Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Wiadomości

13 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Mieszkańcy Chojnowa uruchomili Jadłodzielnię [ZDJĘCIA]

12 lutego, na terenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Kolejowej 9, stanęła "Jadłodzielnia Chojnów - Dzielna Szafa". Czym ona jest? O inicjatywie mówią jej twórcy - Anna Petroczko, Dominika Królewiecka oraz Rafał Wyciszkiewicz.

13 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejowy rozkład jazdy na chojnow.pl
Na łamach naszego portalu udostępniamy dla Was kolejowy rozkład jazdy ze stacji: Chojnów, Rokitki, Okmiany oraz przystanku osobowego Osetnica.
12 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Starostwo Powiatowe promuje szczepienia przeciwko grypie
Podczas gdy cały świat spogląda na Chińską Republikę Ludową, która walczy z koronawirusem, w Polsce panuje grypa. Jak informuje Wprost, w samym tylko styczniu w naszym kraju zachorowało na grypę ponad pół miliona osób i aż 10 zmarło z tego powodu. Do zapobiegania grypie zachęca legnickie starostwo, które opublikowało informator "Nie daj się grypie", w którym zachęcani jesteśmy m.in. do szczepień.
12 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O bezpiecznych feriach z uczniami Szkoły Podstawowej w Rokitkach
Od poniedziałku młodzi dolnoślązacy odpoczywają od szkoły, korzystając z uroków ferii zimowych. Warto jednak, by za dwa tygodnie powrócili z nich cali i zdrowi. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie odwiedzili Szkołę Podstawową w Rokitkach, gdzie rozmawiali o bezpieczeństwie z najmłodszymi, realizując program „Bezpieczne Ferie 2020”.
12 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Policja ostrzega przed oszustami domokrążcami
Policjanci ostrzegają przed kolejnymi oszustami, którzy pojawili się w regionie. Pod pretekstem uzyskania pomocy, sprzedaży różnych artykułów, czy też wymiany pieca centralnego ogrzewania, kradną z mieszkań pieniądze i kosztowności lub podkładają do podpisania fałszywe umowy.
12 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siedmiokilometrowa plama oleju sparaliżowała podchojnowską autostradę
Siedmiokilometrowa plama oleju sparaliżowała wczoraj podchojnowski odcinek autostrady A4. Droga została zablokowana w obydwu kierunkach.
11 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PIT-11 do odbioru w Urzędzie Pracy
Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, od 3 do 24 lutego mieszkańcy powiatu legnickiego mogą odbierać „Informacje o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 za rok 2019”.
11 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Julia Domańska i Kinga Bogacka na prowadzeniu w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca
Do 28 lutego trwa głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców gmin powiatu legnickiego, organizowanego przez portal lca.pl. W chwili obecnej na prowadzeniu w naszych gminach są Julia Domańska oraz Kinga Bogacka.
11 luty 2020, Komitet Organizacyjny AiP ZszR, Wszystkich komentarzy: 0
Organizatorzy zjazdu Zespołu Szkół Rolniczych proszą o udostępnienie zdjęć

Komitet Organizacyjny VI Zjazdu Absolwentów i Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych w Chojnowie zwraca się z gorącą prośbą do swoich Koleżanek i Kolegów, mieszkańców Chojnowa i okolic o udostępnienie zdjęć dotyczących działalności szkoły na niwie oświatowej, kulturalnej i innej.

10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wietrznej pogody ciąg dalszy
Silny wiatr towarzyszyć nam będzie niemal do końca dnia. Zobacz aktualne ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Frekwencyjni liderzy gminy Chojnów
Urząd Gminy Chojnów szczyci się frekwencją podczas tegorocznego głosowania w ramach budżetu obywatelskiego. 19,99 proc. to nie jest liczba która może specjalnie zachwycić, jednak wynik ten jest znacznie lepszy od rezultatu zeszłorocznego, co pokazuje, że coraz bardziej interesuje nas nasza mała ojczyzna.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja "Piesi" na drogach powiatu legnickiego
Od godzin porannych na drogach powiatu legnickiego trwa policyjna akcja "Piesi". Jest ona ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci z legnickiej komendy apelują zarówno do kierujących, jak i do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i wzmożoną czujność przy przejściach dla pieszych.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konwent Wójtów i Burmistrzów obradował w sprawach bieżących
Konwent wójtów i burmistrzów powiatu legnickiego, którego przewodniczącym jest burmistrz Jan Serkies, obradował w minionym tygodniu. Włodarze gmin rozmawiali m.in. na temat inwestycji drogowych oraz współpracy między jednostkami.
09 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga na silny wiatr
Nad Dolny Śląsk nadciąga silny wiatr. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców Chojnowa i okolic.
09 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 1
„Miło szaleć, kiedy czas po temu” – studniówka PZS 2020

Za nami Studniówka Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Wczoraj o godz. 19.00 rozpoczął się bal maturalny. Uczniowie oraz grono pedagogiczne i zaproszeni goście świętowali w Domu Schrama. Na miejscu panowała uroczysta i radosna atmosfera, podkreślona kreacjami rodem z czerwonego dywanu.

08 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Brzydkie kaczątko w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna w ramach tegorocznych "Ferii w Bibliotece" zaprasza na przedstawienie teatralne "Brzydkie kaczątko".
07 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dom Kultury zaprasza na ferie z filmem, teatrem i clownami
Ferie w Chojnowie pełne atrakcji. Miejskie instytucje kulturalne zapraszają dzieci na zajęcia organizowane w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych. Do chojnowskiej biblioteki i muzeum dołączył Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
07 luty 2020, admin,
Międzynarodowy Dzień Pizzy w Piccolo Mondo [WYNIKI KONKURSU]
W przyszły weekend chojnowska pizzeria Piccolo Mondo włączy się w obchody Międzynarodowego Dnia Pizzy. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w Piccolo Mondo.
07 luty 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Pasmo sukcesów reprezentantów SP4
Czy istnieje przepis na sukces? Jeśli tak to jaki? Przepis zdaje się być prosty- całe pokłady mądrości, ciężkiej pracy, zdrowego rozsądku, wytrwałości, szczypta dobrej energii i wiary we własne możliwości…
07 luty 2020, Partnerstwo,
Wójt szuka dzierżawcy dla terenów rekreacyjno-wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach
Wójt Gminy Chojnów ogłasza przetarg na 5-letnią dzierżawę atrakcyjnych nieruchomości położonych nad wodą w turystycznej miejscowości Rokitki. Dzierżawa dotyczy terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni, tuż przy drodze powiatowej nr 865 ulokowanej przy linii brzegowej. Celem dzierżawy jest organizacja wypoczynku letniego.