Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wiadomości

07 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy na chojnowskim Rynku
Burmistrz Chojnowa zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy, który już 10 grudnia odbędzie się najprawdopodobniej na chojnowskim Rynku. Organizatorzy zapowiadają świąteczną atmosferę, ozdoby, rękodzieło a także gorące jadło, napoje i bezmiar życzliwości.
07 grudzień 2017, Partnerstwo,
Escape Room Składnica Szyfrów w Galerii Piastów
Już 17.12.2017 Escape Room Legnica Składnica Szyfrów swój najnowszy pokój otwiera w… Galerii Piastów! Będzie to jedna z atrakcji Parku Rozrywki Play City. Jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniesiemy do świata czarodziejów, magów i mocy wyższych. Wszyscy, którzy przekroczą próg pokoju będą musieli podjąć się próby odnalezienia mistycznej tajemnicy życia wiecznego.
07 grudzień 2017, Magdalena Rzeszowska, Wszystkich komentarzy: 0
Sportowe Mikołajki w klubie Talent Chojnów [ZDJĘCIA]

3 grudnia w hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie, Klub Sportowy „Talent Chojnów” dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki.

07 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dach ratusza do wymiany
20 listopada zostało ogłoszone zamówienie publiczne dotyczące modernizacji pokrycia dachowego budynku Urzędu Miejskiego w Chojnowie.
07 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (8 grudnia) seanse filmu „Morderstwo w Orient Expressie” w legnickim kinie Helios.

06 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Postępowanie w sprawie budowy kładki na Matejki rozstrzygnięte
Urząd Miejski przekazał informację o rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na budowę kładki dla pieszych na rzece Skorze.
06 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Święty Mikołaj zaprasza do Piccolo Mondo [WYNIKI KONKURSU]
Minionej nocy redakcję chojnow.pl odwiedził święty Mikołaj. Zastawił nam sporo prezentów, ale nie zapomniał również o naszych czytelnikach zostawiając bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w chojnowskiej pizzerii Piccolo Mondo. Zgodnie z jego wytycznymi mamy zrobić konkurs i nagrodzić wybraną przez nas odpowiedź. Tak też robimy :D
06 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Młody piesek błąkał się po Osetnicy. Poszukiwany właściciel
Urząd Gminy Chojnów poszukuje osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat psa błąkającego się od około tygodnia po Osetnicy. W grę wchodzi także przygarnięcie zwierzaka.
05 grudzień 2017, Partnerstwo,
Dlaczego warto stosować oleje w pielęgnacji włosów?
Jesienią i zimą włosy potrzebują zwiększonej troski z naszej strony. Nie wystarczy im stosowanie szamponów, a od czasu do czasu odżywek i masek. Chcą większej uwagi. W ich pielęgnacji chłodną aurą warto więc wybrać dodatkowe środki. Najlepsze dla włosów będą więc dobrze dopasowane oleje roślinne. Dlaczego?
05 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Śmiertelny wypadek na A4. Objazd w kierunku Wrocławia
Około godziny 11:45 na setnym kilometrze autostrady A4 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. W wyniku wypadku śmierć poniósł jeden z kierowców. Radzimy omijać to miejsce.
05 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nowego burmistrza i wójta wybiorą radni? PiS rozważa projekt likwidacji bezpośrednich wyborów
Prawo i Sprawiedliwość zlikwiduje bezpośrednie wybory prezydentów, wójtów i burmistrzów? Jak twierdzi Adam Lipiński, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości i pełnomocnik rządu do spraw społeczeństwa obywatelskiego, taki projekt jest aktualnie rozważany. Zmiana taka spowodowałaby, że w przyszłorocznych wyborach samorządowych wybieralibyśmy jedynie radnych, którzy to z kolei wybieraliby burmistrza - w przypadku miasta Chojnowa, lub wójta - w przypadku gminy Chojnów.
05 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miasto pokryje koszty wymiany pieców. Do programu przystąpiło ponad 100 mieszkańców Chojnowa
Ponad stu mieszkańców Chojnowa przystąpiło do ogłoszonego we wrześniu programu wymiany pieców i kotłów opalanych paliwem stałym na ogrzewanie ekologiczne.
05 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Komunikat Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych Południe w Chojnowie
Dzisiejsze posiedzenie Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych Południe w Chojnowie zostało odwołane i przeniesione. Publikujemy komunikat Zarządu.
04 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Park Śródmiejski: Trwa budowa sieci oświetlenia. Przedsmak dużych zmian

W chojnowskim Parku Śródmiejskim od ponad tygodnia, pomimo trudnych warunków atmosferycznych, trwają prace nad budową sieci oświetlenia parkowego. Inwestycja to przedsmak dużych zmian, jakie od wielu lat planowane są w obrębie chojnowskich plantów.

04 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od Schaffgotschów po chojnowskie polichromie. Za nami spotkanie promocyjne Szkiców legnickich
W miniony piątek sala sgraffitowa chojnowskiego zamku gościła spotkanie promocyjne XXXVIII tomu "Szkiców legnickich". Najnowsze wydawnictwo Towarzystwa Przyjaciół Nauki w Legnicy zostało wsparte finansowo m.in. przez Urząd Miejski w Chojnowie. Na wydarzenie współorganizowane przez Muzeum Regionalne składały się trzy prelekcje dotyczące prowadzonych w Chojnowie badań archeologicznych, polichromii Piotra Wróblewskiego oraz związku śląskiego rodu Schaffgotschów z Piastami.
04 grudzień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Ortodonta - dlaczego warto go odwiedzić?
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na wygląd swoich zębów. Liczyło się tylko to, żeby były zdrowe. Jednak kilka lat temu odwiedzanie ortodonty stało się trendy. Wszystko to za sprawą gwiazd, które lawinowo zaczęły nosić aparaty ortodontyczne...
04 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wysłali 3472 listów! Zobacz zdjęcia z Maratonu Pisania Listów w Gimnazjum nr 2
Trzy tysiące czterysta siedemdziesiąt dwa listy napisali uczestnicy tegorocznego Maratonu Pisania Listów w Gimnazjum nr 2. W niemal dwudziestoczterogodzinnym wydarzeniu udział brali zarówno uczniowie, absolwenci, nauczyciele jak i goście szkoły.
03 grudzień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 1
Nowoczesne technologie w produkcji
Na pewno zauważyłeś, że coraz więcej pracy wykonuj roboty. Dla pracodawców, jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ maszyny nie potrzebują odpoczynku, mogą pracować cały czas bez przerwy, nie wymagają urlopów, wolnych niedziel oraz macierzyńskich czy wychowawczych...
03 grudzień 2017, Play City, Wszystkich komentarzy: 0
Mikołajkowe Igrzyska Zimowe w Play City
Największy w regionie Park Rozrywki zaprasza wszystkie dzieci już 10 grudnia od godziny 14.00 do wspólnej świątecznej zabawy z nutką sportowej rywalizacji! Play City Park Rozrywki zaplanował tego dnia spotkanie ze Świętym Mikołajem, oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji w tym specjalne warsztaty, zabawy i animacje!
03 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.