Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Wiadomości

10 June 2020, admin, All comments: 0
Wiosenna lustracja dróg w naszym powiecie
W powiecie legnickim rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
10 June 2020, admin, All comments: 0
Powiatowy Rzecznik Konsumentów wznawia dyżury w Chojnowie
Powiatowy Rzecznik Konsumentów Tomasz Strojek informuje o wznowieniu dyżurów zewnętrznych na terenie powiatu legnickiego. Konsultacje odbywać będą się przy zachowaniu najwyższych  standardów bezpieczeństwa.
10 June 2020, admin, All comments: 1
#GaszynChallenge: Lokalni strażacy oraz pracownicy Urzędu Gminy pompują dla Wojtka
Najpierw strażacy - potem pracownicy urzędu. Gmina Chojnów włączyła się w akcję #GaszynChallenge, która łączy dbanie o kondycję fizyczną z pomocą dla Wojtka - ciężko chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.
09 June 2020, admin, All comments: 0
Drugi dzień matur. Czas na matematykę [ZDJĘCIA]
W Powiatowym Zespole Szkół rozpoczął się drugi dzień egzaminów maturalnych. Abiturienci przystąpili dzisiaj nad ranem do obowiązkowego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Również dzisiaj zdających obowiązywał reżim sanitarny.
09 June 2020, admin, All comments: 1
Niebieski Parasol: Powoli wracamy do normalności. Ujemne wyniki personelu i podopiecznych
Niebieski Parasol powoli powraca do normalności. Cały zespół oraz podopieczni mają ujemne wyniki - dzięki temu być może już wkrótce możliwe będą odwiedziny.
08 June 2020, admin, All comments: 0
Mały jelonek - spore zagrożenie. Policyjna interwencja na podchojnowskiej A4

Sporym zagrożeniem dla kierowców poruszających się podchojnowskim odcinkiem autostrady A4 okazał się młody wystraszony jelonek, który biegał po drodze. Konieczne było tymczasowe zamknięcie jedni.

08 June 2020, admin, All comments: 0
Matury rozpoczęte [ZDJĘCIA]
O godzinie 9:00 w hali przy ulicy Matejki rozpoczął się cykl matur w Powiatowym Zespole Szkół. W pierwszy dzień abiturienci zmierzyli się z językiem polskim.
08 June 2020, admin,
Przerwa w dostawie wody do 12:00
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
07 June 2020, admin, All comments: 1
OSP Jaroszówka: Poszukiwani świadkowie pobicia
Notoryczne łamanie ograniczeń prędkości to jeden z wielu problemów w miejscowościach znajdujących się przy głównych drogach - w tym Jaroszówki. Niektórzy z kierowców po zwróceniu im uwagi reagują agresją - o czym informuje na swoim facebookowym profilu miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna.
06 June 2020, admin, All comments: 0
Zmiana terminów pracy zdalnej w punkcie konsultacyjnym dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie
Działający w Chojnowie Punkt Konsultacyjny dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie informuje o zmianie terminu pracy zdalnej.
05 June 2020, admin, All comments: 0
Strażacy z Niedźwiedzic zbierają na doposażenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Ochotnicza Straż Pożarna w Niedźwiedzicach zbiera pieniądze na doposażenie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśnieczego, który zostanie pozyskany w tym roku.
05 June 2020, Partnerstwo,
Wybierz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy do 31 sierpnia prowadzi rekrutację kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021.

05 June 2020, admin, All comments: 0
Matura w reżimie sanitarnym
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie szykuje się do tegorocznych matur. Będzie to egzamin wyjątkowy, bowiem przełożony o ponad miesiąc i zorganizowany w reżimie sanitarnym spowodowanym zarazą.
04 June 2020, admin2, All comments: 0
4 czerwca: raport w sprawie koronawirusa

Wykonano 3471 testów na Covid-19, z czego 66 w ciągu ostatniej doby.

04 June 2020, admin, All comments: 6
Drugie podejście do wyborów prezydenckich
Przed nami kolejne w tym roku podejście do wyborów prezydenckich. Czy tym razem dojdą one do skutku? Wydaje się, że tak. Kampania wyborcza po restarcie powoli rusza na nowo - wraz z nią pojawiają się przedwyborcze emocje.
04 June 2020, admin, All comments: 0
Wzmożone kontrole prędkości
Policja zapowiada wzmożone kontrole prędkości na lokalnych drogach. Od godziny 6:00 prowadzone są działania pod kryptonimem "Prędkość", które ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
04 June 2020, Partnerstwo,
Badanie wzroku i promocje na okulary – otwarcie nowego salonu optycznego w Chojnowie
W sobotę 6 czerwca wielkie otwarcie salonu FaFters Optyka Optometria w Chojnowie przy ul. Legnickiej 13. Z okazji otwarcia na miejscu liczne zniżki i rabaty! W tym miedzy innymi wyjątkowa promocja obowiązująca do 30 czerwca: -50% na drugą parę okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych!
03 June 2020, admin2, All comments: 1
Czy to koniec przykrych zapachów z Sonac Osetnica?

Firma Sonac Ostetnica Sp. z o.o. wystosowała oficjalne pismo z informacją, że w najbliższym czasie planowane jest przeprowadzenie modernizacji biofiltra, co ma na celu znaczące zmniejszenie emisji przykrych zapachów.

03 June 2020, admin2, All comments: 0
3 czerwca: raport w sprawie koronawirusa

Dziś nie potwierdzono żadnych nowych przypadków zakażenia, natomiast jeden pacjent zmarł.

03 June 2020, admin, All comments: 0
Okmiany: Chojnowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki. Miał blisko 3 promile
Chojnowscy policjanci zatrzymali kierowcę ciężarówki, który w stanie nietrzeźwości przyjechał do jednego z zakładów w Okmianach na rozładunek towaru. Mężczyzna miał blisko 3 promili alkoholu w organizmie. Kierowca wpadł dzięki czujności jednego z pracowników zakładu.
Sklep Bigform