świetlicy wiejskiej w Goliszowie odbędą się Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w warcabach. Celem mistrzostw jest przede wszystkim popularyzacja gry w warcaby w Powiecie Legnickim, ale także wyłonienie najlepszych zawodników do udziału w eliminacjach strefowych Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w warcabach 100-polowych.
29 September 2014, SPW Niedźwiedzice, All comments: 0
Uczniowie SP Niedźwiedzice z wizytą w stolicy!
W dniach 10-12 września uczniowie SP w Niedźwiedzicach w ramach projektu " Kultura?- Kierunek Warszawa" wzięli udział w wyjeździe do Warszawy. Przez trzy dni mieli okazję " zakochać " się w Warszawie. która przywitała ich słonkiem i przepięknym widokiem z 30 piętra PKiN. Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście z grającymi Ławeczkami Chopinowskimi, przepiękne wnętrza Zamku Królewskiego, Pałacu w Wilanowie, Spacer po Łazienkach Królewskich, Teatr Studio to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla uczestników wycieczki.
29 September 2014, admin, All comments: 0
Zaproszenie na Sesję Rady Gminy
W dniu 30 września 2014 r. o godzinie 10.00 odbędzie się sesja Rady Gminy Chojnów, w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów.
28 September 2014, Maciek, All comments: 1
Chojnowianka przywiozła punkt z Wielkiej Lipy!
Kolejne spotkanie ligowe z udziałem KS Chojnowianka przeszło już do historii. IV liga choć bardzo trudna, to jednak da się powalczyć o ligowe punkty. Nasz klub najpierw, w meczu wyjazdowym, urwał punkt Nysie Zgorzelec, dziś natomiast Sokołowi Wielka Lipa. Tuż po południu rozpoczęła się "batalia" o jakże cenne w wypadku Chojnowianki punkty ligowe.
27 September 2014, Maciek, All comments: 2
Kolejne zwycięstwo Czarnych Rokitki. Gut nie zwalnia tempa strzeleckiego.
Kolejne spotkanie z udziałem Czarnych Rokitki za nami. Dziś rywalizowaliśmy z GKS`em Męcinka, który bardzo dobrze spisuje się w tegorocznych rozrywkach klasy okręgowej. Nasi piłkarze, z nastawieniem na zwycięstwo, pojawili się na murawie. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmiał punktualnie o godzinie 16:00.
27 September 2014, Maciek, All comments: 0
Czy Chojnowianka przerwe fatalną serię porażek? Zapowiedź meczu
Kolejna szansa na ligowe punkty pojawia się dla naszego Klubu Sportowego Chojnowianka. Wszystko to za sprawą kolejnego meczu, w którym zmierzymy się z Sokołem Wielka Lipa. Rozgrywka odbędzie się na wyjeździe, w niedzielne popołudnie. Biało niebiescy pojawią się na murawie punktualnie o godzinie 13:00.
26 September 2014, admin, All comments: 3
Trening pod czujnym okiem mistrza
W piątek, 26 września w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się spotkanie z polskim pływakiem Radosławem Kawęckim. Specjalizuje się on w stylu grzbietowym i jest dwukrotnym mistrzem Europy na dystansie 200 metrów.
26 September 2014, admin, All comments: 2
Wieża ciśnień strażakom nie straszna

W dniu 23 września 2014 roku na Wzgórzu Chmielowym znajdującym się w Parku Piastowskim w Chojnowie odbyły się XIII Mistrzostwa PSP Województwa Dolnośląskiego w Ratownictwie Wysokościowym. Zawody te zostały zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.
26 September 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki powalczą o pierwszą trójkę klasy okręgowej. Zapowiedź meczu
Już jutro w Rokitkach odbędzie się kolejne spotkanie ligowe z udziałem Czarnych. Ekipa z naszej gminy, wypoczęta z powodu braku spotkania pucharowego, przystąpi do rywalizacji o ligowe punkty. Rywalem będzie dobrze spisująca się drużyna GKS`u Męcinka. Goście, którzy zawitają jutro do Rokitek mają bardzo dobry stosunek bramkowy.
26 September 2014, Maciek, All comments: 0
"Widoki Bez Granic" w Nowej Rudzie z udziałem UKK Oriens MTB (VIDEO+FOTO)
"Widoki Bez Granic" pod takim hasłem odbyła się tegoroczna edycja wyścigu w Nowej Rudzie. Głównym organizatorem był Urząd Miasta w Nowej Rudzie oraz UKS Centrum Nowa Ruda. Na tej imprezie sportowej nie zabrakło chojnowskiego akcentu w postaci UKK Oriens MTB.
Sklep Bigform