Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Wiadomości

07 November 2014, admin, All comments: 0
XLV Sesja Rady Miejskiej miasta Chojnowa (video)W dniu 23 października 2014 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbyła się sesja Rady Miejskiej Chojnowa. W dalszej części zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.
07 November 2014, Maciek, All comments: 1
Charytatywny Turniej Bokserski w Chojnowie. Niedziela, godzina 16:00. Zapraszamy!
Cała niedziela będzie obfitowała w wydarzenia sportowe. Już o 11:00 na murawie pojawią się piłkarze Chojnowianki, dwie godziny później w Rokitkach odbędzie się mecz Czarnych. Na tym jednak nie koniec, nie tylko piłka nożna będzie brylować. Otóż do Chojnowa przyjadą bokserzy z Czech, Ukrainy oraz jedni z najlepszych w Polsce. Nie zabraknie oczywiście podopiecznych Arkadiusza Lewandowskiego, którzy znakomicie prezentują się na arenie zarówno krajowej, jak i międzynarodowej.
07 November 2014, admin, All comments: 11
Kolejny sukces chojnowianina. Łukasz Sypień gościem VIP na Gali MTV EMA 2014 w Glasgow

Łukasz Sypień znalazł się w gronie trzech zwycięzców konkursu zorganizowanego przez ogólnopolski portal afterparty.pl. Do wygrania były 3 podwójne zaproszenia na galę MTV EMA 2014, która odbędzie się 9 listopada w Glasgow. Nagroda obejmuje przelot w obie strony, zakwaterowanie, opiekę na miejscu, wstęp na czerwony dywan imprezy, wejście na galę oraz afterparty.

07 November 2014, Maciek, All comments: 2
Czy Chojnowianka przełamie fatalną passę i odbije się od dna? Zapowiedź meczu.
W niedzielne popołudnie na murawie pojawią się podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego, którzy, już w mocniejszym składzie, zmierzą się z Zjednoczonymi Żarów. Spotkanie wyjazdowe rozpocznie się o godzinie 11:00. Zatem wszyscy kibice już z rana będę mieli możliwość wybrania się na mecz, w którym liczymy na punkty ligowe. Po ostatniej porażce z BKS`em Bolesławiec morale naszej drużyny nieco spadło. Trzymamy jednak kciuki za biało niebieskich, którzy w tym sezonie pokazali, że w spotkaniach wyjazdowych radzą sobie sporo lepiej niż na własnym terenie.
06 November 2014, UG Chojnów, All comments: 0
Zaproszenie na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki

Wójt Gminy Chojnów zaprasza na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki pn. „Przyszłe okresy programowania na lata 2014 – 2020”. Wykład odbędzie się 7 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w Domu Schrama w Chojnowie.

06 November 2014, Arkadiusz Lewandowski, All comments: 9
Sytuacja bokserów nie zmieniła się. Sprostowanie Urzędu Miejskiego mija się z prawdą (VIDEO)
Sytuacja klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki pozostaje nadal w tym samym punkcie. Niestety materiał, który ukazał się na łamach zarówno portalu jak i TVP Wrocław, nie zmienił niczego. Nadal trenujemy na sali bez podstawowych mediów takich jak woda. Otrzymaliśmy natomiast odpowiedź od Urzędu Miejskiego, która nieco mija się z prawdą.
06 November 2014, admin, All comments: 1
Wypadek w Świętoszowie. Nie żyje chojnowianin- żołnierz Marek Karpiel

Wypadek w Świętoszowie. Zginął chojnowianin- żołnierz: starszy sierżant Marek Karpiel. Do zdarzenia doszło w środę, 5 listopada, około godziny 16 w trakcie szkolenia dywizjonu artylerii samobieżnej.

05 November 2014, Maciek, All comments: 15
Stadion Miejski nadal w przebudowie. Podwykonawca przygotowuje grunt pod bieżnię (foto)
Metamorfoza chojnowskiego Stadionu Miejskiego nadal trwa. Termin wykonania zaplanowany na październik nie został jednak dotrzymany. Wskutek wielu prac prowadzonych przez firmę dokonującą zmian na znanej wszystkim "chojnowiance", termin został przesunięty na bieżący miesiąc.
05 November 2014, admin, All comments: 1
Uwaga na oszustów domokrążców!

W Chojnowie pojawili się oszuści, podający się za pracowników lubińskiego Neonetu. Rzekomi sprzedawcy prezentują aktualną gazetkę i oferują dużo niższe ceny produktów. Oczekują płatności z góry, obiecując dostawę jeszcze tego samego dnia.Obecnie do centrali firmy napływa coraz większa liczba zgłoszeń próby oszustwa. Prosimy o zachowanie ostrożności.

05 November 2014, admin, All comments: 4
Program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie

Znany jest tegoroczny program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie.

05 November 2014, Galeria Piastów, All comments: 1
Koncertowy listopad w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów przygotowała interesującą listę wydarzeń na cały listopad w tym także koncerty, które mają stać się nie odłączną częścią oferty. Listopad to dwa koncerty w pierwszej i drugiej połowie miesiąca: Druga Strefa, czyli 3 mężczyzn i ona, oraz Future Folk ze Staszkiem Karpielem Bułecką jako frontmanem.

05 November 2014, Galeria Piastów , All comments: 0
Fascynujący świat chemii i fizyki w Galerii Piastów
Już 9 listopada zapraszamy na kolejną edycję Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów. Przyjdź i zobacz ognioodporny papier, wulkan, płonącą pianę i wiele innych niesamowitych pokazów!
05 November 2014, Maciek, All comments: 3
Piłkarski rozkład jazdy... ostatnie tygodnie IV ligi i okręgówki
Kolejny piłkarski weekend zbliża się wielkimi krokami.Chojnowianka Chojnów, po niedzielnej porażce, musi pozbierać się i zmobilizować do walki o ligowe punkty. Nie jest łatwo, gdyż w IV lidze wszystkie zespoły prezentują wysoki poziom.
04 November 2014, admin, All comments: 0
Sezon grzewczy trwa- zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Sezon grzewczy trwa, zatem zagrożenie zatruciem tlenkiem węgla wzrosło. Co roku, z powodu zatrucia tlenkiem węgla ginie kilkadziesiąt osób. Przyczyną najczęściej jest nieodpowiednia eksploatacja budynku oraz znajdujących się w nich urządzeń grzewczych. Czad może też wydostawać się na zewnątrz przewodów kominowych z powodu ich nieszczelności lub dlatego, że nie mają one drożności. Strażacy nieustannie ostrzegają i pokazują tragiczne wydarzenia, które powinny podnosić świadomość troski o własne bezpieczeństwo.

04 November 2014, Maciek, All comments: 0
Sezon piłkarski prawdopodobnie potrwa dłużej. Chojnowianka rozegra dodatkowe mecze ligowe!Kibiców piłki nożnej czeka nie lada niespodzianka jeszcze w tej rundzie. Otóż niemalże na pewno pierwszy mecz z rundy wiosennej zostanie przełożony jeszcze na tą część sezonu. Chojnowianka zagra przed własną publicznością z Widawą Bierutów. Na początku rozgrywek rywal ten zwyciężył z naszym klubem 1:0. Szybko pojawia się szansa na rewanż - miejmy nadzieję udany.
03 November 2014, XANTOS, All comments: 0
Oferta pracy dla Instalatora sieci teleinformatycznejFirma XANTOS w Chojnowie zatrudni osobę na stanowisko Instalator sieci teleinformatycznej

03 November 2014, UM Chojnów, All comments: 8
SPROSTOWANIE- Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu

Urząd Miejski zwrócił się z prośbą o zamieszczenie sprostowania do artykułu jaki ukazał się na portalu chojnow.pl pt. „Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu”, zawierającego krzywdzące chojnowski samorząd informacje.

03 November 2014, admin, All comments: 0
Mammobus odwiedzi Chojnów

Mammografię będzie można wykonać 15 listopada w Chojnowie na Placu Reymonta 1, przy Gimnazjum nr 1. Wszystkie zainteresowanie panie mogą się zarejestrować dzwoniąc pod numer telefonu 58 666 24 44, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w soboty i niedziele, w godzinach od 9:00 do 18:00.

03 November 2014, admin, All comments: 0
Turniej Bokserski z pomocą dla Oliwiera Rynkal

W niedzielę, 9.11. o godz. 16.00 w Hali Sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie odbędzie się Turniej Bokserski z pomocą dla Oliwiera Rynkal. Na turnieju pojawią się klubu z Polski, Czech i Ukrainy.Wstęp- symboliczne 10 zł.Zapraszamy!

03 November 2014, admin, All comments: 0
PORTAL NIE PRZEPROWADZA TELEFONICZNEJ ANKIETY!

Doszły nas słuchy, iż przeprowadzana jest telefoniczna ankieta dotycząca głosowania podczas nadchodzących wyborów samorządowych. Ankieter podaje się za pracownika portalu chojnow.pl.W związku z tym informujemy, że nie prowadzimy ankiety telefonicznej, a osoba nie jest pracownikiem portalu.