Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Wiadomości

02 February 2021, admin, All comments: 0
Rodzina 500 plus. Trwa nabór wniosków
1 lutego ruszył nabór wniosków o 500 plus na nowy okres świadczeniowy. Można to robić za pośrednictwem portalu Empatia, przez bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS.
02 February 2021, admin, All comments: 0
Trwają szczepienia seniorów przeciwko COVID-19
28 stycznia w gminie Chojnów ruszyły szczepienia seniorów przeciwko COVID-19. Jako pierwsza dawkę szczepionki przyjęła 81-letnia mieszkanka Biskupina.
01 February 2021, admin, All comments: 0
Kolejowa ulga dla krwiodawców
Koleje Dolnośląskie pod koniec stycznia wprowadziły do oferty nową ulgę umożliwiającą zakup biletów jednorazowych z ustawową ulgą 33 proc. Zniżka skierowana jest do krwiodawców oraz ozdrowieńców – dawców osocza po chorobie Covid-19.
01 February 2021, admin, All comments: 0
Wymusił pierwszeństwo, w organizmie miał 1,5 promila - niebezpieczna sytuacja na A4
Policjanci z lokalnej drogówki zatrzymali prawo jazdy 44-latniemu mężczyźnie, który będąc w stanie nietrzeźwości, wymusił pierwszeństwo podczas wjazdu na autostradę A4. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
01 February 2021, admin, All comments: 0
Wójt i Burmistrz ogłosili nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych
Gminni Komisarze Spisowi ogłosili otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021.
31 January 2021, admin, All comments: 0
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku cała Polska oraz kilkadziesiąt sztabów poza granicami zbiera pieniądze na oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
31 January 2021, Partnerstwo,
Mega promocja w chojnowskim salonie Dr Oko w Intermarché!
Zapraszamy do skorzystania z MEGA PROMOCJI w salonie optycznym DR OKO przy ul. Kilińskiego 42 (Intermarché) w Chojnowie! Przygotowaliśmy dla Państwa RABAT -50% na wszystkie oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz -20 % na soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji soczewek.
30 January 2021, admin, All comments: 0
Wypadek na A4. Po raz kolejny spore problemy z tworzeniem korytarza życia
Przed godziną 12:00 doszło do kolejnego groźnego wypadku na lokalnym odcinku autostrady A4. W wyniku zderzenia samochodu dostawczego z samochodem ciężarowym poszkodowana została jedna osoba.
30 January 2021, Powiatowy Zespół Szkół, All comments: 0
PZS prosi o dofinansowanie projektu

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie zwracają się z prośbą o dofinansowanie wyposażenia Izby Pamięci, która powstaje w budynku szkoły przy ul. Witosa.

29 January 2021, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Czwórka wita w nowym roku!
Nastał nowy rok, a wraz z nim nowe nadzieje! Jedna towarzysząca obecnie- chyba każdemu, to nadzieja związana z tym, aby wszystko wróciło w końcu do normalności. Co prawda w ścisłym reżimie sanitarnym, ale jednak do nauki stacjonarnej powrócili najmłodsi uczniowie SP4.
29 January 2021, admin, All comments: 0
Szczepienia przeciwko grypie - możesz to zrobić w Krzywej
Urząd Gminy informuje o możliwości darmowego zaszczepienia się przeciwko grypie w Ośrodku Zdrowia w Krzywej.
29 January 2021, admin, All comments: 0
ChZGKiM: Przerwa w dostawie wody
W związku z awarią na sieci wodociągowej możemy spodziewać się kolejnych problemów z wodą.
29 January 2021, Partnerstwo,
Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych „Prząśnik” dysponuje wolnymi miejscami

Gdy bliska nam osoba wymaga całodobowej opieki, a osoby najbliższe z różnych względów nie są w stanie tej opieki zapewnić, rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej opieki jaką zapewnia Dom Pomocy Społecznej „Prząśnik”.

29 January 2021, admin, All comments: 0
Sztuka współczesna ze zbiorów Muzeum Regionalnego
Od 2 lutego w chojnowskim zamku będziemy mogli obejrzeć wystawę "Sztuka współczesna ze zbiorów Muzeum Regionalnego w Chojnowie". Ekspozycja jest przeglądem malarstwa, grafiki, rzeźby oraz szkła unikatowego, gromadzonego przez dekady w zbiorach lokalnego muzeum.
28 January 2021, admin, All comments: 0
Prace remontowo-naprawcze w SUW przy Bielawskiej. Mogą wystąpić problemy z wodą
Ze względu na prace remontowo-naprawcze w Stacji Uzdatniania Wody przy ulicy Bielawskiej, w najbliższych dniach możemy spodziewać się problemów z dostępem do wody. ChZGKiM informuje o spadkach ciśnienia wody oraz chwilowych przerwach.
28 January 2021, admin, All comments: 0
Rząd otwiera muzea i znosi godziny dla seniorów. Zobacz co jeszcze zmieni się 1 lutego
Do 14 lutego rząd przedłużył dotychczas obowiązujące obostrzenia. Wyjątkiem są sklepy w galeriach handlowych, muzea i galerie sztuki – od 1 lutego będzie możliwe ich ponowne funkcjonowanie w ścisłym reżimie sanitarnym. Zobacz jakie zmiany nas jeszcze czekają.
28 January 2021, admin, All comments: 1
Od lutego nowy adres Urzędu Stanu Cywilnego
Od 1 lutego, zgodnie z zapowiedziami, zmieni się adres Urzędu Stanu Cywilnego.
28 January 2021, admin, All comments: 3
Bezpieczeństwo pieszych. Czy Chojnów mógłby być wzorem dla innych?
Za nami styczniowa sesja Rady Miejskiej, która stanowiła okazję do podsumowania roku minionego - zarówno przez Burmistrza jak i Przewodniczącego Rady Miejskiej. Jednym z tematów poruszonych podczas posiedzenia była kwestia bezpieczeństwa pieszych oraz odpowiedniego oświetlenia ulicznego.
27 January 2021, admin, All comments: 0
ChZGKiM publikuje harmonogram przeglądów gazowych
Od 14 stycznia w Chojnowie trwa kontrola szczelności instalacji gazowej i urządzeń gazowych w mieszkaniach oraz budynkach. Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej publikuje harmonogram na kolejne dni.
27 January 2021, admin, All comments: 0
Gmina Chojnów przekazuje lokalnemu komisariatowi narkotesty
Wójt Gminy Chojnów oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przekazali przedstawicielom chojnowskiego Komisariatu Policji pakiet narkotestów.