Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena

Wiadomości

04 September 2020, admin2, All comments: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

03 September 2020, admin2, All comments: 0
Po weselu Covid-19 u 4 mieszkańców gminy Chojnów

Legnicki Sanepid potwierdził dziś 4 nowe przypadki zachorowania na covid-19 wśród mieszkańców gminy Chojnów. Są to kobieta i mężczyzna w średnim wieku, a także młoda kobieta i młody mężczyzna.

03 September 2020, admin2, All comments: 0
Chojnowscy policjanci zatrzymali złodzieja

Kilka dni temu chojnowscy policjanci, pełniąc nocną służbę, zauważyli w Rzeszotarach pojazd marki Citroen, którego kierujący na widok radiowozu zaczął zachowywać się w nerwowy sposób. Gdy otrzymał sygnał do zatrzymania się, zaczął uciekać. Podczas ucieczki 26-latek popełnił szereg wykroczeń w ruchu drogowym.

02 September 2020, Partnerstwo,
Ubezpiecz swoje dziecko od NNW. Teraz także zdalnie
Zapraszamy do skorzystania z nowej formy zawarcia ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci uczących się lub studentów.
02 September 2020, admin, All comments: 4
Co z Przychodnią Rejonową? Odpowiedź na list działaczek partii Razem
Kilka dni temu na łamach naszego portalu opublikowaliśmy list skierowany do kierownika Przychodni Rejonowej w Chojnowie. Jego autorki - działaczki partii Razem - zwróciły się z prośbą o m.in. przywrócenie wizyt osobistych w lokalnej przychodni.
02 September 2020, admin, All comments: 3
Tegoroczne gminne dożynki ograniczone do mszy dziękczynnej
Tegoroczne Święto Plonów zorganizowane zostanie zgodnie z najstarszą jego tradycją, czyli w oparciu o duchowe wartości czerpiące swoje korzenie z Kościoła katolickiego i naszej narodowej tradycji - poinformował Urząd Gminy.
01 September 2020, admin2, All comments: 0
Rozpoczęcie roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół

Dzisiejsze rozpoczęcie roku szkolnego było zupełnie inne niż zwykle – bardziej wyczekiwane i otoczone niepewnością. Powiatowy Zespół Szkół rozpoczął nowy rok szkolny apelem na boisku przy szkole na ul. Wojska Polskiego.

01 September 2020, admin, All comments: 1
Aktualny kolejowy rozkład jazdy na chojnow.pl
W minioną niedzielę zmienił się rozkład jazdy na kolei. Zobacz jakie zmiany czekają podróżnych korzystających ze stacji Chojnów, Rokitki, Okmiany i przystanku w Osetnicy.
01 September 2020, admin2, All comments: 0
Upamiętnienie rocznicy wybuchu II wojny światowej

Dziś przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. 1 września 1939 r. o godz. 4.45 niemieckim pancernik Schleswig-Holstein ostrzelał polską składnicę wojskową na Westerplatte w Gdańsku.

01 September 2020, admin, All comments: 1
Przed nami ostatnia odsłona Letnich Koncertów Organowych
Przed nami ostatnia odsłona Letnich Koncertów Organowych. W najbliższą niedzielę w chojnowskiej farze zaprezentuje się Damian Konieczny - organista i dyrygent chóru parafii pw. św. Michała Archanioła na Muchoborze Wielkim, organista kaplicy komunalnej Cmentarza Osobowickiego oraz dyrygent Kameralnego Chóru Męskiego “Cantilena” działającego przy parafii pw. NMP Królowej Pokoju.
31 August 2020, admin, All comments: 1
Policjanci częściej w okolicach szkół
Od jutra rozpoczynają się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego, w szczególności dzieciom i młodzieży rozpoczynającym naukę. Lokalna policja zapowiada czuwanie nad prawidłowym ruchem pojazdów i pieszych przede wszystkim w rejonie szkół.
31 August 2020, admin, All comments: 0
Awaria na sieci wodociągowej w Chojnowie
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o awarii na sieci wodociągowej.
31 August 2020, admin, All comments: 1
Partia Razem chce otwarcia chojnowskiej Przychodni Rejonowej
Zagrożenie epidemiczne zmusiło kilka miesięcy temu chojnowską Przychodnię Rejonową do zastosowania szczególnych procedur bezpieczeństwa dla ochrony pracowników oraz pacjentów. Zastąpienie osobistych wizyt lekarskich teleporadami na tak długi okres czasu budzi jednak obawy i wątpliwości wśród mieszkańców Chojnowa. Z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i przywrócenie wizyt osobistych do kierownika Przychodni Rejonowej zwróciły się Anna Petroczko i Kaja Filaczyńska z partii Razem.
30 August 2020, admin2, All comments: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

30 August 2020, admin, All comments: 2
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Poznaliśmy najkorzystniejszą ofertę
Konsorcjum firm Econ-Trader, Ekopartner oraz Remondis Legnica złożyło najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu dotyczącym odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w Chojnowie.
28 August 2020, admin2, All comments: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

28 August 2020, admin, All comments: 0
Starostwo Powiatowe: Kolejka dedykowana przedsiębiorcom w wydziale komunikacji
Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego od 1 września uruchamia dodatkową kolejkę dedykowaną przedsiębiorcom. Do obsługi firm wyznaczono oddzielne stanowisko.
28 August 2020, Partnerstwo,
Play City ponownie otwarte od 1 września
Po przerwie związanej z pracami serwisowymi, która trwała przez cały sierpień, wszystkie strefy Parku Rozrywki Play City mieszczącego się na drugim piętrze Galerii Piastów, zostaną ponownie otwarte już 1 września.
28 August 2020, admin, All comments: 0
Pijany mieszkaniec gminy Chojnów nie mógł zapanować nad autem
Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który nie mógł zapanować nad prowadzonym pojazdem. Okazało się, że kierowca miał niemal dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
28 August 2020, admin, All comments: 0
Szkoła Podstawowa nr 4 szykuje się do rozpoczęcia roku szkolnego
Szkoła Podstawowa nr 4 zaprezentowała szczegółowe procedury zapewnienia bezpieczeństwa w szkole w związku z wystąpieniem epidemii oraz harmonogram spotkań uczniów z wychowawcami z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
Sklep Bigform