Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wiadomości

20 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Motocykliści włączyli się w walkę z koronawirusem

Grupa motocyklistów włączyła się w akcję pomocy placówkom ochrony zdrowia, które w czasach pandemii borykają się z poważnym problemem braku środków ochrony osobistej.

18 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koleje Dolnośląskie zdecydowały o czasowym zawieszeniu kursowania kilkudziesięciu pociągów

Koleje Dolnośląskie zdecydowały o czasowym zawieszeniu kursowania kilkudziesięciu pociągów. Nowy rozkład jazdy wejdzie w życie 19 kwietnia.

18 kwiecień 2020, Partnerstwo,
Big Form uruchamia sklep internetowy. 20% rabatu na wszystko i darmowa dostawa
Trudna sytuacja i konieczność izolacji wymaga od nas nowych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów otwieramy sklep internetowy, w którym oferujemy szeroką ofertę różnorodnych produktów reklamowo-poligraficznych a także podstawowych rzeczy zapewniających nam ochronę w czasie zarazy - maseczek i przyłbic.
17 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
17 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa

Wśród mieszkańców Legnicy i powiatu legnickiego wykonano 407 testów, z czego 365 jest ujemnych, a wynik 31 nie jest jeszcze znany.

17 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny chory na Covid-19 w Chojnowie

Jak podaje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, w Chojnowie mamy kolejny przypadek zachorowania na Covid-19.

17 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów: Strażacy rozwożą maseczki
Na terenie gminy Chojnów trwa dystrybucja maseczek zakupionych z budżetu gminy. Ich rozwożeniem zajmują się strażacy.
17 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rząd zapowiada etapy znoszenia ograniczeń
Od 20 kwietnia zmieniają się niektóre zasady bezpieczeństwa - zapowiada Rada Ministrów. Czeka nas zwiększenie liczby osób w sklepach, otwarcie lasów i parków czy umożliwienie młodzieży powyżej 13. roku życia poruszania się bez opieki osoby dorosłej.
17 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Domowe Rozśpiewane Nutki. MOKSiR zachęca do wokalnej zabawy
Rozśpiewane Nutki 2020 zostały odwołane - organizatorzy jednak zachęcają wszystkich mieszkańców Chojnowa do wokalnej zabawy i przesyłania filmów.
16 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 1
16 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa

Na terenie Legnicy i powiatu legnickiego izolacji domowej poddanych jest 5 zakażonych osób. Kwarantanną domową objęto 399 osób, a nadzorem epidemiologicznym 3 osoby.

16 kwiecień 2020, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 2
Maseczki wielokrotnego użytku dla mieszkańców gminy Chojnów
Od 16 kwietnia obowiązuje w Polsce obowiązek noszenia maseczki ochronnej lub zasłaniania ust i nosa za pomocą części odzieży, przyłbicy, maski albo maseczki. Samorząd Gminy Chojnów zakupił ponad 5 tys. szt. bawełnianych maseczek wielokrotnego użytku, które decyzją Wójta Andrzeja Pyrza trafią do wszystkich gospodarstw domowych w Gminie Chojnów.
16 kwiecień 2020, Starostwo Powiatowe,
Nabory wniosków - Tarcza antykryzysowa
Trudny dla wszystkich czas pandemii koronawirusa i związane z tym obostrzenia dotyczące ograniczenia w pracy przedsiębiorstw, sklepów, hurtowni i innej, szeroko rozumianej działalności gospodarczej powoduje, że możemy się pogubić w informacjach na temat pomocy rządu w łagodzeniu skutków tych ograniczeń. Specustawa mająca łagodzić skutki pandemii koronawirusa przewiduje różne formy wsparcia dla przedsiębiorców. Aby choć trochę uporządkować ten szum, zebraliśmy i opisaliśmy najważniejsze, które są do zrealizowania w jednostce organizacyjnej powiatu legnickiego.
16 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jubileuszowe spotkanie absolwentów Zespołu Szkół Rolniczych w pierwotnym terminie odwołane
Przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego VI Zjazdu Absolwentów i Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych informują o odwołaniu jubileuszowego spotkania w pierwotnym terminie. Organizatorzy wstępnie planują przeniesienie wydarzenia na wrzesień.
16 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Maseczki do odbioru w MOPSie

Jak informuje Urząd Miasta, maseczki, które zostały podarowane przez miasto partnerskie Mnichovo Hradiste, zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

16 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Koronawirus w mieście Chojnów

Wczoraj podaliśmy informację o drugim przypadku zachorowania w gminie Chojnów. Okazało się, że doszło do pomyłki w PSSE podczas identyfikacji pacjentki. Jest ona mieszkanką miasta Chojnów. Kobieta zameldowana jest w Legnicy, ale mieszka w Chojnowie.

16 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 5
Czesi wsparli Chojnów w walce z koronawirusem

Mieszkańcy czeskiego miasta Mnichovo Hradiste, które jest miastem partnerskim Chojnowa, przekazali naszemu miastu materiały potrzebne do walki z koronawirusem.

15 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
15 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa [SPROSTOWANIE]

Dziś potwierdzono drugi przypadek zachorowania na koronawirusa na terenie gminy Chojnów. Na terenie miasta brak jest potwierdzonych przypadków zachorowania.

15 kwiecień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny przypadek zachorowania w gminie Chojnów [SPROSTOWANIE]

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, na terenie gminy Chojnów stwierdzono dziś kolejny przypadek zachorowania na Covid-19.

15 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie placówki kulturalne w czasie zarazy organizują internetowe konkursy
Kilka tygodni temu informowaliśmy o konkursie plastycznym organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Do udziału w swoim cyklicznym quizie zachęca również Miejska Biblioteka Publiczna.
15 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Komisariat Policji w Chojnowie: Możliwość przyjęcia ustnej skargi do protokołu wstrzymana
Policja informuje o wstrzymaniu możliwości przyjęcia ustnej skargi do protokołu na Komisariacie Policji w Chojnowie. Skargi i wnioski możemy składać jedynie telefonicznie, mailowo lub pocztowo.
15 kwiecień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od jutra będziemy musieli zasłaniać usta i nos. Ministerstwo precyzuje zasady
Na stronie Ministerstwa Zdrowia opublikowany został projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie obowiązku zakrywania us i nosa w miejscach publicznych, który precyzuje nałożone na nas obostrzenia.
Sklep Bigform