Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Wiadomości

11 August 2020, admin, All comments: 0
Koronawirus wpłynął na program Letnich Koncertów Organowych
Nie odbędzie się zaplanowany na najbliższą niedzielę jeden z czterech Letnich Koncertów Organowych. Powodem takiego stanu rzeczy jest sytuacja epidemiczna w legnickim starostwie. Wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin.
10 August 2020, admin2, All comments: 1
Podejrzenie utonięcia w Rokitkach. Trwają poszukiwania

Na terenie byłej żwirowni w Rokitkach trwają poszukiwania jednego z plażowiczów. Istnieje podejrzenie, że ktoś mógł utonąć w akwenie, na którym obowiązuje zakaz kąpieli.

10 August 2020, admin, All comments: 2
Wójt z absolutorium i wotum zaufania
Głosowanie nad udzieleniem Wójtowi Gminy Chojnów wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu na 2019 rok, były głównymi punktami sierpniowej sesji Rady Gminy.
10 August 2020, admin, All comments: 0
Możliwe burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami. Możliwy również grad.
10 August 2020, admin, All comments: 0
Zagrożenie SARS-CoV-2: Zaleca się ograniczenie wizyt w Starostwie [AKTUALIZACJA]
Starostwo Powiatowe w Legnicy zaleca ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum - powodem jest pozytywny wynik na obecność przeciwciał wirusa SARS-CoV-2 u jednego z pracowników.
10 August 2020, Partnerstwo,
Park Rozrywki Play City ogłasza przerwę na miesiąc sierpień

Ze względu na prace serwisowe Park Rozrywki Play City mieszczący się w Galerii Piastów ogłosił przerwę w funkcjonowaniu, która trwać będzie do 31 sierpnia.

09 August 2020, admin, All comments: 0
Pożar dzikiego wysypiska w Gołaczowie
Minionego wieczora strażacy interweniowali w Gołaczowie, gdzie doszło do kolejnego w tym roku pożaru dzikiego wysypiska śmieci.
08 August 2020, Partnerstwo,
Zrób zakupy i odbierz voucher do restauracji Benvenuti in Italia
13 lub 14 sierpnia wystarczy zrobić zakupy w Galerii Piastów za minimum 150 zł, tego samego dnia zgłosić się do punktu promocji na dużym patio i odebrać voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w restauracji Benvenuti in Italia*
07 August 2020, admin,
16-letni chłopak kilka dni temu na terenie Chojnowa dokonał rozboju na 65-latku. Policjantom udało się ustalić sprawcę czynu i odzyskać skradzione mienie.
07 August 2020, admin, All comments: 1
Od września znacząco wzrastają stawki naliczania opłat za gospodarowanie odpadami. Urząd Miejski odniósł się do uchwały przyjętej w maju przez chojnowskich radnych.
07 August 2020, admin, All comments: 0
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed kolejną tego lata falą upałów.
06 August 2020, admin, All comments: 0
Przed nami upalny weekend, podczas którego wielu z nas wybierze się nad wodę. Lokalna policja informuje o codziennych patrolach na dzikich kąpieliskach oraz akwenach znajdujących się na terenie powiatu legnickiego.
06 August 2020, admin, All comments: 0
Tarcza antykryzysowa: PUP nadal prowadzi nabór wniosków
Powiatowy Urząd Pracy przedstawił dane dotyczące realizacji zadań tarczy antykryzysowej. Kwota wsparcia dla mikroprzedsiębiorców w powiecie legnickim ciągle wzrasta.
06 August 2020, admin, All comments: 1
Wzmożone kontrole prędkości na lokalnych drogach
Jutro od godziny 6:00 na drogach powiatu legnickiego prowadzone będą działania "Prędkość". Akcja ukierunkowana jest na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
06 August 2020, admin, All comments: 0
Chojnów i okolice: Ogłoszenia za darmo!

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

05 August 2020, admin, All comments: 0
Od września dzieci wrócą do szkół
Od 1 września dzieci mają powrócić do szkół. Jak poinformował minister edukacji Dariusz Piontkowski, resort we współpracy z GIS i Ministerstwem Zdrowia przygotował wytyczne, według których organizowana będzie praca w szkołach.
05 August 2020, Partnerstwo,
Gabinety Lekarskie Królowej Jadwigi 15

Szeroki wachlarz usług, przyjazna i rodzinna atmosfera, wysokie standardy medyczne i indywidualne podejście do pacjenta - to atuty Gabinetów Lekarskich Królowej Jadwigi 15 w Chojnowie.

05 August 2020, admin, All comments: 0
Policjanci sprawdzają przestrzeganie zasad kwarantanny domowej
Policjanci z terenu powiatu legnickiego wciąż sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną znajdują się pod wskazanymi adresami. Sprawdzenie takie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - bez bezpośredniego kontaktu.
04 August 2020, admin, All comments: 0
Bezpłatna mammografia na Reymonta
Starostwo Powiatowe informuje o bezpłatnych badaniach mammograficznych wykonywanych przez LUX MED, z których skorzystać będzie można od 10 sierpnia przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Badania są finansowane przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych.
04 August 2020, admin, All comments: 0
Autostrada A4: Remont wiaduktów i utrudnienia drogowe
Do września potrwa remont wiaduktów na autostradzie A4. W związku z tym, na kierowców jadących w kierunku Wrocławia czekają utrudnienia.