Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Wiadomości

24 June 2021, admin, All comments: 0
Lidia Janczak na Mistrzostwach Polski Aerial Hoop i Artistic Pole. Duży sukces pomimo kontuzji
Lidia Janczak w miniony poniedziałek stanęła na starcie Mistrzostw Polski Aerial Hoop i Artistic Pole, organizowanych w katowickim Spodku. Zawodniczka z Niedźwiedzic, pomimo ciężkiej kontuzji, stanęła na wysokości zadania. Jej występ ocenią sędziowie z całego świata.
24 June 2021, admin, All comments: 0
Burze z gradem, silny wiatr i ulewny deszcz
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed nocnymi burzami z gradem, którym towarzyszyć będzie bardzo ulewny deszcz.
23 June 2021, admin, All comments: 0
Dionisios Sturis o ciemniejszej stronie Grecji. Spotkanie autorskie w Domu Schrama
Dionisios Sturis był gościem pierwszego po długiej przewie spotkania autorskiego zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Dyskusyjny Klub Książki ŁGARZ. Wychowany w Chojnowie dziennikarz i pisarz opowiadał o swojej najnowszej książce - "Zachód słońca na Santorini. Ciemniejsza strona Grecji".
23 June 2021, Magdalena Rzeszowska, All comments: 0
Gorąc z nieba ale większy żar w sercach…
Gorąc z nieba ale większy żar w sercach ….. Tak pokrótce można by opisać sobotni turniej rodzinny organizowany przez Klub Sportowy „Talent” Chojnów. Pomimo bardzo wysokiej temperatury powietrza, zarówno rodzice jak i dzieci, byli bardzo zdyscyplinowali. W pełnym składzie stawili się do rozgrywek.
23 June 2021, admin, All comments: 0
Nietrzeźwy kierowca w rękach policji. Wjeżdzał w ławki na których siedzieli wędkarze
Sąd na wniosek prokuratura i policjantów Komisariatu Policji w Chojnowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres jednego miesiąca wobec 48- letniego mieszkańca powiatu legnickiego. Mężczyzna mając blisko 3 promila alkoholu kierował samochodem oraz umyślnie wjeżdżał w ławki na których siedzieli mężczyźni powodując u jednego obrażenia ciała.
23 June 2021, Partnerstwo,
Ucz się i pracuj – skorzystaj z oferty bezpłatnych studiów
Jesteś aktywny zawodowo, zdałeś maturę i myślisz o rozwoju zawodowym lub osobistym? Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę - bezpłatne studia stacjonarne dla pracujących– „Ucz się i pracuj”!
22 June 2021, admin, All comments: 3
Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej pod nowe osiedle
W sąsiedztwie ulicy Sikorskiego trwają prace nad budową sieci wodno-kanalizacyjnej dla projektowanego osiedla domów jednorodzinnych.
22 June 2021, admin, All comments: 0
Przedwakacyjna lekcja dla dzieci z Krzywej i Budziwojowa
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie uczestniczyli w spotkaniu z uczniami Szkoły Podstawowej z Krzywej oraz z Budziwojowa. Pogadanka była okazja do propagowania zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz nad wodą.
22 June 2021, Partnerstwo,
Piekarnia Kryszczuk poszukuje cukierników
Piekarnia Kryszczuk poszukuje cukierników do pracy. Ogłoszenie kierowane jest zarówno do osób z doświadczeniem jak i początkujących (z możliwością przyuczenia do zawodu)...
22 June 2021, admin2, All comments: 1
Czarni wracają do okręgówki

Zespół Golden Granit Czarni Rokitki w weekend rozegrał wyjazdowy mecz z Nową Wsią Złotoryjską, w którym zwycięstwo 3:5 dla Czarnych przypieczętowało powrót do klasy okręgowej po niemal 2-letniej przerwie.

21 June 2021, admin, All comments: 0
Muzeum Regionalne zaprasza na spacer "Śladami dawnego Chojnowa"
Muzeum Regionalne zaprosiło na rodzinny spacer "Śladami dawnego Chojnowa". Bilet jest bezpłatny.
21 June 2021, admin, All comments: 0
Możliwe burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed możliwymi burzami z gradem.
21 June 2021, admin, All comments: 0
OSP Rokitki dumna ze swoich drużyn młodzieżowych
Za nami IX Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze na chojnowskim stadionie. W gronie najlepszych znalazły się zespoły z Rokitek.
21 June 2021, admin, All comments: 0
Wzmożone kontrole trzeźwości na drogach powiatu legnickiego
Od rana na drogach powiatu legnickiego trwają działania "Alkohol i Narkotyki". Głównym celem tej akcji jest eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, jak i osób będących pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu.
20 June 2021, admin, All comments: 0
IX Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze na chojnowskim stadionie [ZDJĘCIA]
Na obiektach Chojnowianki odbyły się dzisiaj IX Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
20 June 2021, admin,
Możliwe spadki ciśnienia oraz chwilowe przerwy w dostawie wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o możliwych spadkach ciśnienia wody spowodowanych awarią na sieci.
19 June 2021, admin2, All comments: 0
Chojnowskie kino zaprasza na spotkania z Disneyem. Wakacje z Kinem Kultura

Chojnowskie Kino Kultura planuje już wakacyjne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko. Co będziemy mogli zobaczyć na lokalnym dużym ekranie?

18 June 2021, admin, All comments: 0
Postęp prac na budowie pumptracka [ZDJĘCIA]
Od maja trwają prace nad budową nowego miejsca rekreacyjnego nad Skorą. W sąsiedztwie jazu widać już zarys przyszłego pumptracka.
18 June 2021, admin, All comments: 0
Chojnowski Charytatywny Kiermasz Ciast
Charytatywna Grupa Wsparcia Pszczółki Mai zaprasza na Charytatywny Kiermasz Ciast, który odbędzie się 27 czerwca. Zebrane pieniądze zasilą zbiórkę na rzecz Amelki Gmyrek, chorej na SMA.
18 June 2021, admin, All comments: 0
Weekendowy repertuar chojnowskiego Kina Kultura
Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W nadchodzący weekend na lokalnym dużym ekranie będziemy mogli zobaczyć kilka ciekawych propozycji. W repertuarze jak zawsze znajdzie się coś zarówno dla dorosłych kinomanów, jak i małych wielbicieli kina.