Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Wiadomości

27 August 2018, admin, All comments: 0
Na organach i na skrzypcach. Dzieła wielkich mistrzów wybrzmiały w chojnowskiej farze [ZDJĘCIA]
Koncertem organisty Jakuba Tarki oraz skrzypka Michała Kanafy zakończył się drugi i ostatni z tegorocznych recitali zorganizowanych w ramach trzeciej edycji Letnich Koncertów Organowych. Ponad godzinny występ spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony chojnowskiej publiczności, która nagrodziła artystów owacją na stojąco.
27 August 2018, admin, All comments: 0
Setki zabytkowych pojazdów na chojnowskim Rynku. Zobacz zdjęcia ze zlotu

III Międzynarodowy Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych organizowany przez Oldtimer Chojnów przeszedł do historii. Po raz kolejny spotkaliśmy się na Rynku by wspólnie przenieść się w świat dawnej motoryzacji. Impreza - jak zawsze - cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

26 August 2018, Kasia_, All comments: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

25 August 2018, admin, All comments: 0
Zlot Pojazdów Zabytkowych - centrum Chojnowa tylko dla oldtimerów
W związku z jutrzejszym Zlotem Pojazdów Zabytkowych, musimy spodziewać się lekkich utrudnień w poruszaniu się po centrum Chojnowa.
25 August 2018, admin, All comments: 0
Żyję zdrowo na sportowo [ZDJĘCIA]
24 sierpnia boisko sportowe przy szkole na ulicy Wojska Polskiego gościło drugą edycję zawodów sportowych "Żyję zdrowo na sportowo", organizowanych przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym W Stronę Słońca oraz Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie.
25 August 2018, Kasia_, All comments: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

24 August 2018, admin, All comments: 0
Kulinarnie w Gminnej Bibliotece Publicznej
25 sierpnia Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej gościć będzie warsztaty kulinarne z cyklu "Mistrzowie Sztuki Kulinarnej są wśród Nas". Zobacz co przygotowali organizatorzy wydarzenia.
24 August 2018, admin, All comments: 0
Policjanci zatrzymali motorowerzystę bez tablicy rejestracyjnej. Był kompletnie pijany
Dzielnicowi Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę, który poruszał się bez tablicy rejestracyjnej. W trakcie interwencji okazało się, że kierujący prowadził pojazd mając 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu...
24 August 2018, Kasia_, All comments: 0
Basen Miejski znów otwarty

Po dwutygodniowej przerwie chojnowianie znów będą mogli skorzystać z pływalni.

23 August 2018, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

23 August 2018, admin, All comments: 2
Gimbusy pod lupą policji
Już wkrótce w chojnowskich i gminnych szkołach wybrzmi pierwszy dzwonek po wakacjach - w związku z tym rusza kolejna akcja policji.
23 August 2018, admin, All comments: 0
Zapraszamy na III Zlot Pojazdów Zabytkowych! Zobacz co przygotowali organizatorzy
Już 26 sierpnia najdłuższy Rynek na Śląsku wypełni się szczelnie klasycznymi pojazdami z minionych epok. Stowarzyszenie Oldtimer Chojnów zaprasza na trzecią edycję Zlotu Pojazdów Zabytkowych. Zobacz jakie dodatkowe atrakcje przygotowali organizatorzy!
22 August 2018, admin, All comments: 0
Urząd Marszałkowski dofinansuje przebudowę świetlicy w Groblach
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego dofinansuje remont podłogi w świetlicy wiejskiej w Groblach. Promesa samorządu województwa dolnośląskiego dla gminy Chojnów wynosi 25 tysięcy złotych.
22 August 2018, admin, All comments: 4
Śmiertelny wypadek motocyklisty na trasie Legnica-Chojnów. Policja apeluje o ostrożność
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem motocyklisty, do którego doszło w dniu wczorajszym na drodze krajowej nr 94 na odcinku Chojnów-Legnica.
22 August 2018, admin, All comments: 6
Rozpoczęły się prace nad nowym oświetleniem ulicy Legnickiej

Rozpoczęły się prace nad nowym oświetleniem ulicy Legnickiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Reja aż po ulicę Żeromskiego. To jedna z największych inwestycji w oświetlenie uliczne miasta w ostatnich latach.

22 August 2018, admin, All comments: 0
Dziękujemy, że jesteście z nami. Mamy już 5 tysięcy fanów!
Licznik polubień naszego facebookowego profilu właśnie przekroczył liczbę 5000. Dziękujemy, że od jesteście z nami!
21 August 2018, admin, All comments: 3
Jakub Tarka wystąpi w drugiej odsłonie Letnich Koncertów Organowych
Przed nami druga i zrazem ostatnia odsłona tegorocznych Letnich Koncertów Organowych. Zobacz kto tym razem zaprezentuje się przed publicznością zebraną w chojnowskiej farze.
21 August 2018, admin, All comments: 7
Chojnowianie sprawdzali swój stan zdrowia. Akcja profilaktyki w salce parafialnej
19 sierpnia salka parafialna przy kościele św. Apostołów Piotra i Pawła gościła akcję profilaktyki zdrowotnej, współorganizowanej przez parafię oraz radnego Pawła Grabka. Z darmowych badań skorzystało około 100 osób.
21 August 2018, admin, All comments: 0
Pijany kierowca szalał tirem po drodze krajowej nr 94. Obywatelskie ujęcie zapobiegło tragedii
Postawą godną naśladowania wykazał się mężczyzna wraz ze swoją partnerką, którzy w Okmianach ujęli nietrzeźwego kierowcę tira poruszającego się drogą krajową nr 94. Kierujący pojazdem ciężarowym na alkomacie wydmuchał blisko 3 promile alkoholu. Potencjalny zabójca za swoje czyny odpowie przed sądem.
20 August 2018, admin, All comments: 0
Przerwa w dostawie wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody. Sytuacja spowodowana jest awarią.