Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wiadomości

25 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Awaria sieci wodociągowej. Przerwa w dostawie wody
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody spowodowanej awarią sieci wodociągowej.
25 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Legnicki radny chce, żebyśmy partycypowali w finansowaniu szkół ponadpodstawowych w Legnicy
Legnicki radny Maciej Kupaj zasugerował, że Starostwo Powiatowe powinno partycypować w finansowaniu szkół ponadpodstawowych na terenie Legnicy w których dużą część uczniów stanowią mieszkańcy naszego powiatu - My jako legniczanie musimy finansować ich naukę i to nie są małe pieniądze - zaznacza.
25 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IMGW ostrzega przed upałami
Po krótkiej przerwie czeka nas powrót fali upałów. Na naszych termometrach znów zobaczymy wartości przekraczające 30 stopni Celsjusza, co może stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia i życia.
24 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy na A4
Postawą godną naśladowania wykazał się mężczyzna, który ujął nietrzeźwego kierowcę opla, poruszającego się autostradą A-4. Kierujący pojazdem osobowym na alkomacie wydmuchał ponad 3 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 15.
24 czerwiec 2019, admin,
Parafialna zabawa w parku przy chojnowskim Liceum [ZDJĘCIA]
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w minioną niedzielę zaprosiła mieszkańców naszego miasta na festyn parafialny, który odbywał się parku przy Liceum Ogólnokształcącym. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
23 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w klasie okręgowej. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

23 czerwiec 2019, Kasia_,
8. urodziny chojnow.pl: wyjdź z nami do kina! [WYNIKI]

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach 8. urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania są dwie podwójne wejściówki na dowolny film w legnickim kinie Helios.

22 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kwiat paproci odnaleziony. Za nami chojnowska Noc Kupały

Noc Kupały to w tradycji ludowej święto witalności, ognia, miłości i płodności natury. Związane jest z letnim przesileniem Słońca, przypadającym na najkrótszą noc w roku, czyli tę z 21 na 22 czerwca.

22 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
SP Krzywa: najważniejsze wydarzenia z ostatnich tygodniW ostatnich tygodniach uczniowie SP Krzywa osiągnęli wiele sukcesów. Zapoznaj się z najważniejszymi wydarzeniami z życia szkoły.
22 czerwiec 2019, Kasia_,
8. urodziny chojnow.pl: rozdajemy bony do Mrówki! [WYNIKI KONKURSU]

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach ósmych urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania są dwa bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w markecie budowlanym Mrówka w Chojnowie.

21 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przystanek Chojnów na trasie Rajdu Koguta [ZDJĘCIA]
Chojnów był jednym z kilku przystanków na trasie trzeciej edycji Oławskiego Rajdu Koguta. Właściciele zabytkowych i starych pojazdów zatrzymali się na naszym Rynku by otrzymać pieczątkę potwierdzającą pobyt w Chojnowie.
21 czerwiec 2019, admin,
8. urodziny chojnow.pl: wygraj 100 złotych do wykorzystania w Globusie [WYNIKI KONKURSU]
Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach ósmych urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania jest bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepie motoryzacyjnym Globus.
21 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

20 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pola Rokus wśród finalistek konkursu Miss Polski Nastolatek
Na początku czerwca w podwarszawskich Markach poznaliśmy skład Finału Miss Polski Nastolatek 2019. Na eliminacje krajowe przybyło ponad sto nastolatek z najodleglejszych zakątków naszego kraju. Wśród dziewcząt, które zakwalifikowały się do finału konkursu i walczyć będą o tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce znalazła się chojnowianka Pola Rokus, która kilka tygodni temu uznana została najpiękniejszą nastolatką Dolnego Śląska 2019.
20 czerwiec 2019, admin,
8. urodziny chojnow.pl: Wakacyjny konkurs z Exclusive Car's [WYNIKI KONKURSU]
Dziś pierwszy dzień wakacji. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania mamy 100 złotych na dowolny cel. Żeby zdobyć szansę na główną nagrodę, wystarczy podzielić się z nami Waszymi wakacyjnymi planami.
20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu w A klasie

Rozgrywki o mistrzostwo klasy A w okręgu legnickim dobiegły końca. Pomimo problemów kadrowych przed startem rundy wiosennej, wszystkie drużyny dokończyły ligę.

20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu w B klasie

Sezon 2018/2019 w legnickiej B klasie dobiegł końca, lecz mało szczęśliwie dla zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Zespoły występujące w klasie A i B zakończyły już rozgrywki. W ten weekend na murawie pojawią się jedynie drużyny reprezentujące klasę okręgową. Prezentujemy harmonogram spotkań.

20 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rajd Koguta zawita do Chojnowa. Około 200 zabytkowych pojazdów na naszym Rynku
20 czerwca z Oławy wystartuje III Oławski Charytatywny Rajd Koguta Pojazdów Zabytkowych. Uczestnicy wydarzenia przejadą ponad 600 kilometrów i będą zbierać pieniądze na rzecz chorych i potrzebujących.
19 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Gimnazjum nr 2 dopłynęło do swojego portu. Zobacz zdjęcia z uroczystości zakończenia roku
W sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, które - podobnie jak "Jedynka" - po dwudziestu latach istnienia przechodzi do historii.