Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Lego Star Wars

Wiadomości

20 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pola Rokus wśród finalistek konkursu Miss Polski Nastolatek
Na początku czerwca w podwarszawskich Markach poznaliśmy skład Finału Miss Polski Nastolatek 2019. Na eliminacje krajowe przybyło ponad sto nastolatek z najodleglejszych zakątków naszego kraju. Wśród dziewcząt, które zakwalifikowały się do finału konkursu i walczyć będą o tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce znalazła się chojnowianka Pola Rokus, która kilka tygodni temu uznana została najpiękniejszą nastolatką Dolnego Śląska 2019.
20 czerwiec 2019, admin,
8. urodziny chojnow.pl: Wakacyjny konkurs z Exclusive Car's [WYNIKI KONKURSU]
Dziś pierwszy dzień wakacji. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania mamy 100 złotych na dowolny cel. Żeby zdobyć szansę na główną nagrodę, wystarczy podzielić się z nami Waszymi wakacyjnymi planami.
20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu w A klasie

Rozgrywki o mistrzostwo klasy A w okręgu legnickim dobiegły końca. Pomimo problemów kadrowych przed startem rundy wiosennej, wszystkie drużyny dokończyły ligę.

20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu w B klasie

Sezon 2018/2019 w legnickiej B klasie dobiegł końca, lecz mało szczęśliwie dla zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Zespoły występujące w klasie A i B zakończyły już rozgrywki. W ten weekend na murawie pojawią się jedynie drużyny reprezentujące klasę okręgową. Prezentujemy harmonogram spotkań.

20 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rajd Koguta zawita do Chojnowa. Około 200 zabytkowych pojazdów na naszym Rynku
20 czerwca z Oławy wystartuje III Oławski Charytatywny Rajd Koguta Pojazdów Zabytkowych. Uczestnicy wydarzenia przejadą ponad 600 kilometrów i będą zbierać pieniądze na rzecz chorych i potrzebujących.
19 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Gimnazjum nr 2 dopłynęło do swojego portu. Zobacz zdjęcia z uroczystości zakończenia roku
W sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, które - podobnie jak "Jedynka" - po dwudziestu latach istnienia przechodzi do historii.
19 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bookcrossing w Chojnowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki wraz z wolontariuszami firmy CCC S.A realizuje wspólny projekt "Zaczytana szkoła". Koordynatorem projektu jest Edyta Szymczak, Chojnowianka, która jest pracownikiem firmy CCC S.A. W Szkole Podstawowej nr 3 za sprawne przeprowadzenie projektu odpowiada Ewa Wołoszyn.
19 czerwiec 2019, SP Okmiany, Wszystkich komentarzy: 0
Jaka wielka jest Warszawa!
Jaka wielka i piękna jest Warszawa mogli się niedawno przekonać uczniowie Szkoły Podstawowej w Okmianach, którzy pod opieką nauczycieli odwiedzili w dniach 12-14 czerwca 2019 roku stolicę naszego kraju w ramach realizacji programu ,,Wiedza i kompetencje. Podnoszenie jakości oferty edukacyjnej w szkołach podstawowych Gminy Chojnów” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.
19 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czas na wakacje! Zakończenie roku szkolnego w chojnowskich podstawówkach i PZS [ZDJĘCIA]
Po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka i porannego wstawania. Podobnie jak dyrektorzy chojnowskich szkół, my również życzymy Wam udanego wypoczynku, radości z każdego słonecznego dnia i doskonałej zabawy.
19 czerwiec 2019, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Rokitki z pierwszym miejscem w Gminnej Spartakiadzie Sportowej!
Upał, słońce - nic nie przeszkodziło naszej drużynie, by po raz kolejny stanąć na najwyższym podium! W spartakiadzie, która trwała cały rok i w jej ostatecznej klasyfikacji - uczniowie z Rokitek zdobyli pierwsze miejsce.
19 czerwiec 2019, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Trzecie miejsce Martyny Witkowskiej w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci
Praca Martyny Witkowskiej z 6. klasy zdobyła trzecie miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci" Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje".
19 czerwiec 2019, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2: Pierwsze zajęcia na strzelnicy / Poloneza czas zacząć
Uwieńczeniem zajęć kółka militarnego w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie była wizyta na strzelnicy Klubu Strzeleckiego "AGAT"...
18 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 1 pożegnało ostatnich uczniów i tym samym przeszło do historii [ZDJĘCIA]
Ta gala wyglądała tak jak zawsze. Były kwiaty, występy, nagrody, wyróżnienia, statuetki... A jednak było to wydarzenie historyczne. Wraz z odejściem ostatnich uczniów do historii przeszło Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II. - Gimnazjum przestanie istnieć. Zniknie. Ale nie zniknie to co najważniejsze - nasza wspólnota - zaznacza Magdalena Czapska, dyrektor likwidowanej szkoły.
18 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożegnanie "Trójki" z klasami ósmymi [ZDJĘCIA]
W Domu Schrama - po dziewiętnastoletniej przerwie - odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez klasy ósme Szkoły Podstawowej nr 3. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali.
18 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Krwiodawcza akcja na chojnowskim komisariacie. Godne uczczenie stulecia policji [ZDJĘCIA]
Pod hasłem "I Ty podaruj komuś życie" na terenie Komisariatu Policji w Chojnowie odbyła się kolejna akcja krwiodawcza, która tym razem połączona została w obchodami jubileuszu stulecia polskiej policji. Zobacz zdjecia z wydarzenia.
18 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria sieci wodociągowej. Kilka miejscowości bez wody od 11:00
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
17 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Hanna Markiewicz z główną nagrodą w konkursie "Mój Mistrz literatury"
Hanna Markiewicz, uczennica chojnowskiej Szkoły Podstawowej nr 3, została laureatką konkursu plastycznego „Mój Mistrz literatury”, zorganizowanego w ramach projektu "Z książką na walizkach".
17 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biesiada Nocy Świętojańskiej w Jerzmanowicach
15 czerwca przy świetlicy wiejskiej w Jerzmanowicach już po raz dziesiąty rozpoczęła się Biesiada Świętojańska. Zgodnie z pradawnym słowiańskim zwyczajem huczna zabawa trwała do samego rana...