Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Wiadomości

16 April 2020, admin2, All comments: 0
Koronawirus w mieście Chojnów

Wczoraj podaliśmy informację o drugim przypadku zachorowania w gminie Chojnów. Okazało się, że doszło do pomyłki w PSSE podczas identyfikacji pacjentki. Jest ona mieszkanką miasta Chojnów. Kobieta zameldowana jest w Legnicy, ale mieszka w Chojnowie.

16 April 2020, admin2, All comments: 5
Czesi wsparli Chojnów w walce z koronawirusem

Mieszkańcy czeskiego miasta Mnichovo Hradiste, które jest miastem partnerskim Chojnowa, przekazali naszemu miastu materiały potrzebne do walki z koronawirusem.

15 April 2020, admin2, All comments: 0
15 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa [SPROSTOWANIE]

Dziś potwierdzono drugi przypadek zachorowania na koronawirusa na terenie gminy Chojnów. Na terenie miasta brak jest potwierdzonych przypadków zachorowania.

15 April 2020, admin2, All comments: 0
Kolejny przypadek zachorowania w gminie Chojnów [SPROSTOWANIE]

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, na terenie gminy Chojnów stwierdzono dziś kolejny przypadek zachorowania na Covid-19.

15 April 2020, admin, All comments: 0
Chojnowskie placówki kulturalne w czasie zarazy organizują internetowe konkursy
Kilka tygodni temu informowaliśmy o konkursie plastycznym organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Do udziału w swoim cyklicznym quizie zachęca również Miejska Biblioteka Publiczna.
15 April 2020, admin, All comments: 0
Komisariat Policji w Chojnowie: Możliwość przyjęcia ustnej skargi do protokołu wstrzymana
Policja informuje o wstrzymaniu możliwości przyjęcia ustnej skargi do protokołu na Komisariacie Policji w Chojnowie. Skargi i wnioski możemy składać jedynie telefonicznie, mailowo lub pocztowo.
15 April 2020, admin, All comments: 0
Od jutra będziemy musieli zasłaniać usta i nos. Ministerstwo precyzuje zasady
Na stronie Ministerstwa Zdrowia opublikowany został projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie obowiązku zakrywania us i nosa w miejscach publicznych, który precyzuje nałożone na nas obostrzenia.
14 April 2020, admin2, All comments: 0
14 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa

Wśród mieszkańców Legnicy i powiatu legnickiego wykonano 374 testy, z czego 346 było ujemnych. Wynik 23 nie jest jeszcze znany. Wśród 5 potwierdzonych przypadków zachorowania jeden dotyczy mieszkanki gminy Chojnów.

14 April 2020, admin, All comments: 0
Jan Paweł II patronem przedszkola w Rokitkach
Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów podjęto uchwałę w sprawie nadania patrona Gminnemu Przedszkolu w Rokitkach. Zgodnie z oczekiwaniami społeczności przedszkola, został nim Jan Paweł II - patron Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokitkach, w skład którego wchodzi przedszkole.
14 April 2020, Partnerstwo,
Restauracja Kuźnia zaprasza do skorzystania z oferty obiadów na wynos [AKTUALIZACJA]
W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną, chojnowska Restauracja Kuźnia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i zaprasza do skorzystania z oferty obiadów na wynos.
14 April 2020, admin, All comments: 0
Żłobek Miejski: W kwietniu rodzice nie wnoszą opłat
Dyrektor Żłobka Miejskiego w Chojnowie informuje, że w kwietniu rodzice nie będą wnosić opłat.
14 April 2020, admin, All comments: 0
ARiMR: Nowy termin składania oświadczeń
Ze względu na trwający stan epidemii ulega zmianie termin na złożenie oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2020 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2019 - informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
13 April 2020, admin, All comments: 0
Poczta Polska informuje o godzinach otwarcia chojnowskich placówek
Poczta Polska informuje o godzinach otwarcia swoich chojnowskich placówek od 14 kwietnia (wtorek).
11 April 2020, admin, All comments: 0
Zdrowych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych
Z okazji Świąt Wielkanocnych, składamy wszystkim naszym czytelnikom najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, radości, pokoju oraz wszelkiej pomyślności.
10 April 2020, Starostwo Powiatowe,
W tym szczególnym, trudnym i pełnym zadumy czasie, składamy Państwu życzenia zdrowych, pełnych wiary, nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych.
10 April 2020, admin2, All comments: 0
10 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa
Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, dziś potwierdzono pierwszy przypadek zachorowania na koronawirusa w gminie Chojnów.
10 April 2020, admin2, All comments: 0
COVID-19 w gminie Chojnów – potwierdzony przypadek

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legnicy, w gminie Chojnów mamy pierwszy potwierdzony przypadek zachorowania na koronawirusa.

10 April 2020, admin,
Wielki Piątek - dzień męki i śmierci Chrystusa
W kolejny dzień Triduum Paschalnego upamiętniamy śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu. Dzisiaj kościół łaciński nie sprawuje liturgii eucharystycznej.
10 April 2020, admin, All comments: 0
Policja: Nie wszyscy mieszkańcy powiatu legnickiego stosują się do zasad kwarantanny
Wobec pięciu mieszkańców powiatu legnickiego Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legnicy nałożył karę administracyjną w wysokości 5 tysięcy złotych, za złamanie zasad kwarantanny.  Policjanci wspierają służby sanitarne sprawdzając, czy osoby objęte kwarantanną przestrzegają obowiązek przebywania w określonym miejscu przez 14 dni.
10 April 2020, admin, All comments: 0
Uroczystość na której spotkamy się wszyscy. Organizator uchyla rąbka tajemnicy
Coraz więcej osób włącza się do akcji pomocy dla naszych szpitali i lokalnych stacji Pogotowia Ratunkowego. Jej kulminacją ma być uroczystość, która będzie mogła się odbyć dopiero po odwołaniu stanu zagrożenia epidemiologicznego. Organizator już teraz uchyla rąbka tajemnicy.
Sklep Bigform