Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up

Wiadomości

20 August 2020, admin, All comments: 0
Drugie podejście do przebudowy ulicy Asnyka
Urząd Miejski ogłosił kolejne postępowanie przetargowe, którego celem jest przebudowa ulicy Adama Asnyka. Poprzednie zostało unieważnione ze względu na pomyłkę.
20 August 2020, admin, All comments: 0
Kolejny kierowca z cofniętymi uprawnieniami zatrzymany przez policję
Jednego dnia zatrzymano aż pięciu nieodpowiedzialnych kierujących - informuje legnicka policja. Do jednego z zatrzymań doszło na terenie gminy Chojnów.
19 August 2020, Helios Legnica,
Zapraszamy na kolejny seans Kina Kobiet

W sierpniu spotykamy się ponownie na Kinie Kobiet! Zapraszamy już 26 sierpnia na film "Włoskie wakacje"! Liam Neeson z synem, a w tle malownicza Toskania... gdzie wszystko można zacząć od nowa.

19 August 2020, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios Legnica (21-27 sierpnia)
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 21 do 27 sierpnia.
18 August 2020, admin2, All comments: 0
Policja ujęła sprawcę napadu z bronią w ręku

Wczoraj informowaliśmy, że trwają poszukiwania sprawcy napadu, który groził ekspedientce przedmiotem przypominającym broń palną.

18 August 2020, admin2, All comments: 0
IMGW ostrzega przed burzami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że dziś na naszym terenie mogą wystąpić burze z silnymi opadami deszczu, a nawet gradem.

17 August 2020, admin2, All comments: 0
Trwają poszukiwania sprawcy napaduDziś przed południem w jednym ze sklepów na ul. Paderewskiego w Chojnowie doszło do napadu.
17 August 2020, admin2, All comments: 0
Oddaj głos na chojnowski Dworzec!

Chojnowski Dworzec ma szansę na tytuł Dworca Roku 2020. Głosami internautów został bowiem zakwalifikowany do kolejnego etapu konkursu mającego na celu wyłonienie Dworca Roku 2020.

17 August 2020, admin2, All comments: 1
Piłkarskie zmagania w ligach niższych

W miniony weekend Chojnowianka rozegrała wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Lubin, które zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy.

15 August 2020, admin2, All comments: 0
Święto Wojska Polskiego w Chojnowie

W tym roku obchody Święta Wojska Polskiego ograniczone były jedynie do krótkiej uroczystości pod obeliskiem na ul. Chmielnej. Z powodu pandemii zrezygnowano z tradycyjnych hucznych obchodów w Rynku.

14 August 2020, admin, All comments: 0
Czesław Miłosz dołączył do grona patronów chojnowskich ulic
Rada Miejska Chojnowa przyjęła uchwałę w sprawie nadania nazwy jednej z dróg wewnętrznych na terenie Chojnowa. Jej patronem został noblista Czesław Miłosz.
14 August 2020, admin, All comments: 0
Okmiany: Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany przez chojnowskich policjantów
Policjanci z chojnowskiego komisariatu zatrzymali w Okmianach kierowcę ciężarówki podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu przyjechał na rozładunek do jednego z zakładów pracy na terenie Okmian. Funkcjonariuszy powiadomił świadek zdarzenia.
14 August 2020, admin, All comments: 0
Akcja "Prędkość". Oznakowane i nieoznakowane radiowozy na drogach powiatu
Od godziny 6:00 na drogach naszego powiatu prowadzone są policyjne działania "Prędkość". Akcja ukierunkowane jest na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
14 August 2020, admin, All comments: 0
Skromne obchody Święta Wojska Polskiego
Przed nami Święto Wojska Polskiego oraz święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tegoroczne obchody w naszym mieście zostały ograniczone do uroczystości pod obeliskiem.
13 August 2020, admin,
Awaria sieci wodociągowej. Brak wody w niemal całej gminie
Do godziny 19:00 potrwa przerwa w dostawie wody, która swoim zasięgiem objęła niemal całą gminę Chojnów.
13 August 2020, admin, All comments: 0
Przerwa w funkcjonowaniu chojnowskich instytucji
W najbliższy piątek nie skorzystamy w usług Chojnowskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. O sobotniej przerwie informuje Muzeum Regionalne.
13 August 2020, admin, All comments: 0
Remont Asnyka później niż planowano
Remont ulicy Adama Asnyka to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych inwestycji. Niestety, z powodu pomyłki inwestycja przeciągnie się w czasie. Postępowanie o udzielenie zamówienia w czerwcu zostało unieważnione - ogłoszenie powtórnego postępowania planowane jest na przełom sierpnia i września.
13 August 2020, PWSZ im. Witelona,
Informatyka – studia z pasją
Studia na kierunku informatyka pozwalają zdobyć kwalifikacje inżyniera z branży IT. Pierwsze semestry poświęcone są zdobyciu podstaw wiedzy inżynierskiej: zasad działania i architektury komputerów, matematyki, podstaw programowania....
12 August 2020, admin, All comments: 0
Minister Edukacji przedstawia nowe wytyczne dotyczące powrotu do szkół
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministerstwa Edukacji Narodowej, od 1 września powróci tradycyjne kształcenie w szkołach. - Obecna sytuacja epidemiczna pozwala na to, aby w przytłaczającej większości regionów można przywrócić standardowe zajęcia - zaznaczył szef resortu, przedstawiając nowe wytyczne.
12 August 2020, admin, All comments: 0
Pijany kierowca ciągnika rolniczego zatrzymany przez chojnowskich policjantów
Chojnowscy policjanci zatrzymali 45-letniego kierowcę ciągnika rolniczego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, jechał bez uprawnień i obowiązkowego OC. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara finansowa.
Sklep Bigform